6 STYCZNIA. « Psycholog Bydgoszcz

6 STYCZNIA.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 6 stycznia 2017

6 stycznia – ogłoszono świętem trzech króli. Czy tak było zawsze? To ostatni dzień okresu trwającego od 4 grudnia, a mocniej od 17 grudnia  do 6 stycznia, w którym zjawiska energetyczne Ziemi i Słońca pomagają nam scalić w sobie trzy elementy, których nie dostaliśmy przy urodzeniu. Największą szanse daje czas 24-25 grudnia. Dopiero kiedy scalimy ciało ze światłem duszy, napływa z osobistej gwiazdy światło  ducha – co nazywało się kiedyś ponownymi narodzinami,  potrójnymi narodzinami

Spływ światła przyrównywany jest do lotu białej gołębicy. Pełen – prawdziwy  człowiek taki  scalony na trzech poziomach nie choruje i żyje w obfitości, na pewno nie daje się manipulować.

 

Pozostała po tym mocno spaczona wersja trójcy świętej. 

Ta trójca ma też nazwę  MER – KA -BA. 

Mer – uwodnione ciało, krystaliczne, KA – dusza, pojemnik ochronny dla BA – czyli ducha- tego kim naprawdę jesteśmy. Religie mówią o narodzeniu Chrystusa.  Nie dotyczy to tylko Jezusa – lecz każdego z nas.

Czym za tym jest 6 grudnia?

Wg starych kultur tego dnia cementuje się zapis odzyskanego  światła w ciele. Mamy za tym  trzy piękne elementy /czemu to tylko królowie?/:                                                        

ciało +dusza+duch. Warto odzyskać  siebie jeszcze będąc w ciele,                            

ale podstawą jest uaktywnienie drzewa życia.

 Drzewo życia” to najważniejszy temat na ten czas, szczególnie dla kobiet. Warto do tematu wracać i go pogłębiać w sobie.
…Kiedy pojawią się kryształy na koronie wewnętrznego kobiecego drzewa, że dusza powróciła do ciała.  To są podwójne narodziny, o których wiedziały pradawne ludy. Mówi o niej w Apokryfach Nikodemowi Jezu.  W Biblii są tylko fragmenty. Wyjaśnił szczegółowo, by ten miał szansę powrotu do duchowego domu. Sam przeszedł Jezus takie powtórne narodziny dzięki Marii Magdalenie 24 grudnia. /Fakt dokładnie opisany w apokryfach/.

Kiedy to zrobi kobieta, może wówczas swemu ukochanemu mężczyźnie pomóc  scalić się ze światłem.

Dobrze , że jest to dzień wolny od pracy, bo możemy sobie poświęcić wiele czasu. 

 

Właśnie dzisiaj mogłam odbyć z grupą kobiet trzy krotnie  niesamowicie piękne ćwiczenia wewnętrzne  w tym ważnym dla nas momencie.

Kiedy jedna kobieta obudzi się w pełni, czyli połączy te trzy elementy, wówczas ma to wpływ na miliony kobiet, świat  i galaktykę.

KOCHANA KOBIETO!

POCZUJ, ZOBACZ NA CZYM POLEGA TWA ROLA. Dla uczestniczek moich warsztatów – chwila przypomnienia.

Czy już potrafisz obserwować swoje wewnętrzne drzewo życia? Czy jest na nim ciągle odradzająca się korona, a na niej kwitnące kwiaty, kryształy i krople życiodajnej rosy?  W tym filmiku możesz to zobaczyć.

Czy przypominasz sobie cechy kobiety – Bogini? W tym filmiku zobaczysz min. Europę, która opiekuje się i ma wpływ na czystą męskość – tu symbol białego byka, tą, która wie czym są węże i z nimi się przyjaźni, a także tą, która na kogucie przypomina o pobudce tym co jeszcze śpią.

Tagi: , , , ,

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.