Kwietniowa wyprawa do Uzdrowiska na Ukrainie. « Psycholog Bydgoszcz

Kwietniowa wyprawa do Uzdrowiska na Ukrainie.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 8 stycznia 2019

Jest tu, na Podkarpaciu w magicznym Truskawcu powietrze tak czyste i gładkie jak jedwab, liczne wody bogate w substancje mineralne z podziemnych źródeł.

Ogrom możliwości dla rehabilitacji ciała fizycznego i energetycznego, za cenę dużo mniejszą niż w Polsce. To dlatego uwielbiamy to miejsce.

Już trzeci raz wybieramy się z grupą znajomych do Truskawca, zaprzyjaźnionego pensjonatu, z którego blisko do centrum i głównych atrakcji kurortu. Dokoła obfitość usług zdrowotnych i medycznych, sklepików i miejsc spacerowych.

Są gratisowe i świetnie uzupełniają niedobory energii ziemi. Tym razem planujemy wyjazd /samochód, autobus lub LOT/ w terminie od 19. IV do 2 V.2019r. To dwa tygodnie, a w tym dni  mocy, w piątkowy wieczór chętne kobiety wspólne malują jaja i tańczą. Przy sobotnim śniadaniu powiem  jaką tajemnicę skrywa ten czas.

Mamy okazję do odpoczynku i regeneracji i celebrowania Świąt bez kucharzenia i zakupów.

Ta długość pobytu wskazana jest zwłaszcza dla tych co chcą wypocząć, planują wizyty u dentysty i protetyka. Można krócej, jednak zaleca się zabiegi dla ciała i picie wód minimum 10 dni. Grupa chętnych już się wyłania, nasza ma względy w kuchni i możemy liczyć na tzw. dogadzanie. Liczebność do 16 osób, gdyż wówczas uruchamiają gabinety i zatrudniają na nasze życzenie świetną masażystkę.  Jeszcze chętnie przyjmiemy do grupy i Ciebie.

Podaję linki do filmowego materiału o Truskawcu.

1. ogólny przegląd

2. O jego historii i wspaniałościach.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.