Przesilenie letnie /nowe wpisy/- księżyc w nowiu 20-21.06. 2020 – tworzymy rzeczywistość. « Psycholog Bydgoszcz

Przesilenie letnie /nowe wpisy/- księżyc w nowiu 20-21.06. 2020 – tworzymy rzeczywistość.

Autor: Elzbieta Giryn dnia 19 maja 2020

Ten obecny tydzień, jeden z najważniejszych w tym roku – dla jednych trudny, dla mnie i nie tylko – piękny, mocny, energetyczny, wyjątkowy.

Słowa nie są w stanie wyrazić tego kunsztu, w jaki manifestuje się teraz przyroda i wszechświat.
Rośliny, zioła wypełniają się największą ilością światła słonecznego, zatem mają wielką witalność i jaśniejszą poświatę.
Ich właściwości lecznicze są zwielokrotnione właśnie w czerwcu, zwłaszcza jeśli zbiera się je osobiście z miłością do natury.

20-24.06 – następuje integracja żywiołów, łączy się siła ziemi z siłą nieba, matki i ojca. To daje silne oczyszczenie. Tutaj jest przyczyna, bo najbardziej nie lubi człowiek właśnie OCZYSZCZENIA .
Stąd narzekania, bo w ich życiu coś niechcianego się ujawnia, czy odpada.

Kto żyje w harmonii z sobą, płynie teraz z nurtem tej niezwykłej fali jak ptak na prądach powietrznych.

Dodatkowo w te przesilenie letnie mamy nów księżyca, a także kolejny skok Ziemi w delikatniejsze przestrzenie energetyczne.

Tym co robią swe życie lekkim i radosnym zdecydowanie teraz jest lżej, bo wyrwali z korzeniami program przodków, że na wszystko trzeba ciężko pracować.

Są różne sposoby kreacji podczas zabawy np. wicie wianków w przesilenie letnie. Robią je z kwiatów i ziół kobiety w pojednaniu z przyrodą, żywiołami, a szczególnie własnym sercem.

Ta umiejętność budzi się u mnie z każdym rokiem coraz bardziej.
Żywioły podsuwają mi pomysły nowe jak z nimi współpracować. .

Cieszę się, że te nowości przekażę grupie działających dla siebie i świata kobiet.

Warto wiedzieć, że SZCZĘŚCIE może zawitać tylko u ludzi działających..

Korzystajmy z tego czarodziejskiego okresu:
Oczyszczamy się, uzdrawiamy, budzimy, kreujemy.
————————————————————————————————-

11.06.br. Pierwszy raz spaceruję boso po mokrej łące. Różne rośliny i kwiatki sięgają mi do kolan, masują stopy i łydki. Robię to od kwietnia, jednak teraz rośliny są bardzo wysokie i mokre.

Jest ciepło i cicho. Słychać tylko szczebiot skowronków. Sosny i brzozy stoją prawie nieruchowo. Promienie słońca uaktywniają olejki eteryczne, a niesamowita woń wzbogaca mnie o aromaterapię.
Zapach lasu i łąk po ulewie, z promykami słońca – czuję się jak w bajce.
Tak, to jest miejsce, w którym chcę spędzić wraz z mężem następne lata naszego życia.

Aaa, informacja dla naszych gości, z którymi przeżyjemy przesilenie letnie. Spory plac łąkowy już jest przygotowany na tańce w długich spódnicach. Bardzo się cieszę na nasze spotkanie.

—————————————————————————————————-

Ważne: na te wspólne przeżywanie w dniach siewu 20-21.06.br. brak miejsc. Otwarta lista rezerwowa.

Ten niezwykły czas transformacji nabiera tempa, czy możemy za tym nadążyć?

..Kiedy kobiety spotykają się w grupie, wówczas mają zwielokrotnioną szansę kreować swój los na wielu poziomach. Bardzo sprzyja nam w tych dniach przesilenia letniego 2020 – nów księżyca. Rodzenie w takich chwilach przypomina cesarskie cięcie. Natomiast sianie, tak jak najbardziej wspaniały czas na sianie postanowień. …Pozwól sobie na to, by zamanifestowała się Twoja Wielkość. …Ma być pięknie, atrakcyjnie, miło, spontanicznie i owocnie, zróbmy to razem

kiedy ziemia łączy się z niebem, a ilość godzin nocy  jak i dnia jest  równa, PODCZAS PRZESILENIA LETNIEGO 2020r. Ta zawierucha pozwala wyrwać się z matrixa, co wcześniej było prawie niemożliwe. Mamy gadzie mózgi, które nas kontrolują i tak będą do czasu wyskoczenia z tego poziomu do przestrzeni serca. Zacznijmy wyświetlać film życia w jakim chcemy żyć.   W  tym filmiku  – podpowiadam co znajdzie się w programie zjazdu. Czytaj dalej

Zachęcam do działań  wspólnych, gdyż w  grupie zwielokrotnia się pole serca, co ma wpływ na zdrowie i los.  Wielu z nas już o tym się przekonało.

Tym razem kierujemy uwagę szczególnie na

…budzenie nici DNA,  będziemy wić wianki wplatając  w nie swoje marzenia, po czym wszystkie oddane są do dalszej realizacji matce żywiołów.

…Spodziewaj się szamańskich praktyk i radosnego wypoczynku wśród przyjaznych istot.

 NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK PRZYPADEK CZY ŚLEPY LOS  ALBO – BÓG TAK CHCIAŁ.

Każdy z nas przyczynia się do urzeczywistniać w materii. Czyż nie lepiej robić to świadomie,         w radości niż automatycznych myślach i emocjach?

Zapraszam na chwile wzruszeń, kontakt z naturą, sercem i swoją wielkością.

Poćwiczymy jako grupa i indywidualnie. Zainspiruję, podpowiem – jeśli będzie taka potrzeba.

Miejsce zjazdu –piękne okolice Bydgoszczy – wśród lasów i łąk. 

Rozpoczęcie: 20.06.2020 – sobota godz. 11,00 – 19.00

Zakończenie : 21.06.2020 – niedziela  godz. 10,30  – 16,30

….Dodam, że są to zajęcia dla małej grupy.  Widać dla tych, co poczują natychmiastowy rezonans z tym wydarzeniem.

Nie będzie możliwe dojście do grupy  na drugi dzień w  niedzielę, gdyż w sobotę będziemy pracować nad indywidualnym celem co urzeczywistni się podczas wicia wianków w drugim dniu.

……………………………..Brak miejsc. Otwarta lista rezerwowa.

Wyślę  szczegóły poważnie zainteresowanym kobietom, które postawiły  krok w budzeniu swej żeńskości. Krok, znaczy co najmniej mieć głębokie przekonanie, że chce się przeżywania na ścieżce serca.  

Tel. kontaktowy: 516 148 259

 

…Ufać sobie, czy to jest proste? Bywają konfrontacje, próby i ataki, by się ugiąć. Ciemna strona robi wszystko, by nas sprowokować do wątpliwości.

…. W maju 9 dni po opublikowaniu filmu „Konfrontacja ze strachem”, wyłania się przede mną trudna sprawa do załatwienia. To już nie pierwszy raz, kiedy jestem poddana próbie, tuż po omawiane przeze mnie jakiegoś zagadnienia w filmach czy na zajęciach grupowych. Co robię?

Jak zwykle po pierwsze zaczynam w swej głębi czekać na podpowiedź i wyrażam to czego chcę.
…Oprócz tego, w wyniku aktywności umysłu, odczuwam momentami lęk.
Co się później wydarzyło zainteresuje wszystkie osoby, które wiedzą co to znaczy praca nad sobą, także tych co odczuwają niepokój z jakiegokolwiek powodu.

Może zastanawiasz się jak zmienić trudną sytuację życiową lub co można przeżyć w grupie np. podczas przesilenia letniego. …Daj mi szansę” to słowa, które mną wstrząsnęły.

Jak przeżywaliśmy przesilenie letnie w 2019 r. można obejrzeć  tutaj

Link.

 

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.