PSIE DNI. KLUB KOBIECOŚCI. Film. Zdjęcia « Psycholog Bydgoszcz

PSIE DNI. KLUB KOBIECOŚCI. Film. Zdjęcia

Autor: Elzbieta Giryn dnia 29 czerwca 2016

Syriusz słońce duchowe, promieniuje światłem fioletowym,  jest tajemnicą naszego domu,

to główna gwiazda konstelacji Psa – jego serce,  gwiazda najjaśniejsza na niebie /podobnie Wenus/ i pasuje dla wszystkich kultur, traktowana jest jako ucieleśniona bogini. c.d.pod  filmem Obejrzyj fragmenty spotkaniaKiedy schodziliśmy na Ziemię z Syriusza wiedzieliśmy, to co teraz trzeba sobie przypomnieć,

jedną jedyną najważniejszą rzecz, że BĘDZIEMY KOCHAĆ SIEBIE.

Dlaczego, bo walka z Drako zniszczyła wiele gwiezdnych cywilizacji. Jedynym sposobem pokonania czegokolwiek jest MIŁOWANIE SIEBIE. Jak to robić usłyszały piękne kobiety na naszym kolejnym spotkaniu 6.07.20126r. w Klubie Kobiecości w Bydgoszczy. Kolejna porcja sekretów życia, których umysł w ogóle nie pojmuje i aktywowanie fioletowych promieni w sobie już 22-24.07.2016r.

Korzystajmy z tych cudownych fioletowych łask Syriusza, kąpmy się w nich, największą szansę mamy do 23 lipca

Od przesilenia letniego do  września, a najintensywniejsze dni 23 lipca i 23 sierpnia, są  to „ PSIE DNI” , związane z cyklem kosmicznym. Oznacza to, że energie ziemi łączą się z niebem. Ma to związek z drugim naszym słońcem -  Syriuszem A.

Warto się zastanowić, jak spędzić ten piękny czas.

23 lipca Syriusz wschodzi tuż przed Słońcem, jest to zjawisko astronomiczne, ale można zaobserwować, jakby wschodziły razem.

Dzięki kobietom, które zaczynają siebie miłować, może powracać na ziemię wieczna wiosna: odrodzenia, zmartwychwstania i wniebowstąpienia co oznacza podniesienie wibracji naszej planety

W dniach 22-24 lipca 2016r. będziemy szczególnie korzystać z tych duchowych promieni  Syriusza oraz uwalniać się z zafiksowania zodiakalnego co wpłynie natychmiast na wzrost intuicji i jakość życia kobiet i mężczyzn. 


Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.