Jak spędzamy dni mocy 21-22.07.2019r. « Psycholog Bydgoszcz

Jak spędzamy dni mocy 21-22.07.2019r.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 21 lipca 2019

Jak co roku, zajęcia grupowe 21-22.07. Bydgoszcz-Myślęcinek – to min. ucztowanie imieninowe Anny. Ponadto: Praktyka, praktyka,praktyka – wzruszenie i przepływ. Puszczają zatory i poszerza się ścieżka dla realizacji celów. Jest moc. Kontynuacja w poniedziałek.

Wg obserwatorów psychiki ludzkiej, człowiek posiada w sobie kilka obszarów, każdy dla innych zadań. Jest tu sfera PRZYJEMNOŚCI, która zawiera w sobie także drugi biegun – CIERPIENIA. Może to dziwi wielu – jak to?
Tak to, że gdy długo robisz to co bardzo lubisz, co sprawia zadowolenie, to przychodzi zmęczenie, cierpienie, wypalenie. Różne nazwy się tutaj pojawiają nie wymieniając jednostek chorobowych. Większość korzysta tylko z jednego – dwóch pól, jakby były w nich jakieś kotwice.

Prawdziwe życie to korzystanie z wszystkich swych pól świadomości, a podstawowe to:
– pole pragnień
– władzy
– wiedzy,
– przyjemności
– ja- tu i teraz.

Sztuką życia jest panowanie w tych sferach w radości, korzystać z nich wszystkich z jednoczesnym czuciem siebie – centrum JA, czyli w sferze piątej – tu i teraz.
Właśnie to jest pragnieniem naszego serca, wielkiej świadomości.
Wówczas jest przepływ  w cyklach, żywiołach, narządach ciała, relacjach. Wszystko się łączy.

Ignorancja jest przykrywką, by nie opuszczać swego pola, choć może doskwierać mocno, jednak kotwica jest zbyt silna i przy tym osłabienie energetyczne, często zwane lenistwem.

Uczestnicy zajęć w dniach 21- 22.07.2019r. poznali te swoje ulubione – preferowane, a także jakie jest oddalenie od swego centrum. Test przeprowadziliśmy na obszarze kamiennego kręgu w Myślęcinku.

Dwa dni przeznaczam gównie na to, by ten przepływ pobudzić.
Od czego zaczynamy? Odcięcia się od matrixa i tym samym naładowania energetycznego.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.