Wizje, sny. WYDANIE SPECJALNE 1 « Psycholog Bydgoszcz

Wizje, sny. WYDANIE SPECJALNE 1

Autor: Elzbieta Giryn dnia 22 marca 2020

W tym nagraniu powiem kilka słów o obecnej sytuacji, co to dla mnie znaczy, następnie przedstawię kilka znaczących snów z ostatnich dni.
Jest już wiele doniesień o tym, co się dzieje, umieściłam niektóre linki na stronie- link pod filmem. One potwierdzają moje odczucia i pomagają także interpretować wizje. Wiele lat jak czołg, nieustraszenie, mimo szykan systemu, nastawiałam się na ataki niezrozumienie śpiących wewnętrznie tych innych ja. Niosę światło wiedzy, by to życie było jaśniejsze. Jestem przekonana, że takie ma być.
.

…W sieci jest wiele materiałów, które   pokazują co się dzieje np. pod płaszczykiem wirusa, na fb dałam kilka filmów o obecnej sytuacji. Poniżej  kilka z nich:

Dr. Wodarg mówi wprost – nie istnieje żadna pandemia Koronawirusa! Aktualizacja!

1. …Harald -piękny materiał KU POKRZEPIENIU SERC.  Najciekawsze o tajemnicach wirusa  to od momentu godz. 1,03,43  Link

2. …Znalezione 23.03.2020 r.  Inne spojrzenie na obecną sytuację. Przekazuję fragmenty jego artykułu. Liga świata. Wojciech Dydymus. 

…Gdzie tu dramat ? Dramat tkwi tylko w głowach wystraszonych jednostek. Gdyby nie mówili wam tych kłamstw każdego dnia … nawet byście nie zauważyli prawdziwej zarazy, czy tragedii (1/26), których nie brakuje – a przecież mamy globalny głód, raka wywołanego czterema rewolucjami (26), wypadki, aborcje, czy nałogi. … …Miałem dość tego całego cyrku, strachu, poprawności politycznej, wiary i korona-teatru, dlatego też ostatnie pięć dni, spędziłem wśród tzw : zarażonych oraz z próbkami ich śliny i krwi, aby udowodnić światu, że koronawirus nie istnieje, jako forma rzeczywistej zarazy ……. ….Koronawirus, jest chorobą radiacyjną, wprowadzającą organizm w stan emocjonalny o podniesionym statusie wibracyjnym, który zabija dobrostan, czyli wewnętrzny spokój. Koranateatr, powstaje na skutek działania sieci 5G o częstotliwości 60Ghz, która odpowiada wibracjom molekuł wody i tlenu w naszych organizmach. ….Kwarantanna, ma zatrzymać osoby (w szczególności dzieci i osoby starsze) w domach, narażonych na ciągłe promieniowanie nadajników, co w efekcie zmusi chorujących do przyjęcia szczepionki w skład której – wchodzą substancje zawierającą zdigitalizowane oraz samo replikujące się struktury RNA. … Tak zwany lek na koronawirusa, zawiera co najmniej jedną śmiertelną substancje oraz szereg potencjalnie zabójczych substancji, które z rozmysłem, mogą zaatakować nasz system odpornościowy oraz układ nerwowy Link do całego artykułu.

3. Oto co pisze Stanisław Milewski 22.03.2020r.

Witajcie przyjaciele i wszyscy oglądający.WIADOMOŚĆ  WAŻNA , BARDZO WAŻNA. Dziś w nocy o 1.10 rozpoczęła   się ostatnia bitwa z ciemnymi mocami w Naszej Galaktyce. Trwało to do godz. 6 rano. Siły Dobra odniosły całkowite  ZWYCIĘSTWO….Przybyło 10 wielkich obiektów, statków każdy miał na pokładzie milion istot tym razem w mundurach a wiec z najwyższej pozycji.

To znaczy 10 milionów wzięło udział po ich stronie w tej bitwie.Wszyscy byli na 6D….
Dodam od siebie , rozmowa z Haraldem była bardzo doniosła i emocjonalna…. moja osoba została ostatecznie uwolniona od niepewności. Teraz Siły Specjalne zrobią porządek na ZIEMI….już to robią pod przykrywką K….Wy to wiecie i ja wiem że wiecie bo już czujecie.
Od dziś bardzo zmieniła się struktura wody jakby rezonans był inny.Powiem krotko NARESZCIE.Wielu z was przejrzy na oczy . Proszę pomóżcie zagubionym…pojednajcie …INTEGRUJCIE.
W TYM CUDOWNYM DNIU 22.03.2020.
To wspaniałe zwycięstwo doda nam sil i ENERGI która spływa na nas z UNIWERSUM.
ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM WSPANIAŁEGO NOWEGO ŻYCIA.
Pozdrawiam ciepło.  Stanisław Józef Milewski THI grupa Polska

4. 20.03.2020r. Majka Słonecka .

Zaczęło się, możecie wpisać w google, „mass arrests in us” (brak cenzury) wirus był potrzebny, by wprowadzić w wszystkich krajach stan wyjątkowy, i zacząć aresztowania ciemnej elity.

Wszyscy na tej planecie mają wirusa już od dawna, każdy będzie musiał przez to przejść, tylko nie wszędzie jeszcze jest aktywowany. Spokój miłość, życzliwość, spowoduje uodpornienie się na niego, słabi chorzy (zatopieni w religiach) odejdą, będą obserwować przemiany na ziemi z przestrzeni astralnej. Ciemni będą chorować (oni wiedzą że ich czas się skończył) i opuszczać przestrzeń naszej planety, strach powoduje osłabienie organizmu, bądźmy w radości, Matrix się rozpada, czuć już pierwsze symptomy, idą duże zmiany, dobre zmiany. Nie koncertujcie się na wirusie, lecz kreujcie nową, świetlaną rzeczywistość pełną obfitości spokoju, współpracy i miłości. Poszerzajcie swoja świadomość, jest szansa wznieść sie na wyższy poziom, wykorzystajcie to!

…5. Ukryta wojna, elity upadają.

…6. Z  Monitora polskiego o pedofilii,

…7. Benjamin Fulford Raport – Pandemic Show” – 2 marca 2020 r 

…8. Benjamin F. Raport 16.03.2020 r.

…9.  Odmładzanie na surowo .

…10. Zamknięcie systemu 

…11. Twoja boska świadomość

…12. Rozważania 

…13. Kosmiczne ujawnienia

 …14.NTV  Globalna rozgrywka na ziemi

…15. Dr Morse – naturopata.

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.