WODA ŻYCIA. Filmy 1,2,3,4. « Psycholog Bydgoszcz

WODA ŻYCIA. Filmy 1,2,3,4.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 17 lutego 2020

Tajemnicą życia jest pszczele mleczko dla królowej, a to jest melatonina I serotonina, zapewniające długowieczność.
Kto ją w sobie produkuje? Przekazuję w tym materiale kolejne bezcenne perły dla radosnego życia. Daj sobie pomóc, puść opór na zmiany.
Warto każdego dnia wieczorem się zastanowić, jakie czynności były wykonane z pasją, radością w sercu, ile zgromadziło się pokarmu dla mojego DNA?

Mamy wiele narzędzi, by budzić się, poszerzać świadomość, zwiększań intuicję i zdrowieć. Omawiam niektóre z nich.
Woda to nie tylko symbol życia, ona je powołuje, uruchamia je i odżywia.
Jej fenomen jest tak wielki, że wymaga rozpoznania. Kto całkowicie ją przyswoi, wykorzysta -może powiedzieć MISJA ŻYCIA DOKONAŁA SIĘ, teraz czas na zabawę.

Znajdziesz tutaj też ciekawostki numerologiczne.
Oddaję swe kolejne dziecko, czy jest ono dla wszystkich? Tak bym chciała, ale rzeczywistość jest inna. Na pewno nie jeszcze.
Proces budzenia się świadomości jest różny, szanuję to.

Każdy sam czuje, czy ta wiedza, która kiedyś była tajemna ciekawi i inspiruje.
Jeśli tak jest -życzę owocnego oglądania, słuchania.Tytuł odcinka podsunął mąż Andrzej. Wypowiedział także niesamowite słowa o wodzie.Dzięki montażyście – Piotrowi – wszystko

Chociaż jest wiele ujawnionych tajemnic związanych z wodą, to ta większa część jak mówił M. Emoto ciągle zostaje do odkrycia. Zapraszam Ciebie na kolejną odsłonę, kolejny krok w tańcu wokół wody, jej niezwykłego potencjału i naszego potencjału jaki ona nam daje. Życzę dobrego przeżywania i korzystania z tego w swym życiu, a wówczas sprawiasz, że jest ono faktycznie żywe. Kiedy komentujesz moje przekazy, to nie jest to tak dla mnie, jak dla innych, których możesz zainspirować. Osobiście też często korzystam z konstruktywnych komentarzy zanim obejrzę film.

W całej części 7 poruszam treści o tajemnicach wody, które zdobywam latami , doświadczam i czuję. To zaproszenie do nowej ery na którą wszyscy czekają. Bawię się tym i zachęcam i Ciebie by w tym teatrze życia obierać role radosne i atrakcyjne. Już nie perfekcyjnie, ale piękne dla ciała i serca, czyli szczere. W tym odcinku omawiam, jak żyję bez czakr i pokazuję swój rytuał otwierający epokę wodniczki. Odbywa się to w Królestwie Kryształów Kraskowie. Podpowiadam jaka jest szansa dla każdej kobiety i rodziny. Usunięcia czakr nie polecam osobom , które nie mają stanów duchowych. Ich zadaniem jest najpierw odzyskać połączenie z duszą, czyli mówimy na to poszerzyć swoją świadomość, najbardziej to ułatwia: odpuszczanie, zrozumienie trudnych sytuacji, wdzięczność….

Woda  jest BOGINIĄ, czy  tak faktycznie jest?

Po wielu godzinach kontemplacji mój ukochany TO wyraził. Co to takiego? Sam także podsunął tytuł tego odcinka.

Kiedyś to byłoby nie do pomyślenia. Ja się zmieniam i moje otoczenie także.

Usłyszysz to w najnowszym odcinku Żeńskość w cyklach 7/3 – wiele pięknych informacji o Bogini Życia.

…..Jestem pewna, że po materiale, który opracowałam dla Ciebie, już zaczniesz inaczej traktować wodę, To nie jest jedynie symbol życia, ona je napędza, uruchamia, ma ponadto wiele innych znaczeń.
Naszym podstawowym narzędziem , które łączy nas z duszą czyli z osobistym i zbiorowym polem energii jest imię i nazwisko. Królowie maja kilka imion, dlaczego? Bo każda litera wypełnia nas szczególną wibracją.  Tak oni zwiększają swoją moc. Dobrze jest jeśli mamy wszystkie  promienie, a jest ich od 1 do 9.

Energie wody zapewniają nam dwa promienie z dziewięciu, są to  takie litery jak:

- poziom 2 : b, , t,

- poziom 7 – g, p, y.                                                                  

a wielki  bonus to V                                                                                                                                                     -  – - sprawdź   ile masz takich liter w imionach i nazwisku.

Im więcej, tym potencjał wody jest większy. Dlaczego on jest taki ważny?  Co wypowiedział mój mąż?  Jeśli Ciebie to interesuje obejrzyj  film.

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.