JEDYNE ŹRÓDŁO MIŁOŚCI „PONAD DUALNOŚCIĄ”, « Psycholog Bydgoszcz

JEDYNE ŹRÓDŁO MIŁOŚCI „PONAD DUALNOŚCIĄ”,

Autor: Elzbieta Giryn dnia 5 stycznia 2018

Od jakiegoś czasu czuję, że te przemiany energetyczne na planecie mają coś wspólnego z życiem prywatnym i zawodowym Elżbiety.

Siła  ŹRÓDŁA MIŁOŚCI,KTÓRE JEST PONAD DUALNOŚCIĄ, jest tym najpotężniejszym kim Jestem w  możliwości postrzegania, dopomina się o odświeżenie tego co dzieje się w fizyczności. Nie potrafię tego inaczej słowami sprecyzować. Opieranie się zaburza liczne linie komunikacyjne na wielu poziomach.

Od ok. 15 grudnia 2017r. dość wyraźnie przebija się przeze mnie nowe widzenie rzeczywistości. To coś „ nowe”, ale i wieczne zarazem zauważam w filmach, sytuacjach życiowych. Wychwytuję ich fragmenty z przemycaną prawdą, którą zauważają tylko gotowi na nią.

Zatem biorę głęboki wdech i już wiem, że z wielkim entuzjazmem przekażę to wszystko na spotkaniu, które poprowadzę w inny niż dotąd sposób. Lekko z większą ilością konwersacji o wszystkości, fałszywym poczuciu oddzielenia, samotności i odrzucenia, a co jest największym problemem ludzkiej istoty.

…Kiedy będziesz tego słuchać, koncepcje te zaczną się rozsypywać i światło wyzwolenia zaświeci w Twym wnętrzu. Wyzwolenie ze wszystkich ograniczeń jest tym czego potrzebujesz. Nikt tego nie może Ci dać – a systemy robią wszystko, by tkwić w tym pojęciu. Jest gotowość, jest rezonans z prawdą to i płynie. Kończą się zmagania.

Po spotkaniu przestaniesz już zadawać pytania do kogo się modlić i kogo prosić o wsparcie – wszystko stanie się jasne i to na zawsze, bez wątpliwości. Podam ważne argumenty, o których przeczuwałam, że tak jest lecz brakowało mi słów do wyjaśnienia. Teraz już to wiem, jestem pewna, dlaczego modlitwy, inwokacje, afirmacje kierowane na zewnątrz są niekorzystne. Nie ma znaczenia czy wysyłasz je do jasnej czy ciemnej strony mocy.

Doświadczenia i płynięcie, oczarowują  efekty tego płynięcia, jakby przeszkody, które kiedyś ograniczały znikły.  Rozpoznaj  otwartą bramę, przestrzeń, którą od zawsze Jest. Zmiany są czymś oczywistym, przydarzają się, wchodzisz w nie lub walczysz. Jest wiele paradoksów życia i trzeba je tylko  zdemaskować.

Spotkanie w grupie 18 marca 2018r. dla kobiet i ich partnerów, które odbędzie się w Bydgoszczy, w wigilijny czas przesilenia wiosennego ma zdecydowanie świeżą  jakość. Więcej szczegółów w terminarz. 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.