ZADZIWIŁA LEKARZY KIEDY ZJAWIŁA SIĘ U NICH Z WŁASNYMI WŁOSAMI. « Psycholog Bydgoszcz

ZADZIWIŁA LEKARZY KIEDY ZJAWIŁA SIĘ U NICH Z WŁASNYMI WŁOSAMI.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 5 listopada 2016

Kiedy w danym narządzie CIAŁA FIZYCZNEGO  brakuje światła życiowego , nie jest zasilany przez system centralny, to w takim miejscu gromadzą się toksyny, produkty uboczne z metabolizmu, rozwijają wirusy, pasożyty i po czasie czujemy ból, albo inną dolegliwość. Dlatego nie warto czekać na dolegliwości lecz co najmniej dwa razy do roku się oczyścić…

W 2013r. w Petersburgu poznałam małżeństwo, które stało na scenie wśród członków Klubu Milionera Tiande i opowiedzieli bardzo przejmującą historię. Ich dziecko od lat miało kłopoty z astmą. Nic nie pomagało. Ktoś polecił produkty na oczyszczenie z ziołami. Były to plastry do stóp. Już po 7 dniach stosowania dziecko poczuło ulgę i mogło normalnie funkcjonować. Tak zachwyciły ich rezultaty, że postanowili bardziej skorzystać z wszystkiego co oferuje firma ” Niebiańska Doskonałość”. Widocznie pomogli setkom potrzebującym skoro otrzymali status członka Klubu Milionera.

Mówią dzisiaj: rodzina jest cała zdrowa, a my uzyskaliśmy wolność finansową.

Choć wokół jest wiele dzieci i dorosłych z tą dolegliwością, nie miałam odwagi mówić innym o takiej możliwości terapii. Chociaż, jesienią 2013r. kiedy przeziębiona pojechałam na wycieczkę do Pragi, był zimny wiatr – przeziębiłam przeziębienie. Zaznaczę, że dawano nie miałam takiej dolegliwości, a ponad 30 lat nie biorę leków chemicznych. Przez pięć nocy zastosowałam suche kompresy z silnie działającymi ziołami , brałam tylko witaminę C z dzikiej róży i wszystko się cofnęło. Silnie działające – aktywne, naturalne produkty czy rośliny to te, co mają jasną, dużą aurę. Jeśli tego nie widzisz, kiedy posiedzisz z nimi w całkowicie zaciemnionym pomieszczeniu – i Ty możesz ją zobaczyć.

..Dopiero po roku, kiedy byłam w Warszawie na szkoleniu marketingowym, usłyszałam Bogusię, która wyrwała mnie z wątpliwości.

Miała jedno płuco martwe, do tego astmę i jeszcze kilka innych dolegliwości. Od 20 lat ratowała się lekami, suplementami, ziołami. Też nic. Zaufała przedstawicielce  Zarządu firmy, która będąc w Polsce dała mnóstwo przypadków powrotu ludzi do zdrowia: Japończycy leczyli się z chorób popromiennych, cofały się astmy, nowotwory, bezpłodność, guzy, alergie….

Bogusia odrzuciła wszystkie wcześniej brane specyfiki i bardzo szybko stanęła na nogi, zaczęła chodzić z kijkami na długie spacery /wcześniej korzystała tylko z taksówek/ i jest świetnym – żywym przykładem dla wszystkich niedowiarków, ale i cierpiących. Kompresy ziołowe przyklejała na stopach  najpóźniej do godz. 21,00 po wymoczeniu stóp, wypijała potem szklankę wody.

We wrześniu 2016r. poznałam Aleksandrę – kobietę pełną energii, radosną, silną, mówiła o wyroku lekarzy, kiedy zaczęła leczenie chemiczne raka ślinianek: zęby wszystkie wypadną, włosy wypadną – warto kupić sobie perukę, bo włosy odrosną za 4 lata,

... No niestety, bardzo zadziwiła lekarzy – bardzo, bo po produktach Tiande czarne wyroki się nie spełniły. I DOBRZE. Po pół roku odwiedziła lekarzy w pięknej fryzurze z własnych włosów, nadal miała mocne zęby. Jej kuracja ziołami trwała 100 dni. W tym czasie używała także zestaw specjalnych

aktywatorów o unikalnej formule tybetańskiej na regenerację i porost włosów.

Co jednak skłoniło mnie do napisania tego artykułu? Na każdym spotkaniu w Klubie Kobiecości, są osoby, które mówią o swoich doświadczeniach: to, szybko spadła temperatura, u Wiesi przestał boleć i rozrastać się haluks, u kobiety cierpiącej na astmę  już po jednej nocy zadzwoniła: nie pamiętam, kiedy tak dobrze przespałam noc, u Urszuli  po kilku dniach skończyła się z dolegliwość pęcherza moczowego, mężczyźni mówią o cofającej się prostacie.

Oczyszczamy się z mężem systematycznie od lat dwa razy do roku.

Dlatego , te wszystkie doniesienia trzeba posłać do ludzi cierpiących. Zwłaszcza, że prawie każdego dnia proszą mnie ludzie o pomoc nie tylko psychologiczną. Ważne jest odtruć ciało z chemii, metali ciężkich, leków. To podstawa.  Elżbieta Giryn.

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmiku o plastrach detox Master Herb /mistrzowskie zioła/

Tagi: , , , , , , , ,

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.