ATUTY ŻEŃSKOŚCI. « Psycholog Bydgoszcz

ATUTY ŻEŃSKOŚCI.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 8 grudnia 2015

Czy  zgadzasz się ze mną, że kobiety potrafią już pracować, zarabiać, zarządzać, uwodzić i kochać, jednak ciągle zbyt mało wiedzą o sobie?

Bajki pokazują jak  jej rola została sprzeniewierzona: np. sierotka Marysia, Kopciuszek, śpiąca królewna, księżniczka zamknięta w wieży…bajki pokazują także szczęśliwe  rozwiązania.

Jeśli twoja odpowiedź brzmi tak , to świetnie rozumiesz ideę jaka przyświeca działaniom na rzecz kobiet / nie wykluczamy mężczyzn/ .

Ze względu na szczególny czas transformacji ludzkości/to układ planet i  zamyka się cykl kosmiczny w 2017r./  i  z miłości do pięknego, żywego życia , zapraszam właśnie Ciebie kobieto do poznania siebie, do poznania sekretów związków partnerskich i mocy rodziny- tego nie uczą w domach ani szkołach

                                 Zapraszam na ZAJĘCIA PRAKTYCZNE DLA KOBIET.             

Kobieta jest filarem związku, filarem rodziny, co odbija się na jakości całego społeczeństwa i nawet  w narodzie.

Głównie my kobiety możemy w tym szalonym świecie dużo zmienić. Do tego potrzebna jest wiedza, wola zmiany i proste ćwiczenia dla otwarcia wrót świątyni życia.  Jest wiele sekretów życia, o których jeszcze większość nie wie. Kiedyś płacono za nią życiem.

Kiedy pozyskasz zrozumienie i siłę, łatwiej będziesz realizować tę trudną i piękną zarazem kobiecą ziemską misję. Właśnie dlatego przyjdź i przyprowadź koleżanki .  Warsztaty odbywają się  Bydgoszczy.

Bardzo proszę o rozpowszechnianie idei ŚCIEŻKI ŚWIĘTEJ KOBIECOŚCI.

Więcej informacji w terminarzu.

Jedno z naszych zadań na ścieżce w głąb siebie to:

- poznanie prawdy o sobie

- uwierzyć w swoją moc

- wykonać proste i skuteczne ćwiczenia np.

- odblokowywać  tamę na rzece  życia i połączenie z energią ziemi -energią zdrowia i dobrobytu.

- dotrzeć do źródła – macierzy

- wypełnić eliksirem swoje drzewo  życia i obdarowywać jego owocami  innych.

Jestem w pełni gotowa  do spotkań z budzącymi się BOGINIAMI.

Dlaczego kobiety są smutne, chore, cierpiące i biedne? Bo zapomniały o swej mocy kreacji, o swej misji TKANIA SIATKI ŻYCIA.

ARCHIWUM:

10.II.2016r. Czym jest drzewo życia i jak je odczuć.
Przywołałyśmy Mateczkę Wiosnę. Stało się lekko, radośnie i błogo.
Już wiemy, że umartwianie, gdy krzewy wypuszczają pączki, wiosna tuż tuż – jest wbrew prawom natury.
Kilka kobiet zostało obdarowanych produktami bezpiecznymi, ekologicznymi codziennego użytku.
Nasza zasada: ekologia osobistego drzewa życia idzie w parze z ekologią planety. Obudzona kobieta miłuje każdą istotę i przestaje siebie i innych truć: myślą, słowem i czynem /np. stosowaniem chemii do higieny domu, do prania.

———————————————————————————————————————-

16.XII.2015r. Dziękuję Wam, odważne i piękne kobiety, bo postanowiłyście, by wspólnie odkrywać siebie i uczestniczyć w globalnej transformacji.
W Klubie Kobiecości przy Tiande w Bydgoszczy dużo było
o prawdzie ukrywanej przez wieki dotyczącej dni 24 i 25 grudnia.
Era patriarchatu kończy się. Dziejowa chwila – 21 kobiet składa to, co było wcześniej rozrywane – opłatek. Wybierają całość. Dokonuje się akt jedności dla świata, towarzyszy temu potężna energia. Kobiety naprawdę budzą się.

ŚCIEŻKA ŚWIĘTEJ KOBIECOŚCI

6.X.2015r. odbyło się pełne wrażeń i pozytywnej energii drugie już spotkanie w Klubie Kobiecości.
Kobiety się budzą, chcą odkryć kim są i jakie dary przed nimi ukryto. Medytacja Piękna wypełniła salę JASNOŚCIĄ.

Wasze głosy:

Witam Cie Elżbietka.
wiesz co jak robiłyśmy tą medytacje na koniec i siedziałaś na przeciwko nas na tym stole, przy tym przyćmionym świetle, to spojrzałam na Ciebie a naokoło Twojego ciała była na ok. 8-9 cm świetlista poświata. Była naokoło całego Twojego ciała. To było niesamowite co zobaczyłam i jakie jasne światło Cie otacza…
Kiedyś taką poświatę widziałam jeszcze u ……, co prowadzi szkołę jogi na ul. ……. miała tak z 2-3 cm i też była intensywna…
Ale to co zobaczyłam u Ciebie było bardzo poruszające Elżbieta…jesteś niesamowita…to co robisz i jaką masz wiedzę…Ania.
————————————————-
Dziękuję za spotkanie Klubu Kobiet. To był magiczny, radosny dzień.
Anna Chrystiana
————————————————
Maria Olszewska Jakże ciekawych i ważnych informacji wysłuchałyśmy. Mamy możliwość zmienić swoje życie, życie bliskich, ale co najważniejsze, zmienić losy ziemi, którą ludzkość prowadzi do zagłady. Jeśli mamy MOC by to zmienić, to ja tego chcę i będę to robić z innymi...

———————————————————————————–
27.X.2015r. -kolejne , już trzecie spotkanie w Klubie Kobiecości za nami.
Było jak zawsze pełne wrażeń i rozpalonych polików kobiet.
Czuję satysfakcję, radość i wiem, że to co robię ma sens. Kobiety poznają prawdę o sobie, o sposobach ich degradacji i rozwiązaniach,

np. dokuczają sobie tamponami OB, które trują, zamykają kanał dawania i łączności z Matką Ziemią, ale jeszcze są gwałtem dla żeńskości. Róża łona potrzebuje dłuższego czasu do otwarcia, a tampon jest wkładany jak członek – natychmiast. To ile razy siebie gwałci kobieta w ciągu życia?
Droga Kobieto zacznij siebie bardziej szanować, bo to warunek , by inni robili to samo wobec Ciebie. Układ hormonalny jest degradowany tymi lub podobnymi, nieświadomymi praktykami / także noszeniem spodni/. Dbaj
o siebie, o swe piękno, by mężczyzna Twego życia chciał Ciebie podziwiać – to dla niego WYBAWIENIE.

Zjawił się także jeden mężczyzna. Słuchał bardzo zaciekawiony, często przytakiwał.

Zapytany po spotkaniu o spostrzeżenia powiedział: ja to wszystko rozumię, ja zawsze szanowałem kobiety, tę wiedzę trzeba przekazywać mężczyznom.

Na pewno ma rację, tyle że oni nie chcą jej słuchać. Dlatego, dla tych co otwarci są na ważne sprawy ludzkości – oficjalnie otwieramy drzwi.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.