Magiczne dni -21-22.08.2018r. Spotkanie dla OTWARCIA SIĘ NA ŹRÓDŁO MIŁOŚCI. Dochodzą Wasze głosy. « Psycholog Bydgoszcz

Magiczne dni -21-22.08.2018r. Spotkanie dla OTWARCIA SIĘ NA ŹRÓDŁO MIŁOŚCI. Dochodzą Wasze głosy.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 23 lipca 2018

Oto  film o magicznych chwilach 21-22.07.2018r.>kiedy KOBIECOŚĆ budzi się  NA WSZYSTKICH POZIOMACH, poznaje czym jest żeńskość, a także jakie są różnice miedzy energią a życiem.

Z ostatniej chwili!  Wczoraj – 1.08. odkryłam wyjątkową ekranizacją prawdy, którą nam zamaskowano. Na czym skupia się większość ludzi? Tak naprawdę nie żyją, tylko myślą że tak jest, chorują, umierają wcześnie, są spięci i z zasadami. Na siłę chcą zatrzymać czas w tradycjach, a także robieniu zdjęć, które staje się obsesją. 

Obejrzyj zwłaszcza ostatni polecany przeze mnie film. Pojmiesz bardziej co przekazywałam przez 2 dni w Myślęcinku  o życiu, zwłaszcza  jeśli byłaś tam z nami. kliknij

………..Dni 21-22.07.2018r. zapisały się w nas jako esencja-eliksir wszystkich, wielowiekowych poszukiwań dla wskrzeszenia miłości. Wartości jaka płynie teraz z WSZYSTKOŚCI dla każdej z nas jest, nie do opisania. Wdzięczność, obfitość, harmonia, opuszczanie skorup starego odzienia – to tylko tyle co mogę w tym momencie wyrazić. Dziejowa chwila w nas, adekwatna do tego co się dzieje dzisiaj w sferach została wykorzystana w pełni. Genialna metoda ochrony, oczyszczania, kreacji obfitości, prostego rozwiązywania problemów, miłowania – w swej prostocie ruszyła w świat NA WIEKI CAŁE. Na zakończenie usłyszałam wielokrotnie: dostałam więcej niż się spodziewam.

Dziękuję każdej z Was za czynne uczestnictwo w idei „ZAKOCHAJ SIĘ W MIŁOŚCI”, szczególnie tym kobietom, które mimo licznych przeszkód jakie stawiał umysł pokonały ten opór niemożności. Wracały w głębokim wzruszeniu do swych domów ze skarbem- generatorem utkanym z promieni żeńskości.

Ważnym zagadnieniem jakie przewijało się przez te dwa SŁONECZNE DNI weekendu był

OPÓR. To broń umysłu, by nic nie zmieniać, a jeśli to tylko w dziedzinie mu znanym, zgromadzonym w zapisach pamięci. Na coś nowego, hamuje. bo traci kontrolę. Tego boi się najbardziej.To dla niego śmierć. Tym samym koło złego i dobrego nie ma zatrzymania: troski, bieda, ciężka praca, dużo obowiązków lub letarg niemocy, to nie ma dla niego znaczenia. Na osłodę podsuwa małe chwile przyjemności|: słodycze, wdzięczność innych, komplementy, urlop w kosztownych warunkach. Przez opór jest ważny. Warto zadawać sobie pytanie KTO TU RZĄDZI? Kto faktycznie żyje, ma wewnętrzny spokój, wyczuwa impuls wzywający do działania i rusza za tą INSPIRACJĄ.

Jest to możliwe tylko, gdy umysł jest pusty. Inspirująca miłość napływa wyłącznie w pustkę. Taki stan wyzwolenia jest celem poszukujących prawdy o sobie. Jestem pewna, że znaczna większość z obecnych to już pojęła. Mają na to piękne rozwiązanie. Czy skorzystają? To już inna historia. ;

Wiele ostatnio mówi się o otwarciu przestrzeni Ziemi na Centralne Słońce Alkione. Jest w gwiazdozbiorze Byka, to najjaśniejsza i największa gwiazda Plejad. W języku greckim Plejady znaczą Gołębice. Alkione jest ok.1400 razy większa od Słońca. W latach sześćdziesiątych odkryto, że wokół niej krąży świetlista obręcz i nazwali ją Złocistą Mgławicą. Medytacja z Plejadami znana jest mistykom i ezoterykom, w tym wschodnim joginom oraz tantrykom, ale do medytacji wystarczy wiedzieć, gdzie są Plejady na niebie i kiedy są widoczne. Podstawą medytacji jest oczywiście skupienie poprzez wpatrywanie, zapatrzenie się w Plejady. Pozwala pozbyć się potrzeb umysłu, wierzeń, uzależnień, wszystko co można nazwać blokadami czy murem. Po takiej medytacji już 25 lat temu czułam otwierającą się koronę na głowie, niektórzy widzieli jak świeciła, a u mnie zwiększała się intuicja i radość. Kiedy nie ma porządnego oczyszczenia, korona się zamyka, szarzeje. Teraz wiem, że brakowało u mnie połączenia z dziedzictwem Ziemi. Poznawałam wiele sposobów na oczyszczenie. Sama oczyszczałam ludzi i korzystałam z pomocy innych. W roku 2001 znajoma uzdrowicielka z Hamburga przyjechała na Śląsk i udałam się do niej na sesję. Oczywiście, że umysł się bronił, 2 dni przed wyjazdem wybiłam kciuk prawej dłoni. Pojechałam z ręką w gipsie. Helena mówiła o koronie cierniowej, oczyszczała mi ją i założyła koronę diamentową, którą podobno później miał na głowie Jezus. Kiedy jednak ktoś zrobi coś za nas, krótka tego żywotność, o ile nie ma zrozumienia, czym były ciernie. Wspominała tylko o moich ponurych wcieleniach i coś tam czego nie pamiętam. W 2016r. na Hawajach dostałam od Matki Ziemi z jej czułych dłoni taką koronę. Czułam się wyjątkowo przez wiele miesięcy, no i znikła. Dopiero na zajęciach u M.Tarana poznałam jej prawdziwą tajemnicę. Otwiera ona tunel łączący z gwiezdnym dziedzictwem. JEDNAK PODSTAWĄ JEST ŁĄCZNOŚĆ Z ZIEMIĄ. Sposoby oczyszczania to najważniejsza sprawa do momentu powrotu do siebie czyli do WYZWOLENIA. Czasami sekundy mają znaczenie, nawet zwykła irytacja, kiedy coś się przyklei i zaczynają sypać się relacje zdrowie /a tu zaraz podsuwa się nam diety/. itp. Przez dwa magiczne dni w Myślęcinku dzieliłam się także nimi, ich mocą, łatwością i prostotą, także tymi, które powstały w moim alchemicznym piecu. Oto ona piękna Alkione.

PO SPOTKANIU WASZE GŁOSY:

Osobiście  mam nieustannie dowody na działanie generatora. Mniejsze i większe sprawy, jednak najbardziej mogę sobie gratulować tego, że już umie zastosować go w śnie. Tak dzisiaj było, z 8/9.10.2018r.  Pojawił się w nim mężczyzna z pałą  i na mnie czyha, a  ja zawołałam generator, który   wciągnął  go do środka, napastnik znikł.  Dlaczego? bo to co zastosowałam  jest połączone z oceanem miłości. Tak to się właśnie dzieje na poziomie energetycznym Dziewczyny – boginie – testujcie go na różne sposoby, aż zapisze się w każdej komórce ciała, a wówczas zadomowi się jednocześnie w ciele  MIŁUJĄCA MATKA. Elżbieta.

…Elżbieto, koniecznie chcę się tym podzielić. Sprawa, którą włożyłam do generatora zaraz po spotkaniu, nabrała pędu realizacji, wszystko poszło gładko i ciepło w moim domu mam od września, choć wątpliwe było czy do zimy  będę miała podłączony piec.

No i relacje między ludźmi , choć bywały trudne – teraz wszystkie łagodnieją jak za dotknięciem różdżki czarodziejskiej. To niezwykły dar mieć takie proste narzędzie. …/ i tu wiele słów wdzięczności. /Krystyna.

…Mam bardzo spektakularny efekt generatora Elżbieto. Przed wyjazdem nad morze dowiaduję się o sinicy  na plaży we Władysławowie. W sobotę to transformuję i w poniedziałek plaża jest wolna. Na cale dwa tygodnie mojego tam pobytu była czysta. Małgorzata.

.. Elżbieto, w generator włożyłam swój nałóg. Teraz mam do niego obrzydzenie. Dziękuje za wszystko Małgosia.

……Witam Cie Elżbieto .  Odzywam się po dłuższym czasie, gdyż teraz następuje to, co wsadziłam w generator. Mianowicie: remont łazienki. Odkąd wprowadziliśmy się na to mieszkanie – łazienka była na ostatnim miejscu do odnowienia. I w końcu (po kilku latach) nastąpiła ta chwila; co prawda jest jeszcze w trakcie , ale najważniejsze , że się dokonuje. To cudowne. To jeszcze nie wszystko, ale   czas pokaże .  Dziękuje Elżbieto za przewspaniałe narzędzie – generator.  Urszula

..Dziękuje za wszystko, że to co dostałyśmy działa mam już dowód zaraz po powrocie do domu.  Córka co ma 14 lat, która nie czuła pewne we mnie już wiele lat ciepła matki, spytała: mogę dzisiaj z Tobą spać? Tak już razem śpimy trzy noce trzymając się za ręce. Na drugi dzień po rozstaniu z grupa przeprowadziłam poważną rozmowę z osobą, w całkowitym spokoju, czego nie udawało się wcześniej, zawsze emocje mnie zjadały już na początku. W tym spokoju wyegzekwowałam wszystko na czym mi zależało. To ewidentne zwycięstwo stanu, w który wchodzę dzięki generatorowi, by  Ja Całość działała.   Beata.

…Elżbieto, Andrzeju! Byłam już na wielu warsztatach, spotkaniach i wykładach. jednak te co przeżyłam w Myślęcinku są najpiękniejsze ze względu na wiedzę, przeżywanie i organizację. Baśń przy ognisku była niesamowita. Skąd się to w Tobie pojawia? Cudowne czucie, takie pierwszy raz głębokie. Bardzo dziękuję Andrzejowi za jego opiekę i męskość, która nam towarzyszyła przez dwa dni. Cieszę się, że na Ciebie Elżbieto natrafiłam  i to w kilka dni przed zjazdem. Bardzo gorąco za wszystko dziękuję. Po powrocie do domu zaczęłam oczyszczać dom ze śmieci przeszłości, nawet zapiski o chorobach z liceum pielęgniarskiego. Nina.

…Witaj kochana. Mam już jedną zrealizowaną rzecz z generatora. Kupiłam podstawowy moduł do masażu, a w generator wstawiłam, że mam inne moduły. Po prezentacji za jakieś dwie godz. przyszedł Jurek z gotówką na moduł szyjny, bardzo ważny. Jak się ciesze!!!  Dziękuję i pozdrawiam

…Gdy wkroczyłaś na salę, wszystkie byłyśmy zachwycone , bo byłaś zjawiskowa, a to jeszcze bardziej podniosło wibracje sali i tych zajęć. Maria.

..Kochana Elżbieto właśnie dojechałam do miejsca gdzie żyję. Całą drogę przebyłam w wielkim spokoju-wyzerowana-bez oczekiwań. Przyjeżdża pociąg do Piechowic-wysiadam z pociągu i zaczyna padać deszcz-deszcz oczyszczenia, deszcz orzeźwienia, krople wody spadają mi na twarz-wyciągam ręce i ogarnia mnie dziecięca radość,śmiech-wzruszenie-krople deszczu jak kryształ przenikają ciało me-dają mi lekkość i unoszą mnie,moje stopy z lubością prowadzą mnie gdzie- jest mój dom- co oczekuje mnie.Serce moje przepełnia wdzięczność do tego co trwa, miłość każdej istoty a w tym wszystkim ja.     I tak otulona szalem utkanym przez wiatr idę radośnie przed siebie i niech zawsze tak trwa. Dziękuję Serce. Krysia.

……w drodze powrotnej do domu po warsztatach, w autobusie zaczynam płakać i czuję w sercu mocne parcie, aby wołać słowo „MATKO!, MATKO!” Nigdy wcześniej nie miałam takiej potrzeby, wystarczył mi Ojciec Niebieski…Następnie, wchodzę do domu siadam przy stole, a moje dzieci patrzą się na moje czoło i cieszą się, że mam tęczę na głowie! Oczywiście było to odbicie od lampy, ale nigdy wcześniej nie zdarzyło się to mnie i tym bardziej akurat na głowie!..dla mnie sytuacja bardzo wymowna tym bardziej, że na Twoich zajęciach Elu była medytacja z diamentową koroną. Małgosia S.

…a może odbicie serca co w środku to na zewnątrz ????dzieci to widzą. Anna.

…Odzyskałam swoje cudowne serce z  miłości dla miłości. Beata.

...w generator włożyłam sprawę, która się zawiesiła i nie było widoków na szybką realizację. Kiedy wracałam do domu włożyłam w generator tę sprawę. Rano oniemiałam,mam  telefon w tej sprawie. Ruszają z kontynuację  i to co chciałam otrzymam wcześniej niż się zapowiadało. Krystyna.

…Witaj Tęczowa Bogini,  Od niedzieli jestem wolna od dawnego wieczornego głodu i pojadania. Jestem syta. Jakby zniknął program braku lub dodawania sobie energii. Moje ciało się wyprostowało. Czas płynie radośnie spokojnie. Małe fałdki z miłością wygładzam, stare fałdy z miłością wygładzam. Stosuję generator w wielu różnych sytuacjach: w kolejce w sklepie i w wieczornej medytacji. We wtorek wieczorem „włożyłam w generator” sprawę dość ode mnie niezależną a w środę rano już miałam odpowiedź od ludzi i propozycje spotkań. Pojawiają się kolejne „okazje finansowe” . Generator staje się dla mnie wewnętrzną przestrzenią w której ” z miłością patrzę na … ” Znikają pytania i słabnie odczucie że jest coś poza mną… Skoro jestem Wszechświatem A.Ch.Hejnowska


Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.