ROK 2017 obfituje w potężne, dziejowe zmiany. « Psycholog Bydgoszcz

ROK 2017 obfituje w potężne, dziejowe zmiany.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 5 grudnia 2017

Możesz emanować RÓŻĄ ŻEŃSKOŚCI.

M. Taran o świętach grudniowych.

Jak zapowiadano tysiące lat temu, tak i się dzieje.  To rok  kończenia się starego i otwieranie nowego cyklu w historii ziemi i ludzkości.

Wszystko ma wrócić do pierwotnego zamysłu stworzenia. Zaangażowanie tysięcy kobiet na świecie, przy tym ogromna ilość także w Polsce zaowocowała – wpłynęła na ruch ciał niebieskich.

Co się działo od samego początku roku już omawiałam, wspomnę tylko o potężnej aktywności Wenus, której kąt odchylenia nad horyzont był najwyższy od niepamiętnych czasów, sięgał nawet 48 stopni, co wcześniej był na poziomie ok. 4 stopni.

23 września bm. to data podawana w księgach o apokalipsie, jej symbolem była piękna kobieta, a nad jej głową 12 pięcioramiennych gwiazd,pod jej stopami księżyc. 

Symbol straszny ale dla rządzących, najeźdźców planety czyli obcych i ich sługusów. Właśnie tak ukoronowana została tego dnia Ziemia – to czyste zjawisko astronomiczne, a pod nią jako poddany pojawił się Jowisz – planeta podporządkowująca sobie inne, zdobyte przez technologie i manipulacje. Symbol wskazywał także pod stopami księżyc. Chodzi tu o satelitę, który jest sztucznym tworem, a jego podstawowym zadaniem oprócz baz z urządzeniami do manipulacji energią seksualną ludzi, było zasłonięcie księżyca energetycznego, prawdziwą istotę, obdarzoną światłem Matki – energię żeńską, piękną, delikatną i subtelną.

Kiedyś wskazywano, że kobieca energia jest księżycowa. Tak, ale  nie chodziło o satelitę, chciano byśmy się z tym utożsamiały – np. cykle miesiączkowania. Na ciemnej stronie księżyca więzi się dusze /D,. Icke, M. Spirs/. Sprawdziłam to osobiście, uwalnianie ich jest dość proste dla żeńskości aktywnej. Starczyła moja obecność, a kraty i łańcuchy roztapiały się, kontury światełek uwolnione znikały natychmiast, powracały do swoich ciał.

Wielka NOC Z 3/4 GRUDNIA 2017r. Wypełniło się kolejne proroctwo przemian, – dokonało się coś wielkiego, niesamowitego, energetyczny księżyc nazwany LILITH został odsłonięty – to kolejny dowód, ze wielkie zmiany już się dzieją. Księżyc – Lilith jest wirem energetycznym ścisłe związanym z centrum Ziemi. Jest bliźniaczo podobna do energii rdzenia Ziemi, serca , które żywi i ognia który podtrzymuje nasze ciała  i formę naszej planety.

Została przez systemy religijne  zdetronizowana, nazwana królową piekieł. Zdecydowanie wpływa na pozytywny seksualizm, macierzyństwo, rodzicielstwo, intymność – adoruje żeńskość. Reprezentuje KORZENIE DRZEWA ŻYCIA.  Lilith  odkryto naukowo  w 1720 roku. 

W tym roku czeka nas jeszcze potężniejsze wydarzenie w dniach 23 – 24 bm.

Poczuj to, co to może być? Totalna przemiana, uhonorowanie wysiłku milionów istot czystego serca, które angażowały się w odrodzenie Ziemi i galaktyki przez tysiące lat.

17 grudnia 2017r. na spotkaniu dla kobiet dowiesz się min.

  • co się wydarzy w noc wigilijną w tym konkretnym roku,
  • dlaczego ubieramy choinę, jaką pełni rolę i jak to zrobić , by ten rytuał przyniósł Tobie korzyść, obfitość i zdrowie,
  • uruchomisz w pełni swą windę kobiecej świadomości, by podróżować po jej piętrach, oczyszczać, rozświetlać i badać obszary możliwości, których dotąd nie wykorzystywałaś,
  • rozpoznasz swoje słabości, które ciągle kierują na fałszywe drogi, zmienisz to,
  • poznasz prawdę o seksualności, czym jest, jak bardzo mało o tym nam przekazywano, co powoduje ogrom nerwic, agresji, chorób psychicznych i martwych związków partnerskich
  • powędrujesz w baśniowe podróże, które przeżywane sercem mają moc urzeczywistniania.

Kiedy oczyścisz w pełni kryształ kobiecego graala, zaczniesz rezonować z kryształem ziemi, a wówczas rozpoczyna się czas kreacji – materializacji. TWOJA RÓŻA ZACZNIE EMANOWAĆ ŚWIATŁEM, KTÓRE OBDARZA WSZYSTKO. 

To nasz główny cel, odzyskać swoje pierwotne atrybuty.

Czy przemiany na Ziemi będą trwałe? Czy potoczą się we właściwym kierunku, kiedy zobaczą to nasze fizyczne oczy? Najpierw mają to zobaczyć oczy wewnętrzne, to one widzą prawdę. Oczywiście zależy czy kobiety za rezonują z tym co oferuje nam teraz Macierz.

ZAPRASZAM ZATEM NA WYJĄTKOWE ZE WZGLĘDU NA CZAS KOLEJNE SPOTKANIE DLA KOBIET 17 GRUDNIA 2017r .

W GODZ. 10,00 DO 17,30.

MOJE SERCE ŚPIEWA, MOJA DUSZA TAŃCZY I W TAKIM STANIE CHĘTNIE SIĘ Z TOBĄ SPOTKAM, BY WSPÓLNIE PRZEŻYWAĆ TE CHWILE.

Więcej info w terminarzu ” TĘCZOWA WINDA KOBIECEJ ŚWIADOMOŚCI”

 

 

 

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.