FENOMEN ZORZY POLARNEJ i ŻEŃSKOŚCI. « Psycholog Bydgoszcz

FENOMEN ZORZY POLARNEJ i ŻEŃSKOŚCI.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 7 grudnia 2016

Wszyscy podziwiają piękne efekty świetlne ZORZY POLARNEJ. Ludzie z całego świata wyruszają w podróż, by ją ujrzeć w Norwegii. Skąd się bierze? Spory naukowców trwają. Jednak najpiękniejsze z nich były na planecie Maldek. Została ona kompletnie zniszczona przez Saturna. Byli to potężni brodaci z wąsami mężczyźni, których wizerunek dwa razy do roku, a właściwie przez 2 miesiące w roku  matriks rozpowszechnia w postaci św. Mikołaja, gwiazdora. /Devid Icke/

Efekty świetlne zorzy na Maldeku widziane były w całej galaktyce, płynęły do wszystkich wymiarów. Ten piękny spektakl nie miał sobie równych.

Kiedy zorza powstawała? Dochodziło do tego, kiedy następowało połączenie kobiety i mężczyzny przy fizycznym drzewie życia, czyli kiedy łączyli się ze źródłem. Było to połączenie, o którym mówi wschodnia tantra, takie na trzech poziomach: namiętności, miłującego kochania  i ducha.

To co jest wewnętrznym orgazmem kobiety , wywołuje podobne zjawisko. Kiedy czujesz miłość do siebie, do wszystkich istot, nawet patrząc w pełnej akceptacji, życzliwości i serdeczności, już ma to wpływ na całość.

Zorza pod kloszem, czyli w zagrodzie częstotliwości, rozsadza matriks natychmiast. Naukowcy jedni drugich podważają, udowadniają, że  nie powstaje ona w wyniku wybuchów  ze Słońca jak twierdzą niektórzy.  Wg starych przypowieści tworzy się podczas miłości. Widać je na biegunie, gdyż jest tam  silne pole energetyczne.

JAK PROMIENIE ZORZY ZACZNĄ POJAWIAĆ SIĘ WSZĘDZIE, TO KONIEC MATRIKSA

W prosty i szybki sposób można ją tworzyć: kiedy kobieta  wchodzi w stan błogostanu/są tacy co widzą/,

że z kobiety wybucha światło jak fajerwerki, jak zorza,                                                                                                                                                                                            Kiedy jest z mężczyzna w zespoleniu, zabiera go w podróż, choć on nie uświadamia sobie tego.

Wg wewnętrznej alchemii, czyli ścieżki żeńskiej /serca/                                 

to co jest w  zasięgu tego światła , natychmiast się transformuje. Kiedy na planecie biedy, bólu, gwałtu, wzniecamy ZORZĘ POLARNĄ, NASTĘPUJE TRANSFORMACJA. Taka przemiana, jest działaniem bez działania. Wszystko niedogodności znika

 ….Niektórzy z uporem uzdrawiają przeszłość, a nie lepiej wytwarzać Zorzę Polarną? TU I TERAZ? Zniknie cierpienie , wszystkie działania kontrolerów także. To co ciężkie, ołowiane, nie do udźwignięcia, znika, znika, znika.

 

Więc z z jakich miejsc płynie zorza? Już wiemy:, z połączenia nieba i ziemi

Jedno z kobiecych imion to nie tylko

             GWIAZDA POLARNA ale nawet ZORZA POLARNA.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.