MAGICZNA PODRÓŻ PO FRANCUSKIEJ ZIEMI. 06-07.2017r. ZDJĘCIA. FILM Z KATEDRY. « Psycholog Bydgoszcz

MAGICZNA PODRÓŻ PO FRANCUSKIEJ ZIEMI. 06-07.2017r. ZDJĘCIA. FILM Z KATEDRY.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 10 lipca 2017

Sporo pięknych chwil, odczuć i przesłań miałyśmy w grocie, która znajduje się w głębinach zamku Katarów na wzgórzu w Queribus- Francja.

Tu stworzyły Katarki w 1209r. /przed wymordowaniem ich/ kielich energetyczny, który kiedy zostanie wypełniony kroplami miłości, sytuacja na świecie całkowicie się zmieni.

….Idziemy na górę Bugarach – portal wejściowy do podziemnego miasta Agarty. Stok obsypany jest Margaretkami. W Rennes le Chateau portal stworzony przez Marie Magdalenę. Tańczymy na wieży Magdala dla tej cudownej Istoty. Termes:  W tej  wiosce aż dwa piękne zabytki. Kościół Notre Dame

poświęcony Marii Magdalenie czyli żeńskości oraz zamek, w którym wtajemniczone kobiety przeprowadzały inicjacje BIAŁEJ GOŁĘBICY, czyli przywracanie sił żeńskości. Jak mówią, robią to do dzisiaj z innego wymiaru. W okienku wykute kontury gołębia. Być tutaj drugi raz po 12 miesiącach TO NIEZWYKŁE przeżycie.
…Brylantem, który zamyka naszą magiczną podróż po francuskiej ziemi jest fenomen na skalę światową. Każda wiedza na temat katedry Notre Dame w Chartres jest mizerna do tego co tu można zobaczyć i przeżyć Ważne wiedzieć w jakie miejsca się udać, co oglądać i gdzie medytować. Jest ona hołdem dla siły żeńskiej, pramatki. kobiety. Jest mocno implozyjna,

pomaga skupić w sobie utracone światło, odzyskać pierwotną moc. Kiedy to się stanie kobieta może o sobie powiedzieć – ja jestem świątynią, katedrą, portalem. Ta fizyczna budowla, to żyjąca, wielowymiarowa istota. Wejście odzwierciedla tajemnice łona kobiecego. Może niejednego wprowadzić w osłupienie, bo jest w nim postać Chrystusa i czterech strażników. Każda Rozeta zawiera w sobie wszystkie eliksiry jakie może wydzielić obudzona kobieta. Ta nad drzwiami wejściowymi to spot słoneczny, także labirynt, który jest pomalowany na posadzce wewnątrz. Jeśli ktoś nie potrafi odczuwać siebie, to wędrówka w labiryncie do centrum, powinna to zmienić. Tu odzyskujemy siebie, połączen9ie z ziemią i jej łonem.

Z moich obserwacji wynika, że ogromnym problemem ludzi jest brak połączenia z ziemią, czyli światłem ziemi. Daje to poważne  konsekwencje rujnujące zdrowie, obfitość  i pokój na ziemi.  Dlatego  postaram się skupić dłużej na tym zagadnieniu i podpowiedzieć jak korzystać z labiryntu w codziennym życiu. Zrobimy to pierwszy raz razem.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.