WŁAŚNIE TERAZ. PIĘKNE KOBIETY – MATKI – opiekunki ognisk domowych – BOGINIE. « Psycholog Bydgoszcz

WŁAŚNIE TERAZ. PIĘKNE KOBIETY – MATKI – opiekunki ognisk domowych – BOGINIE.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 21 lutego 2016

 TO JUŻ JEST TEN CZAS!  Długo wyczekiwany  na POWRÓT BOGINI.

9 marca 2016r. w Klubie Kobiecości w Bydgoszczy  kilkadziesiąt kobiet przeżywało uroczysty Dzień Kobiet, początek słowiańskiej wiosny. 

Było także kilka wspólnych działań z hasłem

                                „BUDZIMY SIĘ, JESTEŚMY JEDNOŚCIĄ”.


Wysokie ludzkie wartości tj miłość, szacunek, wrażliwość, współistnienie, wolność wyboru kompletnie zostały zatracone. Dlatego na nas – Kobiety zwrócone są oczy  cierpiących dzieci, biednych rodzin i chorych ludzi, a także  najpiękniejszych w Stworzeniu Istot, które wspierają nas i przygotowują powrót Złotego Wieku dla naszej  Planety.  Jak przeżyjemy wiosnę 2016r.

zadecyduje  czy wykorzystamy szansę o jakiej wiedział już w 12 wieku wewnętrzny zakon Templariuszy, a przygotowywanej  tysiące lat na rok 2017.    Udowodnijmy, że jesteśmy strażniczkami tych pięknych  idei, spotkajmy się razem

w dniu 8 maja  2016r. by wspólnie zamanifestować te wartości.

Warsztaty te to cykl  spotkań jeden raz w miesiącu. w  których  pogłębiamy   proces poznawania zapomnianych mocy kobiety i poprzez proste ćwiczenia  dotyczące tajemnic układu hormonalnego i  energetyki żeńskiej kobiety są budzone. Kiedy stajesz się w pełni sobą,  uzdrawiasz  swoje  życie w różnych sferach, przyciągasz obfitość, wzrasta intuicja, rozjaśniają  się relacje – ogólnie mówiąc  BUDZISZ SIĘ DUCHOWO, iluzja umysłu opada jak mgła.

Kiedy zaczynasz miłować siebie, ma to zbawienny wpływ na życie Planety, dochodzi do harmonii na wielu poziomach w energiach męskiej i żeńskiej.

 Daty spotkań   w terminarzu i http://www.aumakkua.pl/?p=10630


Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.