LIPCOWY ZJAZD KOBIET. . RELACJE – ZDJĘCIA. FILMOWA RELACJA. « Psycholog Bydgoszcz

LIPCOWY ZJAZD KOBIET. . RELACJE – ZDJĘCIA. FILMOWA RELACJA.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 16 czerwca 2017

Niezwykła jest moc grupy kobiet, które miłują siebie, ożywiają swoje drzewo życia i ziarna nowej świadomości sieją w tańcu i to w odpowiednim momencie energetycznym. Tańczyły i wyśpiewywały indywidualną pieśń swej duszy na leśnej polanie i wieczorem przy baśniowej opowieści przy ognisku. W niedzielę rano, po pięknym, ciepłym i słonecznym dniu wstały i wiele z nich stwierdziło: to jaka jest niezwykła nasza moc, co my wczoraj dokonałyśmy, że w nocy spadł deszcz oczyszczenia i obfitości. W naszym rejonie nie zapowiadano deszczu. Byłam pewna, że ten czas i te dwa dni w grupie kobiet będą wyjątkowe, niezwykłe, fantastyczne. Nie pomyliłam się.                                                                                                                                     Zjechały strażniczki płomienia życia z wielu stron Polski, by to sobie przypomnieć.  Często po wielu latach braku z sobą i ze mną  kontaktu także w tym życiu.  Czy to przypadek, że przyjechała kobieta o nazwisku KOGUT? /mamy chiński rok KOGUTA./ 

Pewna kobieta wyznała: a ja byłam głupia i chciałam spędzić sama  te ważne dni w lesie, płakała ze wzruszenia, bo odzyskała siebie i powiedziała, już nie dam się odciągnąć od wewnętrznego domu, czyli od siebie.  Przepowiednie przekazywane od pokoleń mówiły, kiedy kur zapieje, oznajmi świt nowej ery, nie prześpij tego momentu. Kobiety były szczęśliwe, że intuicyjnie obudziły się na czas. Wiele ich  łez szczęścia wylało się na moje poliki przy pożegnaniu.                                              

FOTOGRAFICZNE i PISEMNE RELACJE  z 22 i 23.07.07.2017r.

Masaż kulami światła jest bardzo prosty dla każdego. Anna jak co roku częstuje grupę imieninowym tortem. Na wspólny stół kolacyjny wjechały jarskie frykasy. Wieczorem, ognisko. Opowiedziałam baśń mającą ważne przesłanie. Kobiety utożsamiły się z jej bohaterami. Było to niezwykłe przeżycie, dlatego baśń była żywa, prawdziwa i ruchoma, Pobudziła w sercach liczne uczucia. Z nowym zrozumieniem o sobie i życiu, zakończyły ten piękny, magiczny dzień.

Następny taki  ZJAZD CZARUJĄCYCH KOBIET – 21 – 22 lipca 2018

FILMOWA RELACJA. SEKRETY ŻYCIA.BAŚŃ. KLIKNIJ

 

 

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.