OBECNA SYTUACJA W EUROPIE. 1968 – 2017r. « Psycholog Bydgoszcz

OBECNA SYTUACJA W EUROPIE. 1968 – 2017r.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 23 maja 2017

Wiele kobiet już wie, że jest ZIEMIĄ. Czy jednak jest świadomość co to oznacza? Nie zawsze. Oznacza, że to czym ona rezonuje, pojawia się wszędzie. Kiedy wzbudza w sobie nisko wibrujące stany – emocje, pękają w jej ciele kryształy, zmienia się stan DNA. Ponadto jakaś część przyrody umiera, a inne kobiety też zaczynają odczuwać nie swoje lęki. Nie ma znaczenia czy to jest zamach terrorystyczny, ktoś umiera z bliskich czy odchodzi ukochany. Oczywiście nie mamy się godzić na sytuacje w chorych systemach, jednak bez emocji i walki. Sytuacja polityczna w Europie jest to plan trzech wojen światowych, Po raz pierwszy ten szatański plan opublikowano w roku 1871. To nie przepowiednia lecz plan Masona wysokiej rangi Alberta Pike, opisany w książkach, w filmach,  właśnie by się realizował.

cyt. owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, że Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.
W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego…… Najciekawszy jest czwarty fragment tego planu, który zakłada, że w niemal każdych państwach ludzie będą zmuszeni do samoobrony przeciwko mniejszościami etnicznymi. Jak to jest możliwe?

W niemal wszystkich krajach świata zachodniego i Europy są poumieszczani Islamiści, którzy nie ukrywają swej nienawiści do Żydów i Chrześcijan. W Europie jest ich ponad 55 milionów ludzi, którzy w większości przypadków obiecują światu zwycięstwo Islamu….

Zainteresowanym prześlę link do artykułu..

Jest rozwiązanie pokojowe, tak bezkrwawo zwyciężyła rewolucja w Indiach dzięki Mahatmie Gandhiemu. Inny fenomen to rok 1968, rewolucja w której studenci zawetowali wszystkie systemy, np. tak padł kościół we Francji. Lekarze w USA oświadczyli, że leki obniżają odporność organizmu, powstało dużo prywatnych przedszkoli, zaczęto doceniać rowery i więcej ludzi dojeżdża do pracy rowerami, by lepiej się oddychało wszystkim. Ruch ku wolności szybko opanował Europę i Amerykę. Dokonało się wiele zmian, ale była jeszcze zbyt niska świadomość do totalnej zmiany.

Rok 2017 – jest tym PRZEŁOMOWYM, w którym dzięki wysokim wibracjom kobiet ma ponownie ruszyć, a raczej być kontynuowana rewolucja z 1968r, szeroko opisywana w krajach zachodnich, w USA. W Polsce niewiele. Tego fenomenu specjaliści nie potrafią wytłumaczyć. Wszystko zaczęło się od jednej kobiety w Paryżu przez jej taniec na ołtarzu w Katedrze Notre Dame – co zanotowały kroniki policyjne. Mówiono o niej szalona. Na nas tańczące kobiety też patrzą niektórzy ze zdziwieniem, myślą – szalone czy co? Moc tańca, który transformuje, oczyszcza, przemienia rzeczywistość  ukryto przed kobietami. Czy teraz rozumiesz dlaczego wywołuje się zadymy? 

Zagadnienie to rozwinę  na spotkaniu dla kobiet,                              Najbliższe  28 maja 2017r.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.