AKTUALNA SYTUACJA. NOWE FAKTY. 2.07.2020 « Psycholog Bydgoszcz

AKTUALNA SYTUACJA. NOWE FAKTY. 2.07.2020

Autor: Elzbieta Giryn dnia 4 kwietnia 2020

-  Siatka kontroli jest zagrożona, władcy  przeraźliwie walczą o przetrwanie – link.

- Minister zdrowia jest obrazem jak wygląda cały system medyczny w Polsce- link .

- Kierownik przychodni  Anna Martynowska demaskuje pandemię link.

- Konferencja niemieckich lekarzy  – link

…Niemieccy lekarze o fałszywej pandemii

…Dr S. Montanari o sytuacji

..oraz inny lekarz: szpitale są puste.

Prawo.pl Newsletter

Rozp. Ministra Zdrowia nr 697 § 18. [Obowiązek zakrywania ust i nosa) z dnia 19.04.200r. :
rozdział 8 pkt 2. Obowiązku określonego w ust. 1 nie stosuje się w przypadku:
podpunkt 3:

osoby, która nie może zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia, całościowych zaburzeń rozwoju, zaburzeń psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim, lub osoby mającej trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu.

…Nosisz maskę na twarzy bo…, strach przed karą czy wirusem?Nie ma to znaczenia, każdy strach powoduje zaburzenia energetyczne, zwane dalej chorobą. Aura słabnie, w pole energii wchodzę nisko wibrujące byty. Przestajesz być sobą, jak to widać np. u tzw. rządzących.

Wskazuje też na przebywanie w umyśle, który absolutnie nie wie czym jest pełna istota ludzka. Pozbawienie nas praw jest fałszem i dlatego trzeba odmawiać mandatu.

Zastanawiam się, jak spojrzą sobie w twarz ci wszyscy co sieją te fałszywe wieści, by spętać jak najwięcej ludzi, co za chwilę okaże się, że to walka o naszą prawdę, o wyzwolenie z uśpienia. .
Nie mamy też prawa mówić „nie noś maski”. Za każdym razem to ingerencja w wolną wole. Budzenie polega na tym, że każdy sam decyduje w swym wewnętrznym przekonaniu co zrobi.

Żyję w swojej prawdzie, jestem odważna, ale czasami też się boję. jest coś co przebija ten strach – doskonale wiem, że kreuję swój mikroświat, zatem
tworzę rzeczywistość na poziomach głębi i nie noszę maski.

ŻYJEMY W SWEJ PRAWDZIE, KTÓRA PŁYNIE Z WARTOŚCI DUCHOWYCH: WOLNOŚCI, RADOŚCI-SZCZĘŚCIA, MIŁOŚCI

INNE AKTUALNE WIADOMOŚCI POD FILMEM.

Po solidnym oczyszczeniu ciała, poprosiłam 3 przyjaciółki,byśmy zakodowały się na sen, który odpowie nam na pytanie: czy będzie 3 dni ciemności i co się dzieje teraz, sytuacja ogólna. 3 noce ten sam temat od 31.03.  do 2.04.2020.

W tym filmie usłyszysz odpowiedź, co sny nam pokazały. Nie ma snów bezsensownych, każdy jest bezcenną informacją. Warto się zapoznać jak śnić.

W drugiej części przedstawię bardzo piękny sen kobiety, która była po sesji uzdrawiania tematu: kobiety i mężczyzny w niej.  Teraz jest  piękny czas na pracę nad sobą, nie by martwić się, to nie pomaga.

Mówię jak sobie radzić  w tych domowych warunkach ze stresem i smogiem elektromagnetycznym, a także na koniec, o wizjach, jakie przychodziły  w sesji z kobietą, która nie do końca zaakceptowała życia na ziemi. Ciągnęło ją do gwiazd, do duchowego domu, co jest jednoznaczne z rezygnacją doświadczeń w tej materialnej rzeczywistości, czyli powolne umieranie. Tylko jedzenie daje namiastkę życia. Tak żyje niestety wiele osób.

Pod filmem kolejnych kilka linków tego co w sieci, a także do strony w której są ważne informacje – Wydanie specjalne 1.

Dodam, że w Bydgoszczy stwierdzono tylko 3 przypadki zachorowań na wirusa, choć czy to nie są tylko zapalenia płuc? Bo np. w Niemczech takie uznaje się za przypadek koronawirusa.

Po każdej nocy wschodzi słońce.

…Nosić nie nosić maski

- Proponuję zacząć działać  wewnętrznie, czyli na poziomie energetycznym.  Robię to od 35, a przekazuję od 25 lat,Medytację do tego przekażę na kanał 18.04.2020r.

