Odmładzenie życia. ŻEŃSKOŚĆ W CYKLACH CZ. 8. « Psycholog Bydgoszcz

Odmładzenie życia. ŻEŃSKOŚĆ W CYKLACH CZ. 8.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 13 marca 2020

Interesuje Ciebie ODRODZENIE ŻYCIA, czyli zdrowie, sprawność fizyczna i psychiczna, by przeżywać cele duszy w radości? To ten film o biologii życia jest właśnie dla Ciebie. Koniec poszukiwań. Zobacz czym są iluzyjne związki partnerskie, masochizm z tego wynikający, jak działa na ludzi egregor rodziny, kulinarny czy inne nawet potężniejsze. Odkrywam kolejne perły wiedzy w sposób jasny, a zarazem kolorowy.
Lubię się bawić tym co robię, dlatego i Tobie życzę radosnego odbioru, a kto wie, może spotkamy się na wspólnej ścieżce wyzwalania z tysiącletnich programów.
Czuję wewnętrznie , by poprowadzić dwu dniowe zajęcia na przesilenie letnie. Może dlatego, że od przesilenia wiosennego do letniego 2020 Ziemia jest w potężnej transformacji i my przy okazji. Taki skok energetyczny warto wykorzystać na maksa.

Czy to jest ważne -  tak, ponieważ Ziemia przez działania człowieka jest bardzo osłabiona.  Teraz nas ludzi świadomych tego co się dzieje, otwartych i działających na poziomie serdeczności, szlachetności  potrzeba  najbardziej.

Męska strona wywołuje wojny, próbuje straszyć na różne sposoby, my, mamy inne zadanie, gasić te pożary, tańcząc, śpiewając, spowalniając wyścig do  … do katastrofy.

Jeśli grupowe zajęcia odbędą się, informacje zapewne pojawią się na stronie

Ciało ma swoją świadomość, biologia – biochemia  życia, polega na tym, że to co w ciele fizycznym, co przeżywa te zwierze ludzkie o niskiej świadomości, ma wpływ na życie, zdrowie, związki.

Od adoracji ciała, podnoszenia jego wibracji na różne sposoby w dużym stopniu zależy ile będzie w nim światła. Uczuciem podnosimy jego częstotliwość. Ciało reprezentuje też małe ja….przez które możemy  kontaktować się z wyższym Ja.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.