Co oznacza bycie sobą. Film 1-4. Uzdrawianie kwantowe. « Psycholog Bydgoszcz

Co oznacza bycie sobą. Film 1-4. Uzdrawianie kwantowe.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 15 listopada 2019

PRZED MEDYTACJĄ.

Po obejrzeniu cz. 1-3, proszę przeczytaj ten tekst. Może się przydać.

Nie omówiłam tego, by nie wydłużać seansu. Znajdziesz tu kilka etapów, a każdy z nich może być przeżywany w oddzielnych sesjach.

Jest wiele sposobów na kontakt z sobą, budzenie, odzyskanie swej indywidualności, szlachetności i piękna, na wzrastanie i uzdrawianie, czyli kontakt z wyższą świadomością i BYCIE SOBĄ, częścią, która podpowiada, inspiruje przez ruch serca, przez odczucie powinności  i czeka, że zwrócisz uwagę w jej stronę, by ją usłyszeć i z nią współpracować.
Oto jeden z nich.
Ustal zdecydowanie, czy chcesz zrezygnować z wygody programu, który jednocześnie kradnie twoje światło, jest cieniem na drodze realizacji marzeń,  sprawności cielesnej, czy radowania się każdym czynem, każdym krokiem w tańcu życia.? Czy pragniesz  żyć wg wartości najwyższych, być sobą na wszystkich poziomach, wg pierwotnego planu zejścia? Twoja decyzja jest tutaj kluczem,  ja tylko wskazuję ścieżkę, inspiruję,  ty zrób to po swojemu. …

Na początku przyda się ustalenie  reguł tego kontaktu, kiedy nastrajasz na nadawanie i odbiór. Wiele lat stosowałam obraz przyłożonej  do ucha słuchawki telefonicznej ze  sznurem, na końcu którego była druga słuchawka w ręku  mej  wyższej jaźni. Potem już nie trzeba było tego robić. To bardzo indywidualne. Może to być słowo hasło np. może być zdanie
np.  wypowiadasz swoje imię z dodaniem …wielkie kryształowe ja, nawiązuję z tobą kontakt
lub teraz mam  randkę z miłością i nawiązuję z sobą  komunikację. …

Czy wiesz, że   Świat bazuje na obrazach?  Kto opanuje sztukę obrazowania staje się kreatorem życia. Obraz jest jak wycięta z materiału forma, która potrzebuje uczucia, a wówczas uruchamia się mechanizm materializacji. To nasza wrodzona umiejętność nie jakieś cuda, to zupełnie coś normalnego. Bardzo przydaje się wyobraźnia do wchodzenia w głąb, potem płyną już informacje bez sterowania.

W tym seansie …. wejdziesz na ścieżkę prawdy, do lasu życia, przyjdziesz bramę prawdy. Czasami trzeba przejść przez kilka bram w lesie, za każdą przeżyjesz inny aspekt swego wyparcia. Korzystaj z nich  tak często jak chcesz, a zdziwisz się, co ten las ukrywa, aż przestrzeń życia …będzie się coraz bardziej rozjaśniać, poczujesz swoją piękną wartość, indywidualną jak płatek śniegu, niepowtarzalną i pojmiesz, że naśladowanie kogokolwiek jest bezsensowne, ukrywające mnie, jako istotę radości i światła.  
Potrzebna jest cierpliwość, może być wiele przyczyn oddzielających od głębin siebie, od swojej prawdy, wielkości.
Za każdym razem możesz odszukać tę, która już zbyt mocno dokucza i poszukujesz dla niej rozwiązania.
To co było kiedykolwiek jest w  teraz. Takie zapisy  niesie w sobie ciało przyczynowe.
 

Posłuchaj jak uzdrawia się kwantowo, jak ja to zrobiłam. Ważny tekst przed wejściem w medytację, którą udostępnię w cz. 4.

Kiedy pozwalamy prawej półkuli i oczyszczonej przysadce mózgowej na aktywność, kończy się nuda, szarość, powtarzalność, a pojawia się śpiew duszy, a wraz z nią PIĘKNO, ORYGINALNOŚĆ, BAJKOWE

ROZWIĄZANIA. JESTEŚ SOBĄ. Każdy sam tworzy swój RAJ. To nazywa się magia życia, której nauka – FILOZOFOWIE nie MOGĄ zrozumieć.
Życzę SOBIE i Tobie magicznego, pięknego i radosnego życia

Jest wspólny mianownik dla każdego poczucia niskiej wartości. Sprawdź czy Ciebie obezwładnia ten program- najpoważniejsza przyczyna samotności i cierpienia. To zarazem wstęp do następnego nagrania, a także wspólnej medytacji.

Bądź sobą -to hasło słyszymy ostatnio bardzo często. Najczęściej są odpowiedzi bardzo ogólne. Postanowiłam je poczuć, zobaczyć i pojąć tego prawdę od korzeni. Zapytałam o to wewnętrzną mądrość. Bycie sobą jest możliwe, gdy pojmujesz swoją wielowymiarowość, że składasz sie z wielu warstw, a podstawowe to: ciało, dusza i duch, a one ze sobą  współpracują. Dowiedz się więcej, bo to ważniejsze niż myślisz.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.