TAJEMNICA ÓSEMKI – 8 – SIŁY KREACJI. « Psycholog Bydgoszcz

TAJEMNICA ÓSEMKI – 8 – SIŁY KREACJI.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 8 sierpnia 2017

Ludzkie, fizyczne oczy są najsilniejszym zmysłem dla umysłu, a zarazem najbardziej złudnym.

Ile daje pomyłek, słyszę często: tak mi się wydawało, byłam pewna, że to widzę. Jest mądre powiedzenie ” NIC NIE JEST TAKIE NA JAKIE WYGLĄDA ŻE JEST”. Osobiście przekonuję się o tym każdego dnia.
Szczególna data była np. 8.08.2017= 8.  W sumie daje 3 ósemki.   Czy to przypadek, ze święto kobiet  jest w dniu 8 – mego,  w marcu?   Zaczyna się wiosna, wszystko zaczyna ożywać,  żywotność wychodzi na powierzchnię z okresu  implozji. Wtajemniczeni o tym wiedzą, że kobieta to siła taka sama jak w przyrodzie. Została zrodzona z energii ziemi.

Mamy mocny aspekt święta w 2018r. Liczba dnia – 13 – tu także mamy liczbę tajemna żeńskości i kreacji. Niektórzy  badają poziomy energii i podają, że  dopiero od 13 tego można kreować , spełniać marzenia. Przywilej rodzenia  zarezerwowany jest dla formy żeńskiej. .

Żeńskość żyje  w rytmie osiem i można dużo mówić na jej temat.

Czym jest?  Widać w przyrodzie, jak niektóre owady i zwierzęta robią ruchy ósemkowe przed ważnymi dla nich czynami np. zbieranie pyłku kwiatowego, czy kopulacja. Sprzyja szybkiej materializacji. Ta liczba nieskończoności najpiękniej pokazuje połączenie tego co dla oczu wydaje się niemożliwe: nieba /energii gwiazd/ z ziemią, wody i ognia, Kiedy patrzy się z góry na torusa, którego wytwarza wirujące serce człowieka lub innej istoty, widać ósemkę,   ale ona jest przestrzenna,   a w centrum jej pojawia się czarna dziura – portal, właśnie on łączy ze sobą dwa światy. Jasne przesłanie jest dla osób, których życie kręci się wokół mocy jaką daje – 8 – np. dzień urodzenia, suma daty urodzenia, wartość imienia  /np. Elżbieta daje – 8 -/.                 

Już TYLKO nieliczni tę moc kierują na wewnętrzną harmonię, na relacje z naturą, żywiołami. Coraz bardziej widzę jak mocno od tego odeszliśmy jako rasa ludzka. Ten rok bardzo sprzyja temu , by przestawić zdecydowanie zwrotnicę na właściwy tor i tego sobie i Tobie życzę z całego serca.                          

                                                 

 

 

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.