Kryształowa sieć wewnętrznej komunikacji. « Psycholog Bydgoszcz

Kryształowa sieć wewnętrznej komunikacji.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 24 grudnia 2017

Kryształowe serce, kryształowa sieć wewnętrzna,

kryształowe drzewo życia -co to takiego?

Właśnie podczas przesilenia zimowego mocniej niż w innych miesiącach, przesilenie uruchamia – uaktywnia się w nich przepływ.  W efekcie jest  rodzenie światła, przez wszystkie istoty żeńskie.  Wybuch rodzącej się wiosną przyrody,  rodzenie zwierząt i ptaków jest tego efektem.

Z czasem dodano do tego różne ideologie, symbole, mało rozumiane przez ludzi, którzy od dawna już nie mają widzenia przestrzennego  /wielowymiarowego/.

Kiedyś wiedziano, że obfitość światła dzięki kobietom jest jednoczesną obfitością rodziny i danego narodu. Wszędzie, gdzie patriarchat zaciemnił wielkość kobiety, jej misję i moc, tam wchodziły choroby, ciężka praca i bieda. Na to wygląda, że ta klątwa dotyczy całej ziemskiej ludności. Od niepamiętnych czasów świętowano ten kryształowy czas,  w którym niektórzy słyszą śpiew swego serca, śpiew ptaków, drzew czy gwiazd, Kiedy się ta sieć krystaliczna ożywia, całe wnętrze zaczyna ze sobą współpracować. Otwórz się na to. Życzę Tobie z głębi serca, a zaczniesz  obserwować,  że cuda, pojawiają się teraz w Twoim życiu częściej niż kiedykolwiek dotąd.  Z miłością Elżbieta.  

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.