MAGIA KOMUNIKACJI I RELACJI. . « Psycholog Bydgoszcz

MAGIA KOMUNIKACJI I RELACJI. .

Autor: Elzbieta Giryn dnia 10 kwietnia 2017

Czy wiesz już cokolwiek o komunikacji, której nie widać a przynosi wymierne rezultaty? To co mówisz, myślisz, odczuwasz, robisz fizycznie już trochę wcześniej było zamanifestowana na poziomie energetycznym. Koniecznie trzeba poznać prawa niewidzialne, by móc dalej poruszać się po obszarach relacji, a one dotyczą wszystkich. Są cztery mechanizmy komunikacji na poziomie energetycznym.

Dlatego każda prezentacja, w której porusza się tematy TAJEMNIC KOMUNIKACJI jest bezcenna dla słuchaczy. Wielokrotnie zaoszczędza czasu, wysiłku, utraty możliwości, zdrowia. Dlatego jestem wdzięczna organizatorkom WEEKENDU SZKOLENIOWEGO DLA PARTNERÓW TIANDE, które odbyło się w Ciechocinku MARII Mularczyk i Aleksandrze Piekarskiej za możliwość przedstawienia tego ogromnego i chyba najważniejszego zagadnienia. Zaciekawienie słuchaczy było tak ogromne, że czułam radość i chętnie dzieliłam się wiedzą i swoimi doświadczeniem.

1. Przepływ, to najlepiej zapowiadająca się relacja w teraz i w przyszłości, zwłaszcza jeśli jest to na początku znajomości. brak oporu.  2. Pchanie – atakowanie drugiej strony moim chceniem, moimi potrzebami np. pomagania, dawania, sprzedaży czegokolwiek. To pomaganie na siłę, ja bardziej chcę niż ta druga strona. Tym egoizmem jestem przekonana, że czynię dobro. Ona broni się, spina, czyli jest w opozycji do dawcy. Czasami bierze, ale pożytku z tego nie uczyni. Tak się dzieje w rodzinach, marketingu, w gabinetach uzdrowicieli, psychologów…

3. Ciągnięcie – zabieranie energii, wbrew drugiej strony, która ucieka wcześniej czy później. Tu są różne gry, sztuczki, słowne, i mimiką. Doprowadza do irytacji, poczucia winy, gra rolę ofiary, by tym sposobem żerować na energii dawcy, który słabnie, czyli traci swe światło. Jeśli ma korzyści duże np. finansowe to choruje i nie ucieka. Ktoś daje, ciągle podpowiada, a ona nie zmienia się całymi latami, by dotrzeć do swej wielkości i źródła obfitości wszystkiego  w sobie.  4. Zatrzymanie czyli opór, blokada na przyjście. Taki opór nas dużo kosztuje, bo on nie dotyczy tylko danej osoby, czy sytuacji. Po prostu zamarza przepływ sił /wody/ w całej fiz. energetycznej ludzkiej istocie i przestrzeni. To ma fatalny wpływ także na innych i na przyrodę. Nie dostaję wspomagania od Wyższej świadomości określanej jako poziom duszy, ducha, źródła.

Zaczyna się zmaganie, walka o zdrowie, dochody i przyjaznych ludzi. Często jest to potrzeba pomagania, dawania dla: energii, dla uznania, wdzięczności…PRAWDZIWA EMPATIA oznacza, że potrafię wyczuć te ruchy energii, mieć do nich dystans  a to ma  następstwa   w  ASERTYWNOŚCI, bo nie daję sobą  manipulować.    Więcej omówię  w dniu 28 maja 2017.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.