Dlaczego popieram dochody pasywne w MLM? 5 lat radości – film « Psycholog Bydgoszcz

Dlaczego popieram dochody pasywne w MLM? 5 lat radości – film

Autor: Elzbieta Giryn dnia 23 stycznia 2017

Wspominamy cudowne chwile z klientami, konsultantami, parterami i liderami w Tiande. Dziękujemy Wam wszystkim za każdą chwile radości i doświadczeń. Uroczyste obchody tego święta odbyły się   19 lutego 2017r. w Bydgoszczy.

DLACZEGO…ja?   https://tiande.eu/pl

Bo moim zdaniem każdy kto zajmuje się pomocą człowiekowi, aby on  żył w zdrowiu, powinien miećjeszcze inne źródła dochodu niż tylko jedno, Czekanie na chorego, cierpiącego dla zarabiania jest raczej mało etyczne. Takie leczenie nie ma końca, bo zbyt jest duży interes w tych działaniach. Do tego wniosku doszłam dopiero w 2015r.  „Pomagacze”  w dużym stopniu przyczyniają się do tworzenia wielkiej rzeszy chorych, słabych, czyli ofiary.  Wielu z nich jest  przekonanych, że robi dobrze.  Widzę tutaj min. wielką grupę uzdrowicieli, psychologów, couchów, lekarzy, farmację, rynek suplementów….

 DLACZEGO  Tiande ?  Bo kocham naturę, a z nią jest łatwo być pięknym i zdrowym.To są narzędzia wspomagające – tak to traktuję.  

MLM to przyjazny sposób pozyskiwania dochodów także dla kobiet , o ile  nie gonią  za możliwościami jego rozwoju. Poczujesz magię relacji -  drzewo żyje i rodzi owoce..

Kto wybiera sferę sprzedaży produktów, wyskakuje z tej formy marketingowej.

Cały tekst DRZEWO DOBROBYTU – EFEKT DOBRYCH RELACJI np. Networker kliknij.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.