9 Październik 2016r. Cykliczne zajęcia praktyczne dla kobiet dla odzyskania Światła « Psycholog Bydgoszcz

9 Październik 2016r. Cykliczne zajęcia praktyczne dla kobiet dla odzyskania Światła

Autor: Elzbieta Giryn dnia 1 października 2016

Dziękuję Wam kochane kobiety, za obecność w grupie budzących się Bogiń. Za to że mogę  przekazywać ważne informacje i swoje doświadczenia, bardziej wnikliwie przyglądać się sobie i widzieć swoją prawdę,  jak również czuć  i widzieć wzrastającą świetlistość w każdej z Was. To niezwykłe uczucie, gdy razem kroczymy  ścieżką   żeńskości. Dziękuję Wam za odwagę pisania  o swoich odczuciach dla mnie i dla innych księżniczek, które  jeszcze są w zaczarowanym uśpieniu.

Wasze wypowiedzi:

Bardzo dziękuję za ostatnie warsztaty, które jak zwykle były bardzo mocne, zarówno od strony wiedzy, jak i od tej strony praktycznej, czyli przeprowadzonych ćwiczeń, dających wewnętrznego kopa, co później przekłada się na zmiany w życiu. Opiszę teraz moje doświadczenie:  po skupionym wpatrywaniu się w ciemności w energetyzowany podczas ćwiczenia czerwony przedmiot, w moim przypadku bransoletka i bluzka, przez długą chwilę nie działo się nic, ciemność była absolutna, ale cierpliwie czekałam. W końcu zaczęły pojawiać się delikatne błyski światła na miejscu gdzie leżała bluzka, a również jakby gdzieś z tyłu mnie. Po chwili postanowiłam wstać i zakończyć moją obserwację i wtedy gdy się podniosłam, znalazłam się w niebie wśród gwiazd, wokół mnie połyskiwały świetliste punkciki, byłam tym oczarowana i usiadłam z powrotem, wzięłam do ręki bluzkę a ona świeciła, była jakby utkana z delikatnego światła, które się poruszało. Nie jestem w stanie opisać tego słowami,bo mi ich brakuje. To było bardzo subtelne i piękne, towarzyszyło temu uczucie radości i lekkości, wręcz oczarowania….., cudowne przeżycie:-) i będę je powtarzać….M.J

————————————————–To bardzo dynamiczny dla mnie tydzień. Właściwie „zaczęło się dziać” już na niedzielnych zajęciach( a niedziela to pierwszy dzień tygodnia! )…………….

W domu: usiadłam w całkowitej ciemności i obserwowałam  na energetyzowany na warsztatach  przedmiot -po dłuższej chwili, kiedy nadal ciemność wokół mnie była głęboka, zdałam sobie sprawę że ta ciemność świeci. Jakby jakieś cząsteczki w niej błyszczały. Następny etap – zobaczyłam że przede mną jest ciemno a światło świeci jakby zza moich oczu, na granicy oczu.

Nawet nie wiem jak to opisać- jakbym stała w świetle, światło było w moim wnętrzu a oczy były granicą za którą jest ciemno. Nagle zauważyłam ciemno fioletową spiralę wolno obracająca się. Wyglądała jak znak in – jang- wolno wirujący- jasna część była właśnie ciemno fioletowa a reszta była czarna. Obserwowałam to może 2 minuty. Innego światła nie widziałam.

 

W poniedziałek wieczorem powtórzyłam ćwiczenie z wyciąganiem zatrutych strzał. Zobaczyłam nie strzałę a pal na który byłam nabita i dość trudno było mi go wyjąć. Poprosiłam Mateczkę we mnie o pomoc. Na końcu kiedy już się ze mnie wysuwał, zamienił się w smoczy ogon. Popłynęły łzy. Czułam ciepło w podbrzuszu.

 

Głęboko dotknęła mnie świadomość jak zawieramy umowy. Do tej pory pilnowałam się, żeby pochopnie nie obiecywać nic, nie deklarować nic, bo potem trzeba ( i ja chcę) dotrzymać słowa. Ale Twoje informacje ujawniły głębszy aspekt- prowokowanie innych do zawierania umów i takie lekkomyślne, żartobliwe rozmowy po których jednak pozostają umowy.

 Dziękuję Elżbieto, że przekazujesz ukrytą wiedzę i prowadzisz warsztaty które pozwalają wiedzę zamienić w stan wewnętrzny…A.C..

                                                                   ………………………………………………………

Gdy zrywasz umowy na poziomie energetycznym , powraca energia z wielką siłą. Wszystko zacznie się układać w życiu, a efekt: stajesz się spiralą przyciągającą, zaczniesz przyciągać przepiękne sytuacje, wydarzenia.

Dzięki temu, że jako kobieta możesz cokolwiek energetyzować,

to ta rzecz będzie w sobie miała już zawsze cudowne światło, tę piękną  spiralę życia.

Zrobimy to na zajęciach


- w październiku 2016r. w Bydgoszczy  Grupa zaawansowana.

Każde zajęcia mają wpływ na pogłębianie procesu poznawania siebie jako kobiety, Jest wiele praktycznych, prostych ćwiczeń z zakresu energetyki żeńskiej kobiety, których zadaniem jest budzenie wewnętrznej mocy. Kiedy kobieta odzyskuje przepływ w drzewie hormonalnym, zaczyna karmienie się wewnętrzne, czyli staje się „w pełni kobietą” wpływa to uzdrawiająco na różne aspekty jej życia, : zdrowie fizyczne i emocjonalne, obfitość, harmonijne związki, intuicja, właściwe wybory, błogość. Efektem finalnym jest:- uzdrowienie

Planety, przywrócenie naruszonej równowagi pomiędzy energią a męską i żeńską,

- ożywianie drzewa hormonalnego – pobudzanie energii żeńskiej,

która jako jedyna ma wpływ na zdrowie, obfitość i radość życia.
Dużo ćwiczeń prostych, ale i mocnych, skutecznych. -m.in. usuniesz szkodliwe, niszczące ciebie umowy pisemne i ustne na poziomie energetycznym.

W zajęciach praktycznych począwszy od 9 października przyspieszamy  tempo w „wskrzeszaniu Łazarza”


min.

Największym problemem planetarnym ludzkości jest nagminne oddawanie energii. Może to dziwne, ale odbywa się to z własnej woli, świadomie lub nie. Wewnętrzna alchemia mówi, że jest jedna przyczyna chorób i biedy: odpływ  energii życia z ciała.  Zagadnienie to omówię  9 a także  27.x.2016r.

- poznasz zasady prawa naturalnego,

usuniesz więzy,

które są niekorzystne dla Ciebie, odrodzisz spiralę życia, zaczniesz energetyzować rzeczy wg uznania. To wszystko sprawi, że będziesz przyciągać zdrowie, obfitość i miłość.

O kolejnych  spotkaniach w terminarzu.

Zgłoszenia i zapytania – giryn@wp.pl

 

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.