WIELKANOC. TAJEMNICA JAJA i TAŃCA. « Psycholog Bydgoszcz

WIELKANOC. TAJEMNICA JAJA i TAŃCA.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 11 kwietnia 2017

   Ludzie z postrzeganiem wielowymiarowym zawsze, od niepamiętnych czasów / starożytni, pogańscy, sumeryjscy/ wiedzieli o tym, że w ciągu roku są dni, w których prawa sztucznej siatki kontrolerów nie mają mocy manipulacji. Jest sprzęgnięcie sił ziemi i nieba, co oznacza, że do Ziemi płyną promienie czystej miłości z konstelacji, planet i gwiazd. Takie szczególne dni, to pierwszy tydzień i niedziela po pierwszej pełni wiosennej. To nie magia, lecz układ astronomiczny. BARDZO SZCZEGÓLNY, to czwartek, piątek i sobota,  noc z soboty na niedzielę oraz świt niedzieli – prapoczątek.  Do tego  wyjątkowo moc nowej ery.  Z przekazów żeńskich, wedyjskich możemy dowiedzieć się Prawdy o MISTERIUM KREACJI – POCZĘCIA w tych dniach. 

Prawdziwym symbolem tego jest tajemnica JAJA, a w nim każdego życia, naszej wielopoziomowości, trójcy,  wnętrza,  powrotu do domu, jak wyzwolić się z ograniczeń i niewolnictwa / ukrzyżowania/ , czyli zmiękczyć /nawodnić/ skorupę jaja, by  niezwykłe światło ducha przebiło ciało fizyczne na zewnątrz, tym samym jest poczęciem  światła w materii, kreacji – siania marzeń. Takich oczywiście, które są wolą ducha – mego WYŻSZEGO JA. On marzy tylko o radosnej zabawie, czynach sprawiających frajdę, jedności, traktowania wszystkich równo, wówczas wspiera energetycznie, podpowiada, daje znaki naprowadzające, nie traci się sił. Sprzyja obfitości różnego dobra.  Kobiety w te dni malowały pisanki, przy tym śpiewały o marzeniach i nanosiły na nie obrazy – symbole . Jaja czerwone dominowały. Malowane były już od wigilii wiosny i  zjadane do świąt. Jeśli pisanki nie  były ukończone  w całości, a wszedł mężczyzna, jaja niszczono. Czerwony kolor dominował, gdyż najłatwiej go na energetyzować, co nazywamy nawadnianie nasienia lub religijnie – święcenie.

Zawsze, zwłaszcza przez te ostatnie 3 dni kobiety mają niesamowita moc, tańczyły, by ośrodki kreacji /serce – łono/ bardziej uaktywnić. Do wody przekazywały światło miłości i je same  polewały z przekonaniem, że każde posiane ziarno potrzebuje wody – na poziomie fizycznej, a energetycznej -  żeńskości. Tworzyły obfitość dla całej rodziny stawiając na stół pisanki. Przy nich mama Zajączkowa,  bazie. Nie poleca się  baranka jako symbolu ofiary, które sobie uczyniły systemy z ludzi do łatwego manipulowania.

 BEZCENNE!          

Kiedyś wiedziano, że pierwszy czwartek po pierwszej wiosennej pełni ma charakter: wody, bieli, rozluźnienia, spokoju, jednym słowem serca. Kobieta delikatnie tańcząca , spontanicznie  w białej spódnicy, długiej i rozłożystej, tworzy spirale pięknych sił oczyszczających i chroniących ją , jej dom i rodzinę. Odbudowuje lub wzmacnia siatkę życia. Torus jej serca zwiększa swą prędkość, nici DNA splatają, powraca MOC. Samo dobro nie tylko dla niej. O tym życiowym zadaniu nie zapomniały jeszcze delfiny i wiele łagodnych zwierząt np, sarny, zające. W piątek tańczą kobiety w czerwonych długich spódnicach i białych bluzkach, a w sobotę Sama poczuj jaki ma być strój – podpowiem trzy warstwowy. Trzy symboliczne barwy ziemskiej bogini.

  Całym sercem przyłączam się 29-31 marca do wszystkich tańczących kobiet. Z mojego rozeznania wynika, że będzie ich wiele.

              Życzę obfitości i radości w tworzeniu i kosztowaniu marzeń, co oznacza integrację z nim.

         Zgodnie z prawem natury sianie prawidłowo odbyte, uwydatnia się  3, 6, a ostatecznie,  najdłużej do 9 m-cy np. dziecko ludzkie. Bywają wyjątki. Czym jest WIELKA NOC, ukrzyżowanie człowieka, przyczyna wszystkich dolegliwości i nieszczęść i jak wyjść z niego dowiesz się na zajęciach dla kobie.  

   Mam wiele pytań od kobiet , czy malować aż 60 jaj. Kiedyś były duże rodziny. Ta liczba ma w sobie moc, wstawisz na stół – i przyciąga wzrok, czyli energię. Takie jest zamierzenie, przyciągnąć światło do swego domu i rodziny. Kiedy mamy urodzaj owoców np. na drzewie, to chętnie i z radością się nimi dzielimy, Dokładnie teraz tak warto zrobić Maluje kobieta czująca temat, wtajemniczona dla bliskich. ŻEŃSKOŚĆ NIE TYLKO SPROWADZA OBFITOŚĆ DLA SIEBIE, KORZYSTAJĄ Z NIEJ INNY. ROBI TO BEZ WYSIŁKU, ŚPIEWAJĄC I TAŃCZĄC. Nie muszą być tak wytworne jak robią to artystki rzemiosła. Liczy się zawsze intencja. Robię to pierwszy raz.

Piękny obraz na dole pokazuje kilka wariantów: wyjście z jaja  macierzy, by żyć w materii,  wyzwolenie się człowieka z jaja niewoli.  Inny jego aspekt – opuszczenie siebie, zerwanie połączenia z duszą / białko/ , duchem / żółtko/ i źródłem- macierzą /centrum żółtka/   i podążanie ścieżką męską – na zewnątrz. Kiedy rozbijasz pisankę, obierasz ze skorupki,  sugerujesz rozbijanie swej ograniczającej obręczy, maski, by móc połączyć się i korzystać z pełnej swej świetlistej mocy. 

 

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.