2018 rok. « Psycholog Bydgoszcz

2018 rok.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 28 grudnia 2017

Wszystko jest w nas, pozwól tylko, by to płynęło z łatwością i się przejawiało jako piękne doświadczenia, a fajerwerki niech będą tylko na obrazach. Niech się dzieje,niech z głębin wypływa ruch malowania, tańca, mowy, śpiewu, przytulania, obdarowywania, przebywania wśród ludzi,  takie jest radosne życie.

Życzę, by ta prawda życia niczym narodzone dziecko objawiła się Tobie w 2018r. . …

ŚWIETLANA PRZYSZŁOŚĆ.????
Zmiana wibracji roku kalendarzowego. Żegnamy 2017r. – o wibracji „1″ na 2018 o wibracji „11″, a dla wielu – 2 – Niesie to dla nas zupełnie nowe możliwości, bo siła świadomości zbiorowej wymusi już inne działania i wybory. Nawet jeśli ktoś nie ma pojęcia o tendencjach liczb, to oczy widzą , że ” 1 ” /głowa, męskość / – jest samotne, pojedyncze, indywidualne, związane z samodzielnością i liczeniem bardziej na siebie jak na innych. coś rozpoczyna, może być pomysłem, koncepcją, planem, ale w pojedynkę niewiele zdziała,czeka ciężka praca, chyba że pozwoli sobie na połączenie, otworzy na jedność. 

Natomiast – 11 – wskazuje już na duet, współpracę, kooperację, pomoc innych, miękkość i kontynuację rozpoczętego wcześniej dzieła przy udziale innych osób. Poczucie oddzielenia i samotności, które podsuwa umysł przeszkadza większości ludziom na uruchomienie zdolności WSPÓŁPRACOWANIA, WSPÓŁDZIAŁANIA, a w najwyższej wartości  WSPÓŁISTNIENIA.  Jest to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy czują,  że już dość samotności życiowej, osobistej,  zmagań  w pojedynkę, chcą pięknego i szczęśliwego  partnerstwa, rozpoczęli lub chcą wejść w biznes oparty na relacjach. W internecie natknęłam  się na badanie. Przedstawiało profesje zawodowe, które mają przed sobą ŚWIETLANĄ PRZYSZŁOŚĆ. Wśród nich jedno z czołowych miejsc zajmował – networker. Ten temat opisuję tutaj – link.

Życzę Tobie pojednania się z sobą , poczucia siebie jako mikrokosmosu i świętowanie tego stanu, który jest całością. Nie ma nic więcej. Jeśli nie świętujesz każdej chwili w życiu, tylko nieliczne, pokazujesz  światu jakiś brak. To prosta zasada, np. właśnie masz już  to o czym dotąd marzyłaś/eś.  To co robisz? ŚWIĘTUJESZ. Jesteśmy przetwornicą energii życia, zatem  świat materii dokładnie pokazuje Ci  co czujesz, przeżywasz, mówisz,  czyli co nieustannie tworzysz. Jak  cudownie, że już o tym wiemy. Wszystkie nasze zabiegi w wewnętrznych podróżach mają cel:

1. osłabić  funkcje umysłu, który nie jest ludzki, /badania Instytuty Matematyki Serca w Kalifornii/, został człowiekowi wszczepiony genetycznie do kontroli życia, przejął kompletnie dowodzenie nad nim.  Dlatego sa choroby, cięż ka praca i groźba kary – karma. Umysł wymyśla niezliczone powody , by tylko nie kroczyć ścieżką serca. Dla niego to śmierć. Potrafi generować chorobę  osobistą lub kogoś bliskiego, zalanie mieszkania, niespodziewanych gości, skupić na brakach finansowych, podsuwa problemy – w tym jest umysł świetny a zarazem daje  podpowiedzi jak rozwiązać problem, ale takie które  nie działają, bo sam sobie nie szkodzi. Każde skupienie na chwili teraz, czyli serca, na sobie -  może generować  lęk przed śmiercią, bo to dla niego oznacza koniec mocy i jego życia. Tę iluzję lęków trzeba np.  wyśmiać.               

2. jest sprowadzaniem do prawdziwej mocy twórczej – energii seksualnej  i radości oraz  cieszeniem się z odkrywania kolejnych poziomów całości – jedności. 

Liczba  – 11 – jest symbolem kanału łączącego ziemię  z niebem i sił żeńskiej z męską, także intuicji, talentów, obserwacji, harmonii, / koherencji/ a ten czas po wielkich przemianach , oczyszczeniach, wojnach energetycznych bardzo nam już sprzyja.  Zdecydowanie będziemy przeżywać ten rok zupełnie inaczej niż 9 lat wcześniej przy 2009.

 

 

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.