Dekoder Matrixa. « Psycholog Bydgoszcz

Dekoder Matrixa.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 26 października 2017

Osobiście  dysponuję wieloma możliwościami, by poprowadzić Ciebie ścieżką ku Twojej jedynej prawdzie. Pokonasz po drodze to co zalega   na poziomie umysłu, koncepcje, przekonania własne jak i te zaadoptowane, które podsunęły  systemy  władzy.  Czy jesteś gotowa otworzyć szeroko oczy i przyjąć nawet to czego najmniej byś się spodziewała?

Kiedy wybierasz się do mnie na warsztaty czy sesję indywidualną,  aby Twój czas i pieniądze nie były zmarnowane, warto wiedzieć, że zanim nastąpi wyzwolenie z problemów, trzeba otworzyć się na prawdę, a to przypomina wzięcie pigułki czerwonej jak w filmie Matrix. Niebieska -  to nic się  nie zmieni, bo wetujesz, np. że jest coś takiego jak kontrola umysłu, niewolnictwo, życie w iluzji czyli  w koncepcjach umysł, że potrzeba posłuszeństwa, służenia i cierpienia są manipulacją. Te przyczyny są właśnie powodem  bólu, chorób, odpływów energii i pieniędzy. Chciano, byśmy spali i mieli zaklejone usta. Po prawdę trzeba zajrzeć głębiej, w inny wymiar poznania, co właśnie wspólnie robimy, udamy się  do symbolicznej  ” króliczej norki.”

To nie jest już czas ukrywania się za niewiedzą. Ignorancja, ospałość, ślepota, przyjmowanie wszystkiego na wiarę  – kosztowała ludzkość upadek. Każdy wciska co chce, bo człowiek zatracił zdolność widzenia wielo- wymiarowego. Teraz jest czas budzenia się ludzkiej natury, jest większa niż dotąd szansa, by odzyskać siebie w prawdzie miłości. 

  Obejrzyj koniecznie film niezwykły, a dokładniej interpretację filmu Matrix, bo mało kto jest  w stanie go zrozumieć. 

Film Matrix – dekoder

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.