Miejsca, chwile mocy, istoty natury. Filmy. « Psycholog Bydgoszcz

Miejsca, chwile mocy, istoty natury. Filmy.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 13 maja 2018

Po roku ponownie z Anną odwiedzamy Katedrę w Chartres – Francja, bez wątpienia jest ona  miejscem mocy. Sprzyja nam czas – 21-23.06. 2018r. Przesilenie letnie.

Mamy już jednak inne postrzeganie, wyczulone zmysły, wiemy czego chcemy i wiernie się tego trzymamy. Chodzenie po labiryncie dostarcza wielu niezwykłych przeżyć. Kiedy widzi się na niej ludzi, jak się zachowują – to tak jakby widzieć życie społeczne na talerzu, z bliska, bez zasłony. Sztuką jest pojąć, że to co widzimy odzwierciedla nasze życie. Opowiemy o tych przeżyciach wkrótce.

Otrzymałam kilka niezwykłych przekazów dla grupy uczestników, którzy zjadą się w Myślęcinku 21-22 lipca br. Wiele z nich płynęło z serca katedry powiem krótko – mną wstrząsnęło.

Poniżej fragment koncertu – Katedra nocą.

Obiecane relacje z niektórych kontaktów z duchami natury i Marią Magdaleną. Skrzaty, wróżki…małe dzieci często je widzą. U dorosłego gdy odczuwa stan błogości dziecka też pojawia się widzenie. Tak zaczyna się baśniowe życie. Tego i Tobie życzę. Pogaduszki z Anną.

Poddaj się chwili czucia, wyobraźni i zachwytu. Odkryj swe źródło mocy. To Ono inspiruje. Transformacja obejmuje otwarte istoty, wspiera i niesie ku nowym horyzontom.

Spraw, by dotrzeć do sedna swej natury, by ten czas był prawdziwym przełomem w Twoim  życiu i Twych bliskich, z radością komunikuję, że tak to się dzieje, gdy korzystasz z właściwego klucza kreacji.  Co dla mnie jest NAJWAŻNIEJSZE, że  Manifestacja dokonuje się bez większego wysiłku.

Największy dar ludzkości to dar oczyszczania i kreacji. Im częściej to robisz, tym więcej pomysłów do Ciebie przychodzi.

O 22 lipca w swych książkach pisał Megre – z wypowiedzi Anastazji.  link do filmu – łatwiej otwiera się w telefonach  komórkach.


Kto już widział w przestrzeni natury takie istoty?

Może dół mają nieco inny, skrzydła bardziej kolorowe…Kiedy pierwszy raz je zobaczyłam, nie wiedziałam co to? Za drugim razem spytałam, a czytając wnuczce ” Baśniobór” oniemiałam – jest w tej książce ich dokładny opis, w szczegółach.

Wielkimi krokami wchodzimy w korytarz czasu. Rok 2018 to wielka przemiana dla ciał fizycznych i modelowanie matrycy siebie. Fala kulminacyjna roku odczuwalna będzie najbardziej 22 lipca.  Bądź z nami w tym czasie. Jeśli jest dla Ciebie ciekawy ten materiał, proszę zostaw łapkę, komentarz pod filmem, dzięki temu trafi do szerszego grona ludzi. Może właśnie ktoś czeka na takie wyjaśnienia.


Tego nie usłyszysz w mediach. Gdzie można poczuć moc, odzyskać siły, wejść w miejsce, gdzie nie działają osłabiające technologie. Jeśli jest dla Ciebie ciekawy ten materiał, proszę zostaw pod filmem łapkę, komentarz, dzięki temu trafi do szerszego grona ludzi. Może właśnie ktoś czeka na takie wyjaśnienia. Sam człowiek nadaje wartość temu co widzi czy słyszy.

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.