STYCZNIOWE ZAJĘCIA DLA KOBIET w Bydgoszczy odmieniły ten świat. « Psycholog Bydgoszcz

STYCZNIOWE ZAJĘCIA DLA KOBIET w Bydgoszczy odmieniły ten świat.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 18 stycznia 2016

Z ogromną satysfakcją i wzruszeniem rozstawałam się z uczestniczkami ostatnich zajęć dla kobiet w ramach cyklu

   ” ODKRYWANIE  SEKRETU MŁODOŚCI, OBFITOŚCI I  SZCZĘŚLIWYCH 

 

                                             ZWIĄZKÓW.

Zdjęcia po wspólnie przeżytych  chwilach :

Dziękuję Wam

wszystkim  z całego serca, wnoście nowe wartości do swego życia, domów, rodzin, miejsc pracy, aby wszystkim żyło się lekko, radośnie i dostatnio na tej pięknej planecie  Ziemia.

Komunikuję z wielką radością, oto co zadziało się 2 tyg. później  w miejscu zajęć.

Po wielu latach, pierwszy raz  Skrzydłokwiat wypuścił kwiat z dwoma płatkami. To wynik budzących się bogiń , które 17 stycznia przekraczały progi możliwości – stały się przepływem kryształowego światła z wyżyn dla siebie i planety.

Stan bogini po warsztatach

WIELKA TRANSFORMACJA LUDZKOŚCI która  trwa,  możliwa jest głównie  dzięki obudzonym  kobietom, ich świadomości. Dzięki tym szalonym, które są pionierami wychodzącymi ze starego modelu.

Bo to co robimy, na co się decydujemy wymaga sporo szaleństwa, a także poczucia humoru, które pozwala zachować wewnętrzną harmonię. To klucz do łamania norm, którymi świat jest przepełniony.

                           KAŻDA  MA SZANSĘ JEŚLI OTWORZY SIĘ NA PRAWDĘ.

Kiedy ona jest  w iluzji, czyli podlega umysłowi, jest  manipulowana, choć nawet uważa się za człowieka wolnego , to pionek na szachownicy. Często ciężko pracuje, wierzy przedstawicielom systemów, ech,….. Rozpoznaj tę grę stołową.

Dla Twego dobra i twoich bliskich, obudź  w sobie Królową przez wiedzę i proste ćwiczenia, które przekazuję.

Jeśli stare wierzenia trzymają Ciebie w łańcuchach, po wysłuchaniu nowych, szokujących dla Ciebie treści  warto poskromić bunt, który tworzy choroby, a na pewno odgradza od całości..

i  powiedzieć sobie  

                                     A MOŻE TO JEST PRAWDA?”

Właśnie z takim nastawieniem uczestniczyły kobiety na kolejnych zajęciach. Otwarcie się  zaowocowało rozpuszczeniem blokad w  kobiecych sercach, pozwoliło dotrzeć do najgłębszej natury żeńskości i  przyjąć pierwotny dar miłowania siebie i innych oraz transformacji wszystkiego co blokuje harmonię w świecie.

Pewnie już wszystkie te kobiety  rozumieją, że szkodząc ziemi szkodzą sobie, a kiedy degradują siebie, ma to fatalny wpływ na wszystkie istoty na ziemi. Forma pomagania jest wówczas mało szczera, wynika najczęściej z jakiejś  świadomej lub ukrytej potrzeby. Dlatego trzeba przywołać  STAN czystości wewnętrznej. Jest on  łatwy  do utrzymania jeśli wyskoczy się z butów tradycji

Wierzę, że dzięki  obudzonym boginiom, te szkoły z cegły, jakie są teraz, które niszczą pierwotne talenty u dzieci,,  staną się pomieszczeniami magazynowymi. Wszystko się zmienia.  I przyjdzie dzień, że będziecie miały ogromną satysfakcję, że pomogłyście to zapoczątkować. Pora, by tak było jest ostateczna. Ludzki mózg jest wyczerpany, przeuczony, nie łapie nawet prostych wyjaśnień. To jego bunt. Natomiast rozwój cywilizacji  ” technokracji” ciągle mówi więcej, więcej….

Stajemy się sprytniejsi, by przetrwać: suplementy, witaminy, melatonina, kamienie energetyzujące…leki. To uspakaja umysł na chwilę i tak kolejny raz chwytasz po namiastkę miłości.

Idzie NOWE, jednak póki co przychodzi nam żyć jakby w dwóch światach.  Większość żyje na poziomie lewej półkuli – to ” myślący” i  garstka prawej półkuli ” wiedzący”. Wiedzący podąża za sytuacją. Nie narzeka, nie obmyśla strategii…

Myślący jest lokalny, przemieszcza się liniowo, trudno mu zmieniać miejsce pobytu, wykonywane zajęcia, rytuały..,

Są też  lokalni w swoim myśleniu. Lokalni, ograniczeni. Stają się lokalni we wszystkim co robią. No, a ponieważ stają się lokalni w swoim myśleniu, przestają być kreatywni. Myślenie nie jest kreatywne. Ono do niczego nie prowadzi.

Dlatego kiedy już się to wie, pokonuje  się  setki kilometrów, by  znaleźć sposoby na bycie wiedzącą. Były z nami dwie takie  cudowne kobiety z Niemiec i kilka z dala od Bydgoszczy. Gratuluję Wam szczególnie.

 JAK PRZEŻYLIŚMY TEN WSPANIAŁY WSPÓLNY CZAS?

KAŻDE KOLEJNE  ĆWICZENIE  MIAŁO ZADANIE UŁATWIĆ WEJŚCIE  W STAN WIEDZĄCEJ.  ROZPUSZCZAŁO LODOWĄ KRAINĘ W PRZEDSIONKACH SERC, BY MÓGŁ POPŁYNĄĆ PRAWDZIWY, NATURALNY ELIKSIR ŻYCIA  np.  ruch spiralny  płynących w kręgu kobiet przy muzyce i słowach przepięknej piosenki ” Ja jestem światłością duszy”

tekst:Ja Jestem Światłością Duszy
Ja Jestem Obfitością
Ja Jestem Pięknem
Ja Jestem Błogością
Tak, Ja Jestem Ja Jestem

 https://www.youtube.com/watch?v=JbLZfSavbQ

Po zajęciach na moją pocztę przyszedł film od WP, który jest sednem treści i doświadczeń, które przeżywaliśmy wspólnie. ” Iluzja i rzeczywistość. Istota duszy”. Bardzo polecam – obejrzyj go, pokaż bliskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.