Jak tworzymy rzeczywistość. 3 Filmy. « Psycholog Bydgoszcz

Jak tworzymy rzeczywistość. 3 Filmy.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 28 marca 2020

Wielu jeszcze wątpi w to, że sytuacje są lustrem ich wnętrza. Moje doświadczenie z ostatnich dni pokazuje to w bardzo dosłowny sposób.

Do tego dochodzi uciążliwość, kiedy włączy się działanie logiczne, które nie współgra z całością.
Dostałam kolejną lekcję, by trzymać się ruchu wewnętrznego, być z decyzją w zjednoczeniu.

Jest wiele alertów, które usypiają naszą czujność, reagować na nie czy nie.
Przykład z 28.03.2020. wysyłam wiadomość kobiecie-link przez messengera dot. jej rodziny. Ona odpisuje: koronawirus nie wchodzę w to. Piszę – to o twoim bracie , wówczas zareagowała. Wniosek nasuwa się sam. Jak zatem odróżnić ziarna od plew?
Daję także wiele przykładów dla zwrócenia uwagi na swoje mieszkania, domy, które oprócz kształtu i materiału – zabijają. Jedno jest pewne, większość z nas chce jasnego i zdrowego życia. Do tego trzeba wnieść od siebie wielką chęć życia tutaj, w materii, tak długo dopóki dusza nie zadecyduje inaczej. Żyjesz w pełni sobą, czyli jak dusza to masz na to wpływ.
Wyjaśniam dlaczego przepowiednie mało kiedy się spełniają. Czy cieki wodne i ich wpływ na zdrowie to ściema? Mam wiele dowodów na to, że nie.
Jest dobra strona tego, że dzieci nie poszły do szkół, na religie, poza tym, że wypoczną i są w kręgu rodziny.


Rzeczywistość stwarzamy, kreujemy na różne sposoby. Możnaumysłem – tak było przez wieki i oto do czego doprowadziliśmy świat. Jest też ścieżka serca -  żeńska strona kreacji i właśnie o niej mówię. Podpowiadam jak zacząć kochać siebie, zakończyć z oddawaniem energii, a także jak medytować, by wyłączyć poziom mentalny.

Ogromna ilość ludzi na świecie zaczęła się w różny sposób oczyszczać, budzić  – to pozwoliło na światowe oczyszczenie z elit, które nas zniewalały na różne sposoby. Obserwujemy jak „niby koronawirus” eliminuje ludzi ze świecznika – to nie jest przypadek. Jednostka ma ogromny wpływ na ludzką rodzinę.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.