IV FESTIWAL- GŁOS KOBIET DLA ŚWIATA – Marek Taran. Fragnenty z kroniki Uras. « Psycholog Bydgoszcz

IV FESTIWAL- GŁOS KOBIET DLA ŚWIATA – Marek Taran. Fragnenty z kroniki Uras.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 6 stycznia 2019

29.01. 2018r.

Mało kto widzi, wyczuwa człowieka patrząc na jakieś dzieło, a tym bardziej wyrażać wdzięczność.
Podobnie jak robi się z każdym kontaktem, człowiekiem, drzewem, ziemią.
Od polityków polskich jednak wszystkich tych, co podejmują decyzje wbrew naszym buntom, tych zaślepionych władzą i pieniędzmi, warto się odsunąć, czyli przestać ich wspierać, wówczas oni wycofają się ze swoich dramatycznych decyzji niszczenia naszego pięknego kraju i nas- istot, które mają odzyskać siebie, właśnie w tym życiu. .
Przebudzenie uruchamia wdzięczność także do trudnej sytuacji, która podpowiada czasami nachalnie: ZRÓB COŚ Z TYM.

Czasami trzeba, a teraz więcej niż kiedyś wykonać jakiegoś wysiłku. Największa praca, a tego słowa nie bardzo chętnie używam, jest z samym sobą. Można zacząć od wyliczenia sobie, co robisz, czyli co robię, by nastąpiła zmiana we mnie, moim domu, świecie, poza tymi rytuałami dnia codzienności.

Czy kobiety wspierają swych mężczyzn, by mieli moc działać na rzecz ogólnego dobra. Czy jesteś w akcjach żałoby, pomników, czy tylko interesuje Ciebie przeszłość, telewizyjne wiadomości, seriale, tzw. fałszywe flagi i swoje osobiste hobby, które zadowala ego?
Pasja jest ok, ale często odgradza od świata. Podobnie widzę przy talentach, które są piękne ale i mają moc despoty. Robisz, by go zadowolić bez patrzenia na konsekwencje, czy skupiasz się tylko na tym by poprawić swój swój dobrobyt i tylko bliskich< nie widzisz co się dzieje, jaka przepaść grozi nam wszystkim, o ile te obudzenie nie nastąpi. Każdy ma robić to, do czego się nadaje.

Wiedza, mądrość i nagłośnianie tych co działają na przeciw życiu, przeciw spokojowi, zdrowiu i obfitości. Nie ma co mieć złudzeń, że samo się wszystko dobrze ułoży. Nasze decyzje mają być podszyte odwagą. Ukrywanie się przed światem, to już nie ten czas. Przypominam, KOBIECOŚĆ TO MOC.

Wizję jak ma być, trzeba kultywować.

Kiedy coś udostępniam, z ruchu serca, z radością, bez zaprzeczania sobie, poza prywatnymi postami, zależy mi, by jak najwięcej ludzi to zobaczyło. Robię to w duchu społecznym. Akcja PODAJ DALEJ, jest świetna, o ile przekazuje się to co wartościowe, nie jakieś dziecinne, łańcuszkowe podania.

Z wielką troską patrzę na to co się dzieje. Zjawiska społeczne, wielkie, grożące trendy męczą już wielu z nas. Ważne, byle byśmy się nie wycofywali. Żyjemy dzięki Ziemi, a wszystko robi się, byśmy egzystowali odcięci od niej. Wzrasta przestępczość prawie we wszystkich środowiskach.
Dostrzegam wielu wartościowych ludzi, którzy nie obawiają się narażania. Robię to od lat i zobaczyłam tego fizyczne konsekwencje ze strony systemów. .Internet to ogromne okno na świat, nasza szansa, która bardzo przeszkadza szybkiemu niszczenia wszystkiego.
Poczułam kolejny ruch, by medytować w Chartres – miejscu mocy, dla pozyskania metod działań na najbliższy czas. a także wziąć udział w marcowym Zlocie Kobiet. .
W ilości wspólnych serca leży ogromna siła, dość często o tym się przekonałam. .

