TAJEMNICE ZŁOTEGO ŚWIATŁA. KOMENTARZE po 12 czerwca 2016r. « Psycholog Bydgoszcz

TAJEMNICE ZŁOTEGO ŚWIATŁA. KOMENTARZE po 12 czerwca 2016r.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 2 czerwca 2016

 

Tańce duszy, odkrywanie tajemnic złotego światła i obfitości, pyszny czekoladowy tort, to tylko nieliczne atrakcje niedzielnych zajęć dla kobiet w Bydgoszczy. Mamy szczęście do magicznej trzynastki o której więcej na zajęciach w lipcu br.
Dziękuję Wam wszystkim piękne kobiety za ten cudowny dzień, potężnego impulsu dla życia swojego , bliskich i świata.

Wasze komentarze:

Dzień dobry.  Obfitość nowych klientów i poleceń która trwa od warsztatów 12  czerwca jest zachwycająca i obserwuję ją z radością. Mam też małe zgrzyty ale zachowuję spokój i staram się to obserwować. Niesie mnie fala spokoju, celowości, jak nie mam ruchu a jedynie myśl rozumową to nie podejmuję działań. Potem okazuje się, że to było właściwe.

I co na to powiesz Elżbieto?   Ja jestem w zachwycie.

Dziękuję że wskazałaś mi tę drogę, prostą, dostępną i szybko skuteczną.  Pozdrawiam Cię serdecznie i przytulam.  Ania

—————————————————————

Wczoraj przez kilka godzin wspólnie z grupą kobiet , Bogiń, odbyłyśmy kilka bajkowych podróży w odkrywaniu cudownych energii kobiecych i otwieraniu się na jej przepływ. Odczuwania były bardzo silne, energia
płynęła jak wulkan przez nasze ciała i na zewnątrz. Czułam jak wszystko we mnie i wokół wibruje, ale w tej mocy przejawiła się niesamowita błogość i spokój, chciało się w tym po prostu trwać.
Pisać można dużo, ale tak naprawdę trudno ubrać w słowa to co się przeżywało wewnątrz, to są bardzo głębokie i osobiste przeżycia…
Dziękuję Elżbieto, za pomoc w odkrywaniu kobiecości i jej mocy. Od jakiegoś czasu nie noszę spodni, ale w domu dla wygody zakładałam getry lub krótkie spodenki, dziś po przejściu przez pierwsza podróż, nie mogłam ich na siebie włożyć, od rana chodzę w długiej sukience i czuję się cudownie….Maria.

Dzień dobry Elżbieto.
Niedzielne warsztaty odbieram w zupełnie nowy sposób. Dotychczas to, co nam Przekazywałaś Elżbieto, było dla mnie ekscytującą wiedzą tajemną. Dziś odbieram to jako odzyskane dziedzictwo Pramatki- moje i we mnie.

W niedzielę zdjęłam kolejną zasłonę iluzji. W medytacji dotarłam do informacji, która od lat przedzierała się do mojej świadomości a ja jej nie odbierałam jako potrzebę ukochania ciała ale jako dziwny, powtarzający się motyw. Zrozumiałam jak krytycznie patrzyłam na swoje ciało i że mój krytycyzm był dla mnie zwykłą rzeczą. Więc nie było mowy o miłowaniu siebie. Teraz czuję spokój i jakąś odmianę. Już w niedzielę czułam „zwinięcie” w sobie, nie ciągnęło mnie do pogaduszek na przerwie w kuchni. Wystarczyło mi spojrzenie w oczy, uśmiech, zwykła obecność.

Cieszę się, że dzięki Tobie Elżbieto, mam możliwość poznawać siebie i odzyskiwać Kobiecość. Ania

——————————————————————-

                                   Czy zastanawiasz się czasami gdzie gromadzą się wszystkie sekundy i nanosekundy Twoich uczuć miłości, które wysyłasz, lub otrzymujesz:np. przez czuły gest, ciepły uśmiech, przytulenie?
Co z tym zrobić, jak sprawić, by działały nieustannie dla Twego dobra i nie tylko, a także dały wsparcie przy powrocie do duchowego domu?

–Jedną z tajemnic błogości jest połączyć ogień z wodą. Mogą to zrobić tylko w pełni akceptujące siebie kobiety i to w swym łonie. Czy już tego doświadczałaś? Czy akceptujesz wszystkie swoje wydzieliny, każdą część ciała i wszystkie doświadczenia?
Kiedy tak będzie możesz tworzyć święty ogień i to jest początkiem drogi do odzyskania swego złotego wzorca DNA.

Właśnie już 12 czerwca br. ćwiczenia o niezwykłej mocy budzenia, po przeżyciu ich powiesz NIESAMOWITE, to takie proste, a tak wiele daje dla mojej obfitości, zdrowia jak i dla planety, już pojmuję po co żyję  i już nie chcę marnować ani chwili na to co ciężkie, ponure, ciemne, nisko wibrujące.    Nie taka moja rola, nie taki mój prawdziwy los. Cały sekret tkwi?  Warto poznać co oznacza w  j. łacińskim słowo. sekret. Wszystko będzie jasne.

Kolejne  spotkanie  bydgoskie  w ramach cyklu

” ODKRYWANIE SEKRETU MŁODOŚCI, OBFITOŚCI I SZCZĘŚLIWYCH ZWIĄZKÓW.”

Jednodniowe zajęcia. Podczas każdego z nich robię wprowadzenie, by osoby które są pierwszy raz mogły w pełni skorzystać z całości.

Wchodzimy w głębsze tajemnice, – OBSZARY – tu już nie ma miejsca na błahostki.Razem zapalimy Twój wewnętrzny płomień.

12 czerwca- niedziela  10 – 18,00 . Uaktywnianie złotego leczniczego Światła.

Kolejne alchemiczne wtajemniczenia dot. układu hormonalnego, czyli 7 kroków wgłąb, byś cieszyła się obfitością w życiu – materializacja Światła. Wg ścieżki męskiej trzeba to robić długo, trzeba także zasłużyć .” Niebo” – ścieżka męska serwuje nam światło sztuczne / ołów/.

My kobiety możemy w jeden dzień odkryć światło prawdziwe – złote,

czyli z ołowiu przemieniamy je w złoto, i tak uruchamia ona natychmiast swe drzewo życia. Zróbmy to razem – w grupie dużo łatwiej. Poprowadzę Ciebie od A do Z – tylko wskazując na Twoje  pierwotne zdolności aż poczujesz siebie w pełni.

Prowadzący : Elżbieta Giryn Zapisy tel 516148259

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.