KOBIETA W PEŁNI ŚWIADOMA. FILMY. « Psycholog Bydgoszcz

KOBIETA W PEŁNI ŚWIADOMA. FILMY.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 13 listopada 2016

Zapraszam na fragment spotkania w Klubie Kobiecości , które odbyło się 28.X.2016r. w Bydgoszcz  w tym taniec serca kobiet dla Marii Magdaleny. Planetarny czas i  ruch, o którym mówię na spotkaniach i który daje nam szansę wyzwolenia ,  zaczyna się 6 grudnia 2016r.  Grudzień – 13 tys. lat temu  upadła Atlantyda. Czy aktualnie żyjemy w syndromie Atlantydy? Tak.  Dlatego ten czas jest niezwykły pod każdym względem,

najbardziej 24-25 grudnia.  Mój głos kieruję do tych kobiet – które choć odrobinę poczuły, że trzeba coś wspólnie zrobić na poziomie głębi.  Te  które wykonują  już działania na rzecz uaktywniania swego drzewa hormonalnego, poczuły już serce dla tej WIELKIEJ SPRAWY – BUDZENIA ZŁOTEJ RASY LUDZKOŚCI – to   zdecydowanie KAPŁANKI  AMARARGI, które przypominają sobie o swej pierwotnej misji.

Kiedy  spotkamy się   na zajęciach 4 grudnia  br w Bydgoszczy w końcu pojmiesz to wszystko o czym mówiłam  wcześniej, puzzle poukładają się, poznasz - czym jest syndrom Atlantydy, co dla nas znaczy Wenus, - udamy się do miejsca złotej matrycy, wszystkiego tego co w nas piękne, zdrowe, bogate.. więcej na stronach:

  - PROGRAM 

  – TERMINARZ

BARDZO WAŻNE: Proszę powiadom o tym wydarzeniu kobiety, które wcześniej  już pokazywały, że  interesuje  je tajemnica życia, zdrowia, budzenia świadomości….itp.

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.