… Generał USA o nowym rządzie 14.04.2020 

…Prezydent Trump kontra WHO i Bil Gates, czy to nie  kampania wyborcza? 

…Wieże G-5 zapadają się pod ziemię, jak to się działo np. z wieżami w Nowym Jorku 11.09. 2001r.  Stwarzamy myślą, słowem, wizją i uczuciem los przyrody i nasz.
Ze spokojem i troską. Oglądamy co już się dzieje także w Polsce. Linki w komentarzach:
1 . Sesja hipnotyczna na temat G-5 

2. Jak reagują ptaki w Polsce.

..Brawo Berlin. Czekamy na Polaków. Jednak  przypominam, że oprócz tego co w tym filmie, zmiany zachodzą najpierw na poziomie energetycznym.
Trzeba wiedzieć czego chcemy i trzymać się tego bez względu co wokół, bo rozum nie widzi co jest już w drodze i wątpi, bo bazuje głownie na oczach. link.

…Tylko dzięki wysokiej świadomości, czyli wibracji możemy to co niskie transformować. Czy jestem już wysoko świadoma.

To pokazuje każdy czyn, w każdej chwili, wewnętrzny spokój.          .

..Dla zaangażowanych w sprawie link..

….Dlaczego boją się naszej jedności, dlaczego nas separują. Jeśli jeszcze ktoś wierzy medium w groźnego wirusa i pandemię, to współczuję. Dopóki karty w grze nie ma nic oczywistego.

Koniecznie mamy wewnętrznie wzmacniać siebie i łączyć w działaniach wewnętrznych. Kontaktuj się z osobami Tobie czystymi, prawymi, by razem medytować. Przy tym jest oczyszczenie, wzmocnienie i zmiany na rzeczywistość. Główny cel medytacji, pozwolić , by wielkość w nas dokonywała tych zmian, a my w tym czasie wyciszenia nie przeszkadzamy. Przy scaleniu z tą wyższą siłą, to już ja działam i wydaję polecenia.

Daję fragment pięknej, długiej wypowiedzi kobiety po wspólnej medytacji ODRODZENIA I KREACJI.

Kochana Elżbieto, ach ale to było cudowne… Nie mam na to słów… tylko głębia czucia… łzy miłości, radości, wzruszenia
….Matka Ziemi ..Ach co to było za przeżycie … Zapytałam ją jak chce mi się objawić ? A ona na to jestem Tobą. Jak mną ? Ona na to Tobą. JA zapytałam dlaczego chcesz mi się tak objawić, a ona na to abym zrozumiała moją rolę w fizycznym ciele, i że jestem cała Nią, a ona mną. Nie ma podziału czy oddzielenia.

To co poczułam w sobie nie da ująć się w słowach, więc nawet nie staram się opisać. Po prostu – jedno.
Atrybut, który mi się pokazał, to przedmiot cały we krwi, który ciął serca, że ciało niby żyło, ale serce było martwe. Rozpłynęły się w jej rękach. Poprosiła, aby dalej kontynuować tę medytację. …
Mamy moc.  Dla zaangażowanych w sprawie link,

Na czas kryzysu/znalezione w sieci/ :

