22 lipca 2017r. « Psycholog Bydgoszcz

22 lipca 2017r.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 13 lipca 2017

Życzę Tobie, by te dwa dni 22 – 23 lipca były szczególne, piękne, lekkie i fiołkowe. Będą, gdy otworzysz swoje serce, , bo to inne niż zwykle spotkanie Słońca i Syriusza, pierwszy raz o świcie nowej ery Wodniczki. Drugie nasze słońce Syriusz jest blisko nas z fioletowymi promieniami miłości, możesz promienie miłości odebrać dla siebie jako zrodzenie nowych ziaren świadomości. —-Te ziarna to intencje, by żyć wg swego pierwotnego zrodzenia, by sobie przypominać o ważności drzewa życia, zwanego żeńskością, /jest w każdym człowieku/, będzie wówczas leczyć, jednoczyć, obdarzać obfitością, –że ludzkość to jedna istota o wielu ciałach, o radości życia, które daje muzyka , taniec i śpiew, o delikatnym głosie i kochaniu siebie i nie opuszczaniu więcej drzewa życia, a pamięć o nim będzie już w Tobie zawsze….

Kiedy łączą się żywioły następuje wulkan energii dla człowieka i planety, tak jak w tych dniach z kulminacją na 21 – 23 lipca. Wszystko szybciej się materializuje, zwłaszcza słowa z emocją jakie one skupiają. Aby nas odciągnąć od tej wiedzy, wskazano ludziom to co stoi znacznie niżej w wartości mającej wpływ na ciało fizyczne czyli pożywienie. Jest kult jedzenia, przepisów, diet i suplementów. Bardzo dawno temu ktoś mądry powiedział: NIE TO ZATRUWA CIAŁO CO WCHODZI DO UST TYLKO TO CO Z NICH WYCHODZI. Kto odzyska swoje światło, temu mało co już szkodzi, nawet chemtrails, a żeńskość je niweluje w jednej chwili.Kiedy mówię komuś obudź się, on mówi nie śpię.Tylko trochę ma racji, bo jego serce śpi.. Zachęcam , to najlepsze dni na odzyskanie światła w sercu. Chociaż – pozyskaj dla siebie energię żywiołów. Połącz w sobie energię ziemi z niebem – powietrzem /pyłem gwiezdnym/ TA BLOKADA czyli odcięcie od światła żywiołów TO JEDNOCZESNE ODCIĘCIE OD SIEBIE. PO POŁĄCZENIU powstanie nowa jakość. Jaka? W wew. alchemii nazywana ROZPUSZCZALNIKIEM. To początek drogi do serca. Powodzenia.

22 LIPCA W DZIEŃ URODZIN BOGINI I ODRODZENIA masz ogromną szansę odwrócić swój męski, eksplozyjny, odpychający spin – spiralę w DNA na żeńską, by przestać szukać szczęścia na zewnątrz. To chwila , byś poczuła co się dzieje w Tobie i wokół, byś odkryła swoją niesamowitą tajemnicę.

Kiedy spotykają się w grupie kobiety, które zaczynają odczuwać w sobie tą wielką tajemnicę tych chwil, tego czasu, przeżywają siebie jako wielowymiarowe światło, wchodzą w stan środka, w stan zero, złotej oktawy.

Jeśli do tego dochodzi, nie tłumisz przeżywania w sobie, to starczy dla Twego wyzwolenia, a dla wyzwolenia planety kiedy przeżywa to 7 % kobiet na ziemi. Z łatwością, bez szukania winnych i oskarżania, bez emocji, w ciszy i spokoju.

Znawcy astronomii, wizjonerzy, istoty wspierające wzniesienie naszej planety wskazali najbardziej korzystny na to czas-lato roku 2017.

Czy potrafisz tę informację odebrać całą sobą, sercem i wewnętrznymi zmysłami, których jest podobno 360?

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.