WIGILIA PRZESILENIA LETNIEGO 20 czerwca w Bydgoszczy Zdjęcia. « Psycholog Bydgoszcz

WIGILIA PRZESILENIA LETNIEGO 20 czerwca w Bydgoszczy Zdjęcia.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 5 czerwca 2017

 Piękne chwile w lesie. Kobiety poznały tajemnicę wianków i zakładania ich w dniach przesilenia 20-23 czerwca. Jesteśmy gotowe na Dni SYRIUSZA.

Przesilenie letnie, nie tylko w Polsce  jest  21 czerwca 2017  o godzinie 17:28, a  oś obrotu Ziemi będzie wychylona maksymalnie w kierunku Słońca. Pierwszy dzień lata 2017. jest zawsze w  najdłuższy dzień  i najkrótsza noc w roku.

Najdłuższy dzień w roku będzie trwał 16 godzin i 46 minut – będzie on dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 9 godzin i 4 minuty. Wschód słońca 21 czerwca o godzinie 4.40, a jego zachód – o 20.49.

Najczęściej prowokuje się ludzi do świętowania  w pierwszy dzień lata, jednak stare kultury podpowiadają, że kreacji – rytuałom sprzyja wigilia każdego święta, a najbliższego przesilenia to  dzień 20 czerwca. Ważne dni to 20 – 23 czerwca.

Już od lat spotkamy się na łonie natury dla kreacji pięknego, radosnego i obfitego życia 

jednak tym razem już w innym miejscu, także pięknym

20 czerwca 2017  o godz. 17,00 do ok. 20,00 

Zapraszam KOBIETY i ich partnerów   na piknik,

w którym opowiem o mocy rytuału robienia wianków, co to Tobie da,  zrobimy spontaniczne ćwiczenia, opowiem  historię o elfach i duchach natury. Będzie muzyka i chętne kobiety wykonają  taniec kreacji  w rozkloszowanych spódnicach, można też to zrobić  wewnętrznie. Założymy wykonane wianki na głowę z żywych roślin- tak jak to robiły nasze pramatki. Poznasz tego tajemnicę. Wianek możesz zrobić wcześniej w domu / po moich wskazówka/ lub na spotkaniu.

 

Proszę przekaż tę wiadomość innym, zgłoś swoje uczestnictwo z podaniem ilości osób do 19 bm. Szczegóły podam osobom zainteresowanym: miejsce, jak pozyskać rośliny na wianek, jak go zrobić. ..

Wstęp wolny.

Elżbieta 52 348-83-01 lub 516148259

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.