Jestem w stanie zrozumieć, że rząd nie wprowadza stanu wyjątkowego, aby potem nie wypłacać odszkodowań zagranicznym firmom. To ma sens. W sytuacji epidemii powinniśmy decydować się na pewne samoograniczenia, ale nie możemy pozwolić, aby nas tresowano. Są policjanci, którzy zachowują się rozsądnie, ale też trafiają się idioci. Z takimi lepiej się nie kłócić, niech sobie piszą te swoje mandaty. Od strony prawnej wygląda to tak. Tylko stan wojenny, wyjątkowy, lub klęski żywiołowej może ograniczać nasze prawa konstytucyjne. Wypowiedział się na ten temat choćby rzecznik praw obywatelskich, możecie to znaleźć w necie. Rozporządzenie rządu nie może nadpisać zapisów Konstytucji. Każdy Sąd nas uniewinni. Dobrze jest rejestrować zdarzenie przy pomocy telefonu. Mamy pełne prawo do rejestracji, na nasze żądanie policjant MUSI podać swoje imię, nazwisko i stopień w sposób umożliwiający ich zapisanie ( zarejestrowanie). Traktuje o tym ustawa o Policji. My musimy zawsze podać mu swoje dane. Policjant wypisuje mandat, odmawiamy jego przyjęcia. Nie wolno niczego podpisywać, albowiem oznacza to zgodę i akceptację. Karteczkę niepodpisaną można wziąć, ale nie trzeba, proponuję nie brać, oni też wiedzą, że to bezprawne i być może zrezygnują z nadawania sprawie biegu. Po jakimś czasie przychodzi wezwanie do zapłaty, nie reagujemy. Po kilku miesiącach wyrok z Sądu Elektronicznego z Lublina z klauzulą wykonalności. Na dole, małym druczkiem jest napisane, że mamy dwa tygodnie na odwołanie. Wysyłamy polecony, najlepiej z potwierdzeniem odbioru, jakieś proste pismo, iż składamy sprzeciw i żądamy skierowania sprawy do Sądu Grodzkiego w miejscu zamieszkana. To już może zająć nawet 2- 3 lata obecnie. Mandatu naturalnie płacić nie musimy. Żaden komornik nie wlezie Wam na konto, bez obawy. Do Sądu idziemy sami, lub lepiej bierzemy radcę prawnego, który zgodzi się pracować za tzw. koszty zastępstwa procesowego, jest to ustawowa kwota, którą przyznaje nam Sąd przy wygraniu sprawy. Tu wygrana jest sto procent. Możemy tez zażądać zwrotu kosztów za korespondencję i strat poniesionych z wyniku tego, iż musieliśmy stawiać się w Sądzie, zamiast pójść do pracy. Tak więc ostatecznie, to oni płyną te 500 zł, nie my. Uważajcie, aby nie wleźć na tereny ogrodzone taśmami, poddane kwarantannie. Wtedy są inne przepisy, mogą wezwać Sanepid i dowalić z innego paragrafu. Ja mówię o sytuacji na ulicy, nawet na ławce w parku, który nie jest ogrodzony taśmami. Także las jest przestrzenią publiczną i zakaz wejścia do lasu jest bezprawny. NIE DAJMY SIĘ ZASTRASZAĆ!

Wizje i sny.  Wydanie specjalne 1 

- Tramp wypowiedział Niemcom wojnę

- Papież, Jezuici – no, no dzieje się.

– Co aktualnie się  dzieje, detoks globalny

- Kosmiczne ujawnienia, co kryje się za pandemią

- Zatrucie promieniami G-5  nazwano koronawirus. Były pracownik Vodafone UJAWNIA- prawdziwe OBLICZE KORONAWIRUSA- Wezwanie POWSTAŃMY! ten film usunęli – cenzura ciągle żyje.

- Za zasłoną koronawirusa 

- Manipulacja, szpitale puste. 

- Oszustwo wszech czasów – , nigdy nie wydzielono żadnego wirusa.

- Prawda istnieje co się dzieje na świecie 

 - Prawdziwe oblicze. 

- Piosenkarz płacze ze szczęścia po tej wiadomości, 

- Bitwa o ziemie.

- Tramp kontra pedofile- tu też o 3 dniach bez tv, wywiad z architekt Barbara Wojtkowską

- List otwarty do Putina

 - Odpowiedzi po spotkaniu z Haraldem – tu o 3 dniach bez tv.

- Harald – wygraliśmy

- Uwaga na medytacje globalne,dużo info -

- Koronawirus nie zabija, potwierdzają się wcześniejsze doniesienia np. o aresztowaniu aktora Toma Hanksa.

z  ” Globalna świadomość” :

OPERACJA ”SZTORM” – PODZIEMNA WOJNA AMERYKAŃSKIEJ ARMII Z SATANISTYCZNĄ KABAŁĄ

3 kwietnia 2020

Z poufnych źródeł i wiadomości na oficjalnych stronach Qanon, o d 1 kwietnia trwa „Sztorm” kierowany przez samego prezydenta Trumpa, który przewodniczy trwającej operacji wojskowej o kryptonimie „Q” -Force

” Rozpoczęła się od dawna planowane działania militarne z fazą operacyjną w Nowym Jorku, i całych Stanach Zjednoczonych, oraz Europie i we Włoszech a także w innych krajach przeciwko satanistycznej kabale, pod dowództwem prezydenta Donalda Trumpa, mająca na celu uwolnienie tysiące dzieci , które zostały porwane przez pedo-satanistów, pozbawionych skrupułów ludzi, którzy ukrywają się w podziemnych tunelach i innych tajnych bazach”.

Te podziemne tunele w Nowym Jorku istnieją już od lat 30. XX wieku, obecnie jako nieczynne jednostki, w ostatnich latach dziesięcioleciach były używane do handlu dziećmi – podziemne, nieużywane tunele metra, port wysyłowy i stacja Grand Central. 

Podobno wszystko zostało udokumentowane podczas tajnych dochodzeń i operacji  wojskowych ,które mają na celu uwolnienie dzieci zamkniętych w klatkach i ciasnych podziemnych pomieszczeniach. Maluchy miały posłużyć do okultystycznych ceremonii i wszelkiego rodzaju nadużyć seksualnych.

Tunele nazywane są przez satanistów „króliczymi dziurami” , a biały królik , zawsze w żargonie dewiantów, reprezentuje właśnie pragnienie fizycznego pożądania dziecka . Tunele te obejmują duży obszar, który rozciąga się pod całeą długością Central Parku, gdzie znajduje się posąg poświęcony „Alicji w Krainie Czarów”, który symbolizuje, być może przypadkowo, ale w cyniczny sposób okultystyczną i makabryczną rzeczywistość gdzie Alicja – mów – „wpada przez króliczą dziurę w świecie zamieszkałym przez dziwne stworzenia ”.

Jeśli informacje te zostaną potwierdzone oficjalnie, działania te są całkowicie zgodne z ostatnimi dekretami prezydenckimi podpisanymi przez Trumpa. Ponadto kolejny krajowy dekret w sprawie sytuacji nadzwyczajnej przyznaje szerokie uprawnienia wojskowym siłom specjalnym zaangażowanym w operację demontażu sieci pedo-satanistycznej, która ma zostać ukończona około Wielkanocy.

Na starym kontynencie Europol został zaangażowany, do ogromnego dochodzenia przeciwko europejskim kartelom pedofilskim,  walka z narkotykami i mafią, która rozciąga się do ponad 40 krajów i jest prawdopodobnie formą przykrywki dla tych działań.

Działania europolu

Działania te mają na celu rychłe aresztowaniem znanych przywódców oraz celebrytów, których nazwiska zszokują całą Europę. W dniu 31 marca Europol rozpoczął operację „gargamel” w Ghent w Belgii doszło do aresztowań 90 podejrzanych pedofilów i uwolnienia 110 dzieci oraz zarekwirowania biblioteki  9 milionów zdjęć i filmów z dziećmi uprowadzonych kartel.

Aby poinformować o tych operacjach, zaplanowano serię oficjalnych komunikatów prasowych, które wkrótce się rozpoczną – można się tego dowiedzieć z różnych oficjalnych stron internetowych Qanon – za pośrednictwem mediów, które będą ukazywać także twarze przestępców.

Trzy dni ciemności

Nazwa kodowa: „Trzy dni ciemności”, przewiduje okres wyłączenia mediów, które są w rękach satanistycznej kabały w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji. Prawdopodobnie zostaną podane wiadomości, które staną się najbardziej oczekiwaną i poruszającą historią wszechczasów, kiedy tysiące porwanych dzieci zostaną uwolnione z niewoli, podczas gdy aresztowani lub zabici kaci przyznają się do swoich przerażających zbrodni.

W ten sposób rozumiemy, w świetle faktów, ostatnie oświadczenia Donalda Trumpa:

 „Chcę, aby wszyscy Amerykanie byli przygotowani na nadchodzące trudne dni. Będziemy mieli bardzo trudny okres przez następne dwa tygodnie … Moja administracja jest w 100% zaangażowana w eliminację handlu ludźmi na Ziemi ”.

Znane nazwiska pojawiają się wśród osób w tak zwanej kwarantannie prawdopodobnie dochodzi do ich aresztowań i postawienia ciężkich zarzutów przez cywilne i federalne sądy karne. Podczas tych aresztowań z jednoczesnym uwolnieniem zniewolonych dzieci dochodzi do licznych zgonów tych przestępców oraz handlarzy narkotyków.

Na Clearlook, dobrze poinformowanym francuskim blogu – dowiadujemy się również, że każdego roku zgłasza się około 800 000 zaginionych dzieci .

Statki Marynarki Wojennej USA, USNS Comfort  (Komfort) w Nowym Jorku (Terminal 5) i USNS Mercy (Mercy) w Los Angeles (Long Beach) są zacumowane w znanych strategicznych punktach działań. Statek  Comfort zadokowany jest przy molo 90 po zachodniej stronie Manhattanu, około 10 przecznic na północ od Javits Center (37th Avenue), gdzie założono prowizoryczny szpital. Są to statki ustawione wcześniej do akcji.ratunkowej tysięcy zniewolonych dzieci. 

Po tej fazie akcji statki zostaną następnie napełnione licznymi rannymi oraz samymi zbrodniarzami, którzy zostaną odkryci, a następnie przetransportowani do bazy wojskowej GITMO – Guantanamo, ponownie otwartej dla tego rodzaju operacji zaplanowanej wraz z siłami wywiadu agencji NSA-National Security Agency

 

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.