ŚWIĄTECZNY CZAS. CZY NOWE POSTĘPOWANIE? « Psycholog Bydgoszcz

ŚWIĄTECZNY CZAS. CZY NOWE POSTĘPOWANIE?

Autor: Elzbieta Giryn dnia 21 grudnia 2016

Księżniczki – pora się obudzić i zacząć inaczej postępować niż podają narzucone wzorce : diet, ubierania, świętowania, codziennych czynności. Taka incepcja nas osłabia, porządkuje w szeregu, stajemy się przewidywalni, a tym samym łatwym do sterowania stadem owieczek, którym zarządza się ku chwale sił sprowadzających biedę, choroby, cierpienie, wojny . Teraz jest już najwyższy czas burzenia starego porządku, czyli wzorców, koncepcji….Wielu o tym pisze i marzy, o RAJU NA ZIEMI, ale bardzo, bardzo mało stosuje to w praktyce. Trzeba wykazać się ODWAGĄ,, by zrobić coś inaczej, nie patrząc co powie rodzina, sąsiedzi.

Efekty takiego populizmu mamy wszem obecne. Kto nie wie o czym mówię polecam film Barei ” Miś” – ciągle aktualny

lub filmy i książki D Icke np. nt. Mikołaja, rytuałów, obrzędów świątecznych..To wszystko zostało zmienione, odwrotnie człowiek robi niż mówi jego serce i ziemi. Pierwszym który przewrócił wszystko do góry nogami jest król Babilonu Nimrod. A może warto się zastanowić czym jest co roku rzeź karpi, czym jest odcinanie drzewa od korzeni i go dekorowanie.

Ono już de facto nie żyje. Czy nie przypomina nam człowieka, który kompletnie odcięty jest od swej prawdziwej Żywicielki – MATKI ZIEMI?., nie ma jej energii i stosuje różne sztuczki podsuwane przez matriks,  by jakoś żyć, właściwie byle jako – jeśli tak spojrzymy na to bez bielma w oku. A udręka zakupowa, prezentowa, kuchenna?               Gdzie skupienie na sobie, by odczuć poruszający się puls, ruch serca MATKI ZIEMI, która zaczyna rodzić ŚWIATŁO MIŁOŚCI, zwane w religiach CHRYSTUSOWE?

Siłą niezniszczalną jest żeńskość, pada i się podnosi, w odróżnieniu do siły męskiej, dlatego liczę na ODWAGĘ KOBIET NA TEN NAJWAŻNIEJSZY CZAS, który jest i nadchodzi. W jaki inny niż zawsze sposób  świętować będziesz cudowne połączenie świateł ZIEMI I NIEBA? .

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.