Czym są symbole np. tatuaże, świąteczne.. « Psycholog Bydgoszcz

Czym są symbole np. tatuaże, świąteczne..

Autor: Elzbieta Giryn dnia 6 grudnia 2019

Tatuaż także pokazuje symbole. jednak skrywa w sobie dużo dużo więcej. 

Psychologia duchowa podpowiada, że najpierw jest rana duszy /są wyjątki/, a potem jest masochizm czy sadyzm.  Najczęściej miejsca, w którym zapisała się trauma, czy inne emocje, jest słabsze.Takie eksperymenty z dotykiem robiliśmy na zajęciach z komunikacji. To aż niewiarygodne, jak ciało wszystko zapisuje, pamięta i reaguje..Tu użyję metafory-to pięta achillesowa człowieka.                                                                                

Bywa, że człowiek nie bardzo lubi, gdy się go w te miejsce dotyka. Mimo to nieświadomie uderza się w to miejsce, ulega kontuzji, nakłada ciężkie ozdoby czy wstawia tatuaż, bo chce je zasłonić.

Są też kolory w odzieży zasłaniające: biały czarny i szary. .

Ludzie już dawno przestali czuć, że ciało to dom- świątynia duszy. To dar niezwykły. Im wcześniej dojdziemy do tego, tym szybciej możemy współgrać  ze swoim wielkim Ja, czyli z  całością. Tak dopiero zaczyna się prawdziwa kreacja.

Ostre narzędzia to symbol męskości,  a czymże jest dla Ciebie „śpiąca królewna”, która ukłuła się igłą śpi 100 lat. Ten czas to też symbol, bo śpi już znacznie dłużej. Patriarchat zrobił swoje, szaleje teraz na całego, bo czują, że to początek ich końca. Trzeba teraz dużo siły i cierpliwości, by  w tym się odnaleźć, zwłaszcza  mam tu na uwadze osoby te obudzone i aktywnie budzące się.

Już wiesz co to oznacza? To szanowanie siebie, kochanie, otwarte serce, ufanie sobie, wiara w siebie, słuchanie siebie – tej Ja, która ma korzystać z duszy i ciała dla radosnych doświadczeń. Ciągle w większości rządzi umysł – program.

Baśń ta nam bardzo dobitnie podpowiada, gdzie leży zguba  świata, w ślepej i głuchej bogini.    Jeśli nie szanujesz swego ciała, nie obdarzasz szacunkiem życia.

Ten czas – 21 wiek, sprzyja nam kobietom, by się w końcu obudzić ze snu, przestać się ranić, obwiniać, bo za tym idzie masochizm. 

Przyglądam się z troską na  te wszystkie wynaturzenia  i ja kiedyś byłam taka ślepa. Kiedy teraz, widzę  i czuję to  zupełnie inaczej, cierpliwie podpowiadam. Tylko tyle mogę zrobić. Dla każdego jest odpowiedni czas. Cel tego wcielenia?  Mamy w pełni odzyskać żeńskość.

Ten film  potwierdza to co wiem od dawna, a jeszcze uzupełnia o nowe ważne informacje.


Jeśli chcesz żyć w świecie ludzi szczerych. serdecznych, kochających, KONIECZNIE posłuchaj mnie do końca.

Trubadurów już nie ma, a choć odważnych ludzi przybywa coraz więcej, to ciągle zbyt mało, by do utajnionych treści, mieć łatwy dostęp w codziennym życiu. Dowiedz się jak interpretować przekazy, sny, co to jest Wyższa świadomość.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.