List do Ciebie! 21-22.07.2018r. Filmy. « Psycholog Bydgoszcz

List do Ciebie! 21-22.07.2018r. Filmy.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 24 kwietnia 2018

    Weszliśmy jako planeta i jej gatunki w nasilone procesy przemian świadomościowych i fizycznych.

Człowiek po raz pierwszy po potopie, zostanie poddany transformacji ciała. Zabierze to kilka-kilkanaście lat, ale symptomy tego są odczuwalne już teraz i mogą dawać wrażenie stanu chorobowego lub zmęczenia (co należy przyjmować bez niepokoju). Jednak samo się nic nie dzieje. Jest to nasze działanie, milionów ludzi, którzy  budzą się z letargu i niewolnictwa.
Nasilają się zmiany energetyczne Ziemi. Magnetyzm ziemi spada,  a to oznacza kłopot dla tych, którzy nie podejmują żadnych działań,  aby się do tego dostroić. Połączenie z ziemią chyba najważniejsze.  Ponadto  zmiany nawyków na każdym polu  – lepiej zapobiec bólom  na różnych poziomach. Osobiście stawiam na OCZYSZCZANIE, ROZLUŹNIENIE – PRZEPŁYW, wówczas otwierają się kanały dla  MOCY MIŁOŚCI. Wskazane  jedzenie bez śluzowe.

Tym bardziej, jak to się wie Z WIELKĄ przyjemnością zapraszam Ciebie na  NIEZWYKŁY W FORMĘ I TREŚCI ZJAZD, którego mottem przewodnim jest
ZAKOCHUJĘ SIĘ W MIŁOŚCI”
przez rozpoznanie czym jest zbiorowa hipnoza i działanie umysłu, a także taniec, muzykę, śpiew dla radosnego i lekkiego życia, który odbędzie się w dniach
21 – 22 lipca 2018r. w Myślęcinku/Bydgoszczy, w czas wielkiej transformacji, kiedy ludzkie ciała zmieniają swoją strukturę, 

a 21-23 lipca jest wysoko wibrujące światło z połączenia nieba i ziemi, możemy wiele dla siebie zyskać

Główny cel wydarzenia:

przekroczyć bramy umysłu, wzmocnić DNA przez gruczoły dokrewne, otworzyć – tamę do źródła i przestać korzystać z jakichkolwiek, wątpliwych  metod. To co płynie ze ŚWIETLISTEJ WODY ŹRÓDŁA samo wszystko porządkuje. MY ZACZYNAMY TO TYLKO OBSERWOWAĆ i BAWIĆ SIĘ CHWILĄ, w wówczas siły zła nie mają dostępu.  Czy to jest ważne? Bardzo, bo jest  plan -intencja  rządzących ” trans humanizm”, by zrobić z ludzi cyborgi /pół człowiek pół maszyna/. Chcą Nas Istoty Duchowy sprowadzić do poziomu robota. 

To się dzieje tylko dzięki zasłonięciu siły żeńskiej.

Zatrzymajmy to wspólnie, zbawienie następuje tylko w akcie osobistej woli. Bez woli jest niewolnictwo. Przez poznawanie prawdy, zasłona z oczu spada i zaczynasz widzieć. Zacznijmy wysuwać swój udział  z podtrzymywania piramidy władzy. Ona się rozsypie. 

Dla kogo te spotkanie:

- tych, co czują już zryw dla budzenia,

- dla tych co już domyślają się, że jest coś więcej niż rozumne życie,
– co czują już otwierające się w nich drzwi i chcą w nie wejść,
– chcą rozpoznać kiedy w wyborach jest fałsz a kiedy prawda
– mają problem, który dokucza latami,
– dla każdego kto choć z ciekawości chce poznać jak cieszyć się życiem inaczej niż dotąd, spędzić weekend w jasnej i radosnej aurze grupy i przyrody,
– dla mężczyzn – partnerów kobiet, by je bardziej zrozumieć i dla jasnych relacji,
– samotnych mężczyzn po wstępnej rozmowie i zakwalifikowaniu się.

Niestety jest ograniczona ilość miejsc, kolejność wpłat decyduje o uczestnictwie.

Na dole zdjęcie miejsca, gdzie trzeci raz poprowadzę jedyne w swym rodzaju, niepowtarzalne  zajęcia.

Proponuję, zajrzyj do innych działów , także

kliknij. oraz 

Więcej informacji znajdziesz w terminarzu – kliknij.

Bramy Ziemi się otwierają, jej łono jest do dyspozycji, by się  oczyszczać i kreować. Właśnie w tym roku 22 lipca najbardziej.

 

Po oczyszczeniu ciała, umysł jaśnieje, zmieniają się myśli, jest ich mniejszy natłok, zmieniają ideały, dążenia, filozofia życia także. Tak będzie, gdy sobie postanowisz CHĘĆ ŻYCIA. Po procedurach ŻYCIE WYDA SIĘ PIĘKNIEJSZE, OTWORZY SIĘ NOWA PERSPEKTYWA.

 

 

 

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.