” TĘCZOWA WINDA KOBIECEJ ŚWIADOMOŚCI” 22.10.2017r. RELACJE. « Psycholog Bydgoszcz

” TĘCZOWA WINDA KOBIECEJ ŚWIADOMOŚCI” 22.10.2017r. RELACJE.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 27 września 2017

Czasami czytasz książkę, idziesz na kurs, oglądasz film dla jednego zdania. To ono daje rozbłysk w świadomości. Mało kiedy umysł przyjmuje wszystko.

W pięknej atmosferze małego Wojtusia i radości urodzinowej Urszuli przeżywaliśmy jednoczenie siebie

na wielu poziomach. ?‍❤️‍? Kontynuacja 17 grudnia 2017r. Zawsze można dołączyć do rodziny duchowej.

Zapraszam 22.10.2017r. w niedzielę od godz. 10,00 do 17,30 na INAUGURACJĘ NOWEGO CYKLU zajęć dla kobiet.

Jednym z wielu ważnych zagadnień, które wspólnie zgłębimy podczas kilku spotkań / co dwa miesiące/ jest seksualność.

Choć ciągle to temat TABU, to jednak ważne jest wiedzieć jak nią gospodarować, jak dzięki niej napełniać obrazy swych marzeń.                                                                                  Poznasz TAJEMNICE ORGAZMU, BŁOGOŚCI, WIELOWYMIAROWEJ, TĘCZOWEJ ENERGII KREACJI czyli seksualnej, podreperujesz jej stan.

Czy masz już swoją muszlę implozyjną? /macicę/ Jeśli nie – mało co się w życiu układa, nie ma przyciągania tzw. sukcesów.
Wzmocnisz to w sobie, dla prawdziwej obfitości i zdrowia fizycznego.

Doświadczysz jak działa Twoja winda świadomości. Stosowałam ją wielokrotnie w ostatnim czasie u moich klientów w gabinecie z dużym powodzeniem dla rozszerzania horyzontów życiowych..

Poznasz tajemnicę dni 1 – 3 listopada, odchodzenia z płaszczyzny ziemskiej, czym są cmentarze, /warto wiedzieć zanim udasz się na obchody święta zmarłych/ W PAŹDZIERNIKU  POŁĄCZYSZ SIĘ Z CIAŁEM ŚWIETLISTYM RODU Z LINII MATKI I OJCA – to co od dawna robili nasi przodkowie. Czasami mówili – nasi bliscy są za  tęczowym mostem. 

Mimo to, wszystko co przekazuję – jest wg nowej linii czasowej, wg nowej energii, a ona mocno zmieniła się zwłaszcza po 23  września br.  Doświadczam nowego i wiem.  Stare zasady i koncepcje już mogą nie działać w tej nowej, coraz bardziej świetlistej przestrzeni, często dają zniechęcenie. Główna tego przyczyną jest cierniowa korona, ona rozprasza Twoje wysiłki. Kody w niej zawarte są mocno ukryte i robią swoje w cichości, niepostrzeżenie. Ponad 10 lat temu znajoma mi zdjęła taką koronę,  jakiś czas była ulga i wiele spraw ruszyło do przodu. Po latach zobaczyłam ją u siebie ponownie, dlaczego? Bo nie zrobiłam tego sobie wcześniej sama. Ja wskazuję jak, Ty możesz to sobie wykonać.

Pytanie brzmi do Ciebie? Jesteś na to otwarta? Na pokład tych  warsztatów mogę przyjąć ograniczoną liczbę chętnych kobiet. Wierzę, że będziesz to właśnie TY.

Zainteresowanym prześlę na pocztę dokładniejszy opis programu.

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.