OTWIERAM OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE. 1- 2 LISTOPADA. RYTUAŁY. JAK SPOTKAĆ SIĘ Z PRZODKAMI. « Psycholog Bydgoszcz

OTWIERAM OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE. 1- 2 LISTOPADA. RYTUAŁY. JAK SPOTKAĆ SIĘ Z PRZODKAMI.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 30 października 2016

Fragment spotkania, które odbyło się  28 października 2017r. w Bydgoszczy.  film. 

Warto przy oglądaniu  filmu pamiętać, że jesteśmy w roku  KOGUTA wg kalendarza chińskiego.

Co się wydarzyło u Was po naszym spotkaniu? Otrzymałam taki list.

1 listopada weszłam w ćwiczenie z Rodzicami. Rozpłakałam się mocno, kiedy zobaczyłam Rodziców, podziękowałam im za Życie, poczułam że są przy mnie blisko, otaczają mnie ramionami. Potem spojrzałam na ich Rodziców, oni podeszli blisko, otoczyli mnie swymi ramionami, potem pojawiły następne pokolenia. Stawali dookoła mnie, pojawiali się wokół mnie jak białe płatki róży i taki obraz powstał: biała róża a ja w jej centrum, zrobiło się jasno i tak wzruszająco, że jeszcze dziś na samą myśl płyną łzy. Za te wspaniałe doświadczenia dziękuję Ci Elżbieto.  A.H.

    ——–  – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – -

Warto poświęcić trochę czasu na rozpoznanie tego w co wchodzimy, robimy, w jakich rytuałach uczestniczymy. Taka beztroska kosztuje nas  wielką utratą energii:  zdrowia, pieniędzy, a co najważniejsze utratą, rozproszeniem własnej duszy.

 Mówią o tym rdzenne kultury, Tao, wew. zakon Templariuszy, Budda, Jezus i nieliczni już  ludzie  widzący i czujący, a od wielu lat także naukowcy.

Co się dzieje podczas rytuałów dawno temu mówił  W. Reich, C.G.Jung – medium, a ostatnio bardzo dużo o duszy, naukowiec Dan Winter. 

C. G. Jung: RYTUAŁY: DUCHOWE ORAZ ŚWIECKIE- ŁĄCZĄ Z PIERWOTNYMI WYDARZENIAMI HISTORYCZNYMI, WCIĄGAJĄ W TE ENERGIE. CELOWO. 

Nawet niewinnie wyglądające rytuały – sakramenty, łączą nas z tymi  pierwotnymi  wydarzeniami .

- Czy wiesz jaka jest energia na cmentarzach, gdzie jest żal, smutek, rozpacz i wszystkie programy co niszczą ciała?

CMENTARZE TO NAJOKROPNIEJSZA ENERGIA NA ZIEMI. TAM WCHODZISZ I SPADASZ DO POZIOMU NISKICH EMOCJI.  RADOŚCI TO TUTAJ NIE ZNAJDZIESZ. ŚCIĄGASZ TAM  DUSZE BLISKICH, PO CO? OPŁAKUJESZ, MODLISZ, UZNAJESZ ŻE ZMARLI, SOBIE I DZIECIOM WMAWIASZ, ŻE TO PRZYKRE, ŻE TO NIESZCZĘŚCIE. TAK WZMACNIA SIĘ LĘK PRZED ODEJŚCIEM. KAŻDEGO DNIA MOŻEMY ŁĄCZYĆ SIĘ  Z DUCHEM PRZODKÓW, ONI CIĄGLE ŻYJĄ  LECZ PORZUCILI CIAŁA  FIZYCZNE /KOMBINEZONY/. JEDYNIE UCZUCIE WDZIĘCZNOŚCI  NAS ROZŚWIETLA I  NIESIE JAK NA FALI OD  NAS DO NICH MIŁOŚĆ.

..KAŻDY KULT SŁUŻY WŁADCOM , ALE  NIE NAM

Grupa wspaniałych ludzi w Bydgoszczy na spotkaniu w Klubie Kobiecości nauczyła się praktycznie , jak spotkać  się z przodkami w każdym czasie,  bez chodzenia w ponure miejsca, gdzie są kości i zewnętrzne powłoki , a nie ma tam nic co jest ciałem świetlistym .