Wdzięczność to obdarowywanie.
Obfitość w życiu bardo od niej zależy
Serdecznie życzę obfitości wdzięczności i każdego innego dobra

 Link do informacji o festiwalu kobiet – 3 marca br. .

 

15.01.2019r.  IV cz. Żeńskość w cyklach „Jak mężczyzna dotarł do żeńskości’, a jak robią to kobiety. link do filmu

11.01.2019r.  Zabiera się lasy – dom zwierząt, a potem trzeba zabijać. Co Boginie na to? Jest działanie na poziomie energii? Ono nie działa natychmiast, chyba, że jest to większa grupa. Na poziomie fizycznym widzimy dopiero jak zaistnieje na energetycznym.

 

O godz. 23,00 dostałam silny impuls, by to zrobić i napisać, a byłam już w łóżku.

Poprowadzę jutro, w sobotę 12.01.br. w grupie kobiet bydgoskich, MEDYTACJĘ dla rozświetlenia polskich lasów. Mają zabijać dziki przez kolejne niedziele. To gra o większym znaczeniu NIŻ SAME DZIKI. Co możemy zrobić? Być strażniczkami lasów, oznacza podnieść ich wibracje, ze spokojem, bez emocji.

Możesz się przyłączyć:

Godz. 16,30 – wewnętrzne wyciszenie, ok. 5 – 10 min, zakorzenienie się w głębinach ziemi, otwarcie serca na kilku poziomach. Jest wiele możliwości jak to zrobić, np. położenie na nim ręki, by poczuć jego bicie i ciepło, wdzięczność do Matki Ziemi za obfitość, dom. To można zrobić w 10 min. ale, każdy ma swoje tempo. Nie ma znaczenia ile Ci zajmie. ma być szczerze i z odczuwaniem.

Potem wejście sercem w lasy polskie. Strażniczka ma być jak latarnia morska – świecić, jak gwiazda w filmie ” Pył gwiezdny”, w którym pięknie pokazano, kiedy ona gwiazda-kobieta świeci, a kiedy nie.
To zazwyczaj wystarcza. Proponuję jeszcze po nawiązaniu relacji z lasem, założenie na obszary leśne mocnej kryształowej ochrony. Może masz swój sposób, to też jest ok. Im nas więcej, tym większe pole ochronne. Wyniki nas nie interesują tylko to co robimy teraz. Czekanie na wynik to wchodzenie w roszczenia. Zachęcam także czujących mężczyzn.

8.01.2019 r. SYMPATYKÓW moich filmów, a zwłaszcza ” Żeńskość w cyklach” z radością informuję, że scenariusz do IV części już wysłałam do obróbki filmowej, a w niej min. jak mężczyzna dotarł do żeńskości, a jak to robią kobiety.

6.01. Czy to prawda? Możemy zdać się na odczuwanie.
Święto Trzech Króli to w istocie prastare boginiczne święto na cześć światłości i nowego życia, wywodzące się głęboko z epoki matriarchatu. Imiona „trzech króli” pojawiają się dopiero w VI wieku, a cała koncepcja zostaje spopularyzowana w IX wieku.
Trzy Boginie
Święto trzech króli jest całkowicie spreparowane.


– Po pierwsze biblijne opisy nie mówią o tym, ilu mędrców przybyło, ani nie podają ich imion.
– Po drugie nie wspominają o żadnych królach, tylko magach.
Jak zwykle liczne przekręty wychodzą w tych czasach na światło dzienne. Chodzi o sedno sprawy nie o szczegóły, bo w nich mogą być manipulacje i często są, podobnie  jak we współczesnych baśniach. Więcej przeczytaj – link

Człowiek złotej rasy ten pierwotny:
–jego  eteryczne ciało jest oszałamiające, stale świeci; można w nim zobaczyć cały system energetyczny, który „nawadnia” je światłem, każda żywa istota posiada ten system, który łączy nas ze źródłem. Człowiek współczesny jest bardzo oddalony od pierwotnego humanoida, stworzonego przez Kadištu, aby dbał o zwierzęta w „planetarnym ogrodzie” zwanym Uraš (ziemią)…. cdnPrzejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.