Od 18 marca 2018r. Zostań REŻYSEREM ŻYCIA. FILMY. « Psycholog Bydgoszcz

Od 18 marca 2018r. Zostań REŻYSEREM ŻYCIA. FILMY.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 28 lutego 2018

18.03.2018r. zamierzam przekazać tajemnice, które pozyskałam w laboratorium alchemicznym, a zajęło mi to 32 lata w tym życiu. Dużo doświadczeń dla zdejmowania klapek na różne zagadnienia, ważne  o ile zależy Tobie na stanach błogości i kreacji, na rozluźnieniu i jasnym spostrzeganiu.

Czy stanie się reżyserem życia jest możliwe,w jakim zakresie i na jakim poziomie ? Masz pytania do świata, ja mam je nieustannie. Kiedy nie słyszę odpowiedzi w medytacji lub sytuacjach,  dostaję je w snach.  Zawsze idą podpowiedzi, to jest fenomen siły kreującej , która  żyje  przez formy.

Zerknij na materiał który przygotowałam.

Masz szansę uwolnić się raz na zawsze od ograniczeń dla przepływu, żywotności dla pięknego i radosnego bycia. Sprawdź, jakie to proste. Proszę przekaż tę wiadomość innym, może wiele lat czekają na spotkanie, w którym pojmą w prosty sposób, prawdę o sobie, życiu, wolności, wyzwoleniu z iluzji i chcą poznać, co decyduje o kreacji, zdrowiu, relacjach i obfitości.
Ważne treści, ćwiczenia dla  transformacji  czyli obudzenia, medytacje i radosna atmosfera, to mogę obiecać grupie.

Przyroda  tworzy piękno, żaden element nie jest taki sam, taki jest fenomen energii MATKI. A JAK TO JEST Z CZŁOWIEKIEM – otrzymasz na to odpowiedź na marcowym spotkaniu. Zachęcam do obejrzenia filmiku o cudzie kreacji.

więcej informacji NA TEN TEMAT znajdziesz :

- JAK  WYZWOLIĆ SIĘ ZE ZBIOROWEJ HIPNOZY.

- MARCOWA PRZYGODA

- CZY  MOŻNA ZAKOCHAĆ SIĘ W MIŁOŚCI?

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.