Wyrażona wdzięczność do nich  wypełniła nas pięknym światłem. Zobaczyłam i poczułam  to,  jakby każdy z nas był w centrum róży, a jej płatki powstały z ciał świetlistych  przodków.

Taka praktyka sprawi, że nie poczujesz już nigdy samotności,  słabości, ANI LĘKU PRZED ODEJŚCIEM..

Proszę posłuchaj co mówi  medium o cmentarzu  minuty : 29,00 do 31,40

Wszystkie tego typu informacje znajdziesz w internecie  lub w  książkach D. Icke.

Pan Leszek o cmentarzu min. 29,00 – 31,40     kliknij

Historia 1 i 2 listopada. : początki Halloween sięgają starożytnego festiwalu celtyckiego pod nazwą  Samhain. Celtowie żyjący 2000 lat temu, [w miejscu dzisiejszej Irlandii, Wielkiej Brytanii   i północnej Francji] świętowali swój nowy rok 1 listopada. Dzień ten oznaczał koniec lata i żniw  oraz początek ciemnej, chłodnej zimy.  Celtowie wierzyli, że w noc poprzedzającą nowy rok granice pomiędzy światem żywych i umarłych zacierają się, a duchy zmarłych powracają na ziemię, mimo że były one sprawcami kłopotów i niszczyły plony, Celtowie uważali, że obecność duchów zza światów ułatwiała druidom, [celtyckim kapłanom] przepowiadanie przyszłości.  W celu upamiętnienia tego wydarzenia, [31-go października] Druidzi palili ogromne ogniska, gdzie ludzie zgromadzali się aby spalać plony, i ofiarować ciało ludzkie celtyckim bóstwom].

Do 43-go roku naszej ery Rzymianie zajęli większość terytorium Celtów i w przeciągu czterystu lat swojego panowania połączyli dwa święta.

….pierwszym świętem były feralia, [dzień pod koniec października] w którym Rzymianie upamiętniali zmarłych.

….. drugim świętem był dzień ku czci Pomony, [rzymskiej bogini owoców i drzew].

….w siódmym wieku papież Bonifacy IV o głosił 1-go listopada dniem wszystkich świętych, [dniem ku czci świętych  i męczenników] . Warto prześledzić życiorysy prawdziwe tych tzw. świętych. Włos się zjeży.

….Święto to było nazywane również all-hallows lub all-hallowmas, [co oznacza dzień wszystkich świętych], a noc poprzedzającą je, [noc dawnego samhain] zaczęto nazywać all-hallows, a ostatecznie Halloween.

…..w późniejszym czasie, [około 1000-go roku naszej ery] kościół ogłosił

2-go listopada dniem zaduszków, [dniem ku czci zmarłych]. Czczono go podobnie jak Samhain, TO NIE BYŁO ŚWIĘTO SŁOWIAN.

Przyjrzyjmy się w jaki sposób dzisiaj obchodzony jest Halloween; czy nie koncentruje się na ciemności, śmierci, strachu, zniszczeniu i złu? dominują wiedźmy, miotły, nietoperze, duchy, szkielety, śmierć i potwory

…. przebieramy nasze własne dzieci za wiedźmy, diabły, wilkołaki i wysyłamy na ulice w ciemność, aby powtarzały pogański zwyczaj „trick or treat,” [w naszym wydaniu „ciasteczko albo psikus”]. musimy zdać sobie sprawę, że praktyki w Halloween to nie poczęstunek, sztuczka, kawałek gumy lub cukierek.

…..jest to dzień, który diabeł ogłosił swoim świętem!

Halloween pełny jest symboli satanistycznych i Druidzkich, zaczerpniętych z praktyk i rytuałów, które mogą wydawać się niewinne,  jednakże one reprezentują zło.

….31-go …..jest to również najbardziej święty dzień dla współczesnych satanistów.

pytanie brzmi – komu zależy, by w takie dni ciągnąć ludzi na cmentarze?., by dostać tę energię?

….prezenty w dniu Halloween są dziś dawane niewinnym dzieciom, które w przebieraniu widzą jedynie łakocie i zabawę,  nie rozumieją jednak, że tak naprawdę podtrzymują pogańską, szatańską tradycję.

Tę historie znajdziecie także na       prawda-nieujawniona.blog.onet.pl/2013/10/28/prawda-o-halloween/

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.