MAGNETYZM ZIEMI SPADA, CO ROBIĆ. « Psycholog Bydgoszcz

MAGNETYZM ZIEMI SPADA, CO ROBIĆ.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 6 czerwca 2018

Czy już wiesz czemu służy energetyczne połączenie z ziemią? Jeśli nie, to proszę sobie wiedzę na ten temat poszerzyć, bo magnetyzm ziemi /ochrona/ z każdym rokiem maleje, aż dochodzi do całkowitego zaniku.. I tu nie ma już żartów. Wyliczenia specjalistów mówią o cykliczności, bo to
zjawisko powtarza się co jakiś czas, a  dokładnie  co 676  lat, towarzyszy temu silne napromieniowanie.

Historia mówi o masowym zjawisku, ZWANYM EPIDEMIAMI,  czemu towarzyszą choroby i śmierć. WYSOKĄ RADIACJĘ – NAPROMIENIOWANIE , KTÓRA TRWAŁA DO DWÓCH LAT  nazwano zarazami.  Ten czas tuż-tuż. Do tego doszło wiele zjawisk astronomicznych, że jak to się słyszy to aż dech zapiera w jakich czasach niezwykłych żyjemy. Ogrom z tego w samym tylko 2017r. np. przebicie do słońca centralnego.

Będzie się działo 22 lipca br. o wiele silniej niż w latach poprzednich,

gdy spotyka się światło Ziemi, Słońca fizycznego, Syriusza i teraz pierwszy raz jak mówią w dziejach ludzkości, słońca centralnego Alkione. Idzie od niego bardzo silna radiacja. Bez łatwego i prostego sposobu dla nieustannego oczyszczania może być WESOŁO. /Gdy szyba jest czysta, pusty umysł, lub utrzymanie się w chwili TERAZ, W STANIE ZERO, nic się nie zaczepia, przechodzi dalej i nie ma reakcji./

Chociaż jesteśmy materią węglową, to jednak jeden z naszych poziomów mocy nazywamy kryształowy. Pozwala na to czego nie umożliwia ciało na trzech podstawowych poziomach. Z anatomii ziemi wiadomo, że  jej kośćmi  są kamienie – kryształy. 

Wskazania na najbliższe miesiące, lata?

Zwiększać swe urodzeniowe możliwości, oczyszczać z hipnotycznych pragnień, potrzeb, koślawych myśli i niskich emocji, oczyszczać i jeszcze raz oczyszczać, chronić światłem kryształowym. Poznać tajemnice< drzewa życia i się nim stać, wody i kryształu, czyli moc jaką wykorzystuje przyroda do oczyszczania. To proste i wspaniałe metody. Wszystko co tworzy MATEŃKA NATURA ma zdolność samooczyszczania i regeneracji.

Teraz bardziej odczuwamy, że nasze domy i mieszkania są zbyt oddalone od  ziemi. Gdyby budulec był implozyjny np. piaskowiec lub granit, nie byłoby takiego kłopotu.

Dlaczego?  Kształt domu też jest ważny, bo albo skupia energię, albo ja rozprasza, a nasze domy ją rozpraszają. To kształty mękie, eksplozyjne. Są różne drobne metody, by to trochę zmienić.
Skorzystaj z inspiracji ludzi czujących, z ich ogromnej skarbnicy wiedzy, umiejętności i doświadczeń. Zawsze wszystko jest łatwiej gdy prowadzi przewodnik. W siebie zainwestowałam tyle pieniędzy, że kupiłabym za to kilka Mercedesów. Mam dzięki temu  wartość, której nie utracę, nikt mi nie zabierze i co najważniejsze zyskałam na czasie. Najbliższe miesiące i lata pokażą jaki czas jest cenny. Pokazano takie zjawisko w filmie: „Wyścig z czasem”

Po wprowadzeniu tego tekstu, na tarasie przy czysto kryształowym niebie /rzadki przypadek/

weszłam w stan medytacji i zobaczyłam proces nowego sposobu oczyszczania na poziomie kryształowym

I Z TĄ INTENCJĄ  POPROWADZĘ GRUPĘ  21.07.  w Myślęcinku, 

gdyż zamierzam to robić każdego dnia. Wiele godzin będzie oczyszczania prostymi i efektywnymi metodami . Podpowiadam to także w filmie ” Jak kobiecość ożyła?. link 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.