CZAS PRZEŁOMOWY DLA LUDZKOŚCI. « Psycholog Bydgoszcz

CZAS PRZEŁOMOWY DLA LUDZKOŚCI.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 15 maja 2017

a  dowodzą o tym znaki /wydarzenia/ na ziemi i niebie. Wielu już czuje, że te miesiące od wiosny do 22 lipca 2017 r. są decydujące o naszej transformacji i wyzwoleniu do wolności.

Skłania nas to bardziej niż dotychczas do poznania tajemnic komunikacji, do relacji z sobą i przyrodą. Jeśli tego dokonamy z powodzeniem, świat wokół nas pokaże konkretne zmiany, na które większość czeka.

KOMUNIKACJA jest trudna, bo nie widać przepływu energii. Dlatego wiedza i czucie jest ważne, a to co poprowadzę  z wielką  radością mego serca na zajęciach w maju i lipcu, jest ze sobą połączone, związane i tworzą całość dla OBUDZENIA DUCHOWEGO.

Dopełni się wiedza na temat co jeszcze można zrobić i dlaczego. Wiele jest teraz tzw. przeszkadzajek  tj.  inni  ludzie, rozumne wytłumaczenia, sytuacje, warsztaty , kursy -odciągające  kobiety od PRAWDY.

„Stare” walczy rozpaczliwie o swoje. To co się dzieje nie można pojąć  racjonalnie.

Wyzysk będzie do chwili do kiedy  energia żeńska daje

się wykorzystywać: CZCI, SŁUŻY, POŚWIĘCA

DLA DOBRA INNYCH, DZIECI, UKOCHANEGO…

To cechy umysłu -  włada człowiekiem w ok. 95%.

Ostatnim Twoim wrogiem / hamulcem/ do wyzwolenia z pułapki będzie Twój umysł, nie podda się do końca.  /W. Reich/. Pozwolisz na to?

Mogę tylko Ciebie prosić – ZAPLANUJ SOBIE WOLNY CZAS NA TE DNI 28 MAJA i 22-23 LIPCA 2017r. – jest to zakończenie cyklu przekazów z wewnętrznej alchemii.

Pozdrawiam  Ciebie wiosennie i wiedz, że bardzo  ucieszy mnie Twój widok na wspólnych zajęciach. Obraz obok to symbol łączenia matki z córką w kobiecie. Tym właśnie  się zajmujemy, by powstało scalenie i możliwość kreacji.

 


Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.