22 lipca – niezwykły to czas. « Psycholog Bydgoszcz

22 lipca – niezwykły to czas.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 9 maja 2018

Jak odzyskać siebie wykorzystując siły natury.

Brama Ziemi otwiera się 22 lipca 2018  w dzień URODZIN BOGINI /żeńskość ucieleśniona/.

 

Są miejsca  na globie, gdzie jest przestrzeń czysta: można otworzyć bramy serca, umysł kapituluje, zobaczyć prawdę, odzyskać swe światło, sprawność fizyczną, uaktywnić DNA i układ hormonalny, otrzymać odpowiedzi na  pytania, ujrzeć iluzję życia – grę pionków na szachownicy i swoją na niej pozycję, zmienić intencję co do różnych wcześniejszych postanowień, są to min: głębokie studnie, jaskinie, groty, głębiny oceanów, szczyty gór, , budowle stawiane przez wewnętrzny zakon Templariuszy, które maja jedno imię: Notre Dame”, miejsca gdzie są figurki z Czarna Madonną. Tu w tych miejscach możesz oczyścić się, , scalić siebie, kreować, doświadczyć co to stan wolności, szczęścia, żywotność, przepływ i jedność wynikająca z miłości.  śmiało dokonać to, czego nie udawało się wcześniej.

Komuś bardzo to się nie podoba, bo w tych miejscach stawia się  piramidy, bazy wojskowe i kościoły. STUDNIE GŁĘBOKIE ZACZĘTO ZAMYKAĆ, ZASYPYWAĆ I TERAZ BUDUJE SIĘ INNE-WIERTNICZE. 

Wszystko, by odciąć człowieka od widzenia i czucia prawdy. 

Obcy przekłamali historię ludzkości – ostatnich 5 500 lat, od czasu inwazji w Sumerze-Egipcie. Ustanowili plan kontroli umysłów w celu patriarchalnej dominacji.  Doprowadzili do odłączenia ludzkiego DNA. W konsekwencji  spowodowało to zablokowanie wyższego, zmysłowego postrzegania, zamknęło wielowymiarowe postrzeganie innych linii czasowych i ras z innych wymiarów.

 Stworzyli fałszywy wzór rozwoju-wznoszenia – co sprzyja  zniewoleniu prowadzącego  do wielokrotnych ludzkich inkarnacji.

JEDNAK są takie dni w roku, w których techniczna manipulacja ziemianami jest zniwelowana.

Tutaj także nie pozostawiono nam w pełni wolnej przestrzeni, najczęściej zostały ustanowione święta, które skupiają uwagę  w innym kierunku: konsumpcji, gastronomii,  handlu, rytuałach pozbawiających energii, cierpieniu… 

Co pozostało czyste,  nie zagospodarowane? To przesilenie wiosenne i letnie., a także 22 lipca. Gdy łączy się błysk ziemi i nieba. Działanie Matki Ziemi i  nieba, zwłaszcza Wenus i Syriusza jest tak silne, że technika kontrolerów wysiada. W 2017 r. świt nowej ery, w tym roku narasta fala czystości, krok po kroku odbudowuje się struktura ziemi  i ludzka.

Przed nami przesilenie letnie. Warto do tego czasu oczyścić  ciało fizyczne i energetyczne, najpóźniej do 21 lipca.

Osoby wrażliwsze  poczują, że coś się zaczyna dziać z ciałem od przesilenia , ból  jeśli coś zalega  lub  przyjemne wibracje ciepła, lekkiego drżenia niczym masaż. Kulminacja tego światła odczuwalna będzie 22 lipca – niezwykła szansa dla pięknej transformacji.

Każdy może zobaczyć i odczuć to inaczej. Jak to widzę – powiedziałam i pokazałam w filmie: Dieta życia.  link kliknij. 

https://monamornak.files.wordpress.com/2013/05/wesak.jpg                                                                     

WRAŻLIWE KOBIETY, GRUPY TAŃCZĄCYCH KOBIET, RADUJĄCYCH SIĘ LUDZI, BEZTROSKICH, 

POCZUJĄ,  ŻE COŚ ICH OTULA, PRZENIKA, PIEŚCI, ROZCHODZI SIĘ JAK KRĘGI NA WODZIE  I ŁĄCZY Z

CAŁOŚCIĄ

Kiedy przestrzeń jest czysta, w wyciszeniu można mieć wizje, bo  otwierają się świetliste korytarze, podróżować w nich,  zobaczyć np. swoje ścieżki licznych możliwości, albo krainy w innych wymiarach jak  istoty z Arktura, Syriusza  czy Liry, można kreować swój  świat, który będziesz podziwiać.