ZALECANA JEST CZUJNOŚĆ. Globalne medytacje. Co to jest? « Psycholog Bydgoszcz

ZALECANA JEST CZUJNOŚĆ. Globalne medytacje. Co to jest?

Autor: Elzbieta Giryn dnia 21 sierpnia 2017

WAŻNE I PILNE!

Czy ciągle beztrosko oglądasz teledyski, filmy, ufasz pojawiającym się aniołom? Programy podprogowe – to coś czego oko ludzkie nie wychwyci. Dobrze , że są ludzie którzy tak jak ja to potrafią to dostrzec. Nie bardzo chcę pokazywać takie filmy. Jednak ciągle jest zbyt niska świadomość tego co się dzieje. W niewiedzy ludzie niby z dobrej woli wspierają ciemną stronę mocy np. wchodząc w globalne medytacje, grupowe modlitwy, które wzmacniają umysł i otwierają wrota dla mało przyjaznych istot – delikatnie mówiąc. Wiele lat tremu pokazano to w kilku filmach ” Armia Boga.” Kiedy wznosisz oczy do nieba w modlitwach, wielbiąc kogoś….

– jesteś w umyśle, czyli na ścieżce iluzji. .

Takie oddalenie od serca udowodnił KALIFORNIJSKI INSTYTUT MATEMATYKI SERCA.

Idzie wielkimi krokami NOWE, ale tylko dzięki budzącym się kobietom i mężczyznom, którzy je chronią, wspierają, traktują kobiety jak najpiękniejszy, najdelikatniejszy kwiat, który ma w sobie uzdrawiające kryształy rosy. Każdy najmniejszy u niej stan emocji, przeciążanie się, pozbywa ją możliwości wytwarzania tego eliksiru – daru, opóźnia ewolucję na planecie. Plan dezintegracji w 2017r. zaplanowany był już na Atlantydzie. Zaleca się CZUJNOŚĆ, skupienie się na sercu, nie na mantrowaniu, ciągle wypowiadanych jakiś słowach. Warto ściągać orgon z ziemi i innych żywiołów, z eteru – głębi serca, powoływać do życia uczucie błogości, sekundowe chwile miłości nawet z przeszłości, tego co zapisało serce. To daje wzmacnianie, by być nieustająco w równowadze. Czy ta informacja trafi do wielu, kiedy ciągle teledyski mają więcej uwagi niż ważne informacje? Może chociaż do tych co ma!

Wątpiących odsyłam do  e-boog  ” Społeczeństwo Saturna”. Na życzenie wyślę.

Komu bliska jest Miłość, Jedność, Dobro itd. powinien w skupieniu i indywidualnie rozszerzać te wartości.
Jak rozpoznać kiedy płynie do nas informacja ze ścieżki męskiej- – z umysłu, a kiedy od żeńskiej – serca.

Jest wiele oznak, jednak najważniejsze to:
– wskazuje na wizualizację – to funkcja umysłu, wzmacnia go i jest kanałem, przez który człowiek jest manipulowany.
– pomija serce i uczucie,
– nie wspomina o wspierających nas gwiazdach jak np. Syriuszu – który jest bardzo aktywny w dniach 21-23 lipca i 21 -23 sierpnia lecz Saturnie,/ tu system kontroli nas/ , Marsie, Orionie….
– kieruje uwagę na energiach spływających z góry jako pierwszy element, potem ewentualnie z ziemi.
– mówi o jedności, choć jej nie znajdziesz na poziomie umysłu, lecz w sercu w duchu. Objawia się w rzeczywistości zupełnie inaczej niż to rozum pojmuje.
– dla miłości wszystko JEST. Nic nie ocenia, nie osądza, nie przyspiesza. Wie, że każdy ma swój czas.
Kilka faktów:
1. Mnisi tybetańscy wizualizowali 1000 lat pokój na ziemi – i co? Nic.Połowa z nich zobaczyła w tym bezsens i przestali. Stwierdzili: stań się w sobie pokojem, tak będzie na planecie.
2 Mężczyźni na Atlantydzie medytowali i wizualizowali ochronę i bezpieczeństwo. Kobiety ich natomiast mówiły – skupcie się na sercu. Nie posłuchali, otworzyli wrota gwiezdne i był atak na Atlantydę. Czy nie widzisz, że teraz mężczyźni i męskie kobiety powtarzają ten sam błąd? Opisał to D.Melchizedek w „Kwiat życia”
Wniosek co do uzdrowienia sytuacji na świecie, czy też Jedności. Stań się w sobie jednością ze wszystkim, najpierw scal siebie z rozproszenia, a po tym nastąpi możliwość współpracy czy współistnienia ze wszystkim co jest, bez zjadania, niszczenia, okradania też z energii – jeden drugiego.

 Moje serce wyczuło, że szykuje się niezła manipulacja z ludzką energią. WSZYSTKO ROBI SIĘ BY NAS ODCIĄĆ OD SŁOŃCA – NO I PROSZĘ TERAZ TAKŻE, PRZY ZAĆMIENIU , PRZY CHMURACH SZTUCZNIE STWARZANYCH – LUDZIE SŁABNĄ. SA PODATNI NA MANIPULACJĘ. .

Dość dużo mówię o takich zagrywkach na moich zajęciach, dlatego jestem pewna, że moje uczestniczki BĘDĄ WIEDZIAŁY CO ZROBIĆ DZISIAJ. PRZYPOMNĘ – TO  3 DNI SYRIUSZA.

Dla bardzo wielu – słońce galaktyki to Saturn. Kult Słońca w Egipcie dotyczył właśnie tej planety.

 

 


Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.