CZYM SĄ STOPY? COKOLWIEK O NICH WIESZ, TO TYLKO ZIARENKO PRAWDY. « Psycholog Bydgoszcz

CZYM SĄ STOPY? COKOLWIEK O NICH WIESZ, TO TYLKO ZIARENKO PRAWDY.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 27 sierpnia 2018

 PULS  ŻYCIA  jest warunkiem dla OBFITOŚCI I ZDROWIA. Mam na uwadze pełnym.
22 lata temu studiowałam odnowę biologiczną. Choć otrzymałam tam ogrom wiedzy i umiejętności, to prawdziwą odnowę, na czym ona polega ” od podszewki” odkryłam dopiero w tym roku. Cieszę się , że zdążyłam, lepiej później niż wcale. Teraz i Ty masz okazję  się o  tym  dowiedzieć, a nie podają tego media.

Jednym ze sposobów /ukrytych/ zadawania sobie gwałtu jest wstrzymywanie. Odkrył to w latach trzydziestych W. Reich, po dwudziestoletnich badaniach nerwic. Omawiamy to z mężem i jakbyśmy odkrywali swoją biologię na nowo. To zadziwiające – u zwierząt to wszystko takie naturalne, a u człowieka ????, to takie proste i trudne zarazem.  Może to Ciebie zdziwi, najbardziej w nas siedzi LĘK PRZED PRZYJEMNOŚCIĄ.

Jestem szczęśliwa, że to  odkryłam i nie tylko dla siebie. Czym jest brak zdolności odprężenia, uciekanie od siebie. To powód zimnych stóp, dlaczego nie możesz schudnąć czy utyć, nie potrafisz się odprężać, wejść w głąb siebie i poczuć pełnię wewnętrznej radości. Brak wglądu i podpowiedzi.
Stąd pracoholizm, masochizm, alkoholizm. Okazuje się, że wiedza jest jak ocean wszystkości i sztuką jest nie tylko ją zbierać, ale kojarzyć i zbierać w całość fakty. Jednym słowa SYNTEZA. To dar, a pierwszy raz usłyszałam o nim od nauczyciela psychologii społecznej z Ukrainy w 2005r. Bez tego poszukiwanie eliksiru trwają nieustannie. Podzielę się tym z Tobą  już 12.09.2018r. w Bydgoszczy. Zapisy na spotkanie ruszyły. Przyjdź i dowiedz się o tym co daje przyjemność, w każdej chwili można mieć jej pod dostatkiem
.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.