JAK BYŁO – RELACJE. URODZINY BOGINI 22-23.07.2020 « Psycholog Bydgoszcz

JAK BYŁO – RELACJE. URODZINY BOGINI 22-23.07.2020

Autor: Elzbieta Giryn dnia 8 lipca 2020

24.07.2020r.

Każda chwila, każde spotkanie jest inne, jak różne są płatki śniegu. Można siedzieć i rozpamiętywać jak jest źle, co nam szykują za tortury, a można napotkane ciemności rozświetlać, myślą, słowem, także pisanym, uczuciem- błogości, radości, obrazami, czynem, tańcem.

Wielu siedzi jeszcze w taktyce starej ery, wyciągają brudy i tym się chwalą. bez pokazania rozwiązań. To ścieżka męska, która doprowadziła świat do tego krytycznego momentu.

Księżniczki, które czują, że jest czas obudzenia, czas ostateczny działają zupełnie inaczej.
Jak to robić przekazuję od lat, by manifestować światło radości, spontanu, współpracy, dla odbiory informacji od JA WSZYSTKOŚĆ..
To właśnie zadanie lini żeńskiej, serca, kobiet. Czyli rozświetlać, uruchomić stały przepływ, a szczególnie odzyskać czucie obecności Matrycy Życia-ŹRÓDŁA.

22-23.07. 2020 – to świetna okazja, by przeżywać wśród łąk
i lasów, w kompletnej ciszy wzruszające, czyszczące serce i ciało momenty.
Właśnie w tych dniach mamy wiele możliwości dla karmienia się błogością. Już pewnie każda się przekonała, że jest to dość proste i możliwe do realizacji na różne sposoby.

Dziękuję wszystkim Istotom WIĘKSZYM I MNIEJSZYM, za możliwość odbycia się takiego cudownego misterium.❤️

Tym razem swoim wypiekiem urodzinowym częstuje Maria Walentyna.
Posiłki przygotowujemy wspólnie, a Maria i Małgorzata robią warzywne szaszłyki. Z sosem czosnkowym – mniam, mniam.

Następny raz, kiedy zamierzamy się spotkać, dla radości i błogości, to PRZESILENIE JESIENNE: 21-22.09.2020.

KAŻDA PORA ROKU MA SWÓJ UROK.

Starożytni Celtowie obchodzili ten czas,  zaznaczając dzień wdzięczności za żniwa i dojrzewanie jabłek. W wielu krajach europejskich jej tradycje są nadal żywe. Zwyczajem jest ozdabianie miejsc świętowania  wszystkim, co jest zbierane z pól                i ogrodów: warzywa, owoce, kwiaty. My też podążymy tym śladem, WDZIĘCZNOŚĆ-OBFITOŚĆ, ŻNIWA, ZBIORY, DZIELENIE SIĘ.

Zapisy do uczestnictwa uważam za rozpoczęte. Szczegóły wyślę osobom zainteresowanym.

Komentarze po  wydarzeniu.

Maria Olszewska To są piękne, radosne i kreatywne chwile. Zdobywamy wiedzę, praktykujemy, tańczymy i po prostu radujemy się .Błogość towarzyszy nam tak naprawdę cały czas, bo przez te godziny nie istnieje nic co nam to może zakłócić. Już choćby tylko dlatego warto co jakiś czas się spotykać, ale korzyści jest naprawdę wiele, myślę, ze każda ma swoje własne przeżycia i wartości, które pozwolą jej wchodzić w nową erę z lekkością i radością. Dziękuję Tobie Elżbieto i Wam wszystkim kochane Boginie, kocham Was i mam w swoim sercu
….
Monika Olszewska Jaki piękny czas, jakie piękne spotkanie!!! Było radosne świętowanie, pyszne ciasto Marii Walentyny, piękne życzenia, tańce przy ognisku, gdzie każda dawała się ponieść głosowi wewnętrznej melodii, dużo śmiechu i radości. Było wiele chwil błogości, dawania sobie uwagi i przyjemności. Ciekawe rozmowy, mądre przekazy, które zapadły w naszej pamięci. Był czas oczyszczenia, wzruszające chwile przygarniania zagubionych cząstek samych siebie, by znów poczuć siłę jedności, zatopić się w miłości…
Urszula Gatz  Kolejna to już porcja bogatej wiedzy, poszerzania świadomości – nie mniej cenna niż dotychczasowe. Każde jest inne i równie ciekawe. Byłam w zachwycie… jak wiele potrafi zdziałać cisza na łonie natury? W miejskim klimacie nie sposób tego tak doświadczyć. Ta cisza daje ukojenie, ale i swobodę, by na luzie ( na boso, na łące) tańczyć i wydobywać z siebie dźwięki odwagi i zwiększania pewności siebie. Spodobało mi się ćwiczenie proste, które można robić nawet przy małym dziecku – kręcenie, wirowanie. Czucie, odczuwanie, rozluźnienie, wzruszenie, błogość, radość, ukojenie, odpuszczenie, jedność, zachwyt przyrodą (widokiem, zapachem, śpiewem ptaków), rozkwitanie… – tym były dla mnie te zajęcia. Uzyskałam też odpowiedzi, które gdzieś mi tam po głowie chodziły i otrzymałam wskazówki dla lepszego radosnego życia… . I jeszcze dodatkowo to, co ciągnie mnie ku Wam, to : przyjazna atmosfera, wspólny język, wymiana zdań, spontan, … . Dziękuje Ci Elżbieto. Dziękuje Ci Andrzeju. Dziękuje Wam kochane Boginie.
Po warsztatach dziwnie się czuję. Nie chce mi się jeść, i jakbym była obserwatorem swojego życia,  Z wdzięcznością Alicja.
———————————————————————————

Małe dziewczynki marzą o bajkowej zabawie, atrakcjach w owocowym ogrodzie, śpiąca księżniczka marzy o pięknym księciu, królowa nie marzy, a działa.

Królowa to kobieta w pełni pojmująca, że ma wewnętrzne wartości, do których może sięgnąć w zależności od potrzeb. Wykorzystuje całą tęczę barw dla pięknego życia.

Ta idea przyświeca spotkaniom, które prowadzę od wielu już lat. Każde z nich jest inne, pełne niespodzianek, przypominają nam o mocy indywidualnej, współpracy, jedności i TAŃCACH. W reakcjach na innych ludzi czy wydarzeniach poznajemy siebie o wiele bardziej niż w samotności.

Zapraszam serdecznie na kolejne piąte już celebrowanie DNIA BOGINI.

22.07.2020 środa – rozpoczęcie godz. 16,00, sprawy organizacyjne od 15,00

23.07.br. czwartek godz. 9,