TRANSFORMACJA, czym jest DLA CIEBIE? « Psycholog Bydgoszcz

TRANSFORMACJA, czym jest DLA CIEBIE?

Autor: Elzbieta Giryn dnia 2 maja 2018

Jak to może być W TEN WIELKI CZAS PRZEMIAN, BUDZENIA Z LETARGU.

Cała tajemnica relacji i realizacji marzeń  tkwi w połączeniach. Połączenia mogą być na wielu poziomach, nie widać ich na fizycznym, ale widać  na energetycznym.  Często są szare , poszarpane, jednak jest wiele  prostoty w ŁĄCZENIU ICH, ROZJAŚNIANIU.  Nazywają  to transformacja. Bywa, że nie rozumiesz, dlaczego coś Tobie  nie wychodzi, nie koniecznie nici są poszarpane, może było trochę wątpliwości w siebie, a ciemna strona to pięknie wykorzystuje i np.  w postaci plotek wiją swoją nić podstępne istoty zwane wcześniej koleżankami, przyjaciółkami. Przeżyłam osobiście wiele  takich sytuacji. Niepewności dostarczają nam systemy każdego dnia, nie obwiniaj się za nie.

Teraz śmieję się z tego, poddaję, by siła życia to rozświetliła, transformowała,  – jest  przepływ i płynięcie.

Innym ważnym powodem, dla którego masz zawirowania w życiu jest szukanie oświecenia, panaceum na szczęście, utożsamianie się z KIMŚ. Chcesz być kimś, a nauczyciele  zawsze gdzie idziesz mówią: trzeba zrobić to i to, a wtedy osiągniesz swój sukces. Sukcesy i tożsamość to ogromna góra lodowa. Odsyłają także do więzów karmicznych, by się na tym skupiać, oczyszczać…- to nieznajomość praw życia i tworzenia.

Czy zastanawiasz się po co budujesz relacje?   Najczęściej w  podtekście jest – co z tego wyniknie, co z niej mogę mieć. Jeśli nic – jest rozgoryczenie, zawód. Tak powstał fałszywy obraz przyjaciela – ZAWSZE MA BYĆ PRZY MNIE JEŚLI GO POTRZEBUJĘ

MOCNO ZOSTAŁO TAKŻE WYPACZONE POJĘCIE MIŁOŚCI, która wszystko scala, jest implozyjna, „ponad” granicami, oceną i chceniem czegokolwiek. Słowo ponad – nie jest  najlepszym stwierdzeniem, bo miłość jest wszędzie, tyle że chodzi o to, że nie dzieli.

Ocknięcie z iluzji oddzielenia  jest zawsze osobiste i nigdy nie wiadomo kiedy nastąpi. Pojawiają mi się wizje, jak do tego dochodzi.  

Kiedy KOŃCZY SIĘ WYSIŁEK, ZDOBYWANIE. MOŻE ZACZĄĆ SIĘ SMAKOWANIE ŻYCIA, bez umartwiania, ascezy, bez działań  dla aprobaty.  Przestajesz mówić co jesz, a czego nie jesz.Co jest zatruwające, a co zdrowe. Bo wiesz że masz moc transformacji. Nie wytykasz nikomu ich indywidualności, przejadania, czy jedzenia mięsa. Możesz 2 lata nie jeść czegoś i raptem to coś jesz z wielkim smakiem. Ubierasz coś lub robisz co inni nazywają dziwne, To jest smakowanie życia, właśnie zmysłami ciała fizycznego. Po to je dostaliśmy. Tak to już JEST.

Co doświadcza  kobieta, pojawia się we wszystkim, bo jest wszystkością.

Możemy do tego wszystkiego dochodzić RAZEM.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.