Przepowiednia na 2020 rok. « Psycholog Bydgoszcz

Przepowiednia na 2020 rok.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 31 grudnia 2019

Natchnienie dla tej przepowiedni miałam podczas kąpieli w kryształowej wodzie.  Pod filmem cały tekst.

Rok 2020 – jeśli się zliczy 2+2 daje 4, a jest – to symbol. Wielki skrót, który skrywa w sobie ogrom tajemnic:zodiakalny rak – serce ziemi, materia, solidny fundament, organizacja, budowa od podstaw, matka ziemia, matka świata. Energia implozyjna, dośrodkowa. Forma – kwadrat.

Jednak nie zapominajmy, że składa się bardzo wyraźnie tym razem z dwóch dwójek. Pewnie już wiesz co ona oznacza chociażby z mojego ostatniego filmu żeńskość w cyklach cz.7, /link/ to już wiesz, że to woda, wrażliwość delikatność, cierpliwość. Łączy, wycisza emocje.

Połączmy te wartości z wartościami ziemi, na którą można liczyć, np. że będzie wiosna za trzy miesiące, potem lat, jesień jako obfitość i zima, by wypocząć.

Daje pewność, wyżywienie, regeneruje ciało, wzmacnia je.

…..Z tego tworzy się taki piękny koktajl dla serca zwany zaufanie. Dzięki niemu ludzie zaczynają ufać sobie, przychodzi odprężenie, co sprawia, że ufają dzieciom, partnerowi, tym co pojawiają się w ich otoczeniu. Powraca ufność, że matka kosmiczna podsuwa nam nieustannie to co najbardziej potrzebujemy.

Symbol ziemi – kwadrat, to zamknięta forma, w negatywie daje ograniczenia i ciężki los i narzekanie.

Jeśli jest bieda, serce zamknięte, a z tym łączą się smutne relacje.

Jednak w tym roku koktajl 2 ,2 i 4 sprawia, że kłódki wierzeń, przekonań twardych zasad, perfekcjonizmu, gniewu, zaczynają masowo spadać, a skrywane dotąd w żelaznym sejfie serce pojawi się w codziennym życiu.

Jak rozpoznamy ludzi, których dotknął promień miłości? Po radosnej twarzy, ogólnej jasności, radości w oczach, to ci, co czują wewnętrzny uśmiechu.

To świetny rok na reperację zdrowia,  sianie swych marzeń, rok siewu dla początkujących lub pełnego działania dla wcześniej rozpoczętego dzieła.

…Widzę świat, który interesuje się tworzeniem stanowisk pracy, gospodarką gruntami, , oczyszczaniem ich.

Praca, twórczość, wysuwa się na plan pierwszy, jest bardziej zorganizowana.

Ludzie chcą podnieść swe kwalifikacje zawodowe, rozpoczynają pozyskiwać nową wiedzę. Także ci dotąd unikający zajęć poczują zew, nowe siły by zacząć robić to co zalegało. W połączeniu z entuzjazmem realizują to, co wcześniej leżało odłogiem, brakowało sił, motywacji. Dzięki niej kończą się narzekania i szukanie winnych za ponury los.

Ludzie czują, że już rozpada się iluzja w związku, w pracy zawodowej, która powstała w wyniku strachu, lęku, fałszu.

RADOSNY CZYN – TO HASŁO TEGO 2020 ROKU.

…Czy Twoja ziemia jest płodna? To zależy od tego ile promieni ciepła i radości z serca płynie w jej stronę i ją nawilża.

Czy zajęcie, które wykonujesz daje owoce, oczekiwaną  obfitość? To okaże się po kilku miesiącach.

Napawa optymizmem fakt, że z każdym miesiącem przybywa tych budzących się serc.

Widzę, że ograniczenia pękają, kobiety noszące spodnie, robią w nich coraz większe dziury, bo ich dusza woła luzu, wolności, swobody, chce się realizować.

To wspaniały krok do zrzucenia spodni całkowicie i widzę to już w miesiącach letnich, a całkowity bum wyzwalania rozpocznie się na jesień 2020r.

Jesień zapoczątkuje  już nieco inne tendencje. Przechodzimy z żywiołu ziemi, ciała, materii w świat żywiołu powietrza: lekkości, wakacji, zabawy, reklamy. O tym pewnie powiem za rok.

Tak to widzę.

Dziękuję serdecznie za ogrom życzeń noworocznych , które płyną różnymi drogami.

… Życzę Tobie radosnego przejścia z roku o tendencjach rozpraszających w

ROK SERCA ZIEMI,

także dużo odwagi dla realizacji swego dzieła, która jest teraz nam wszystkim bardzo potrzebna.

Życzę ufności, wielkiej ufności do wewnętrznej siły serca ❤️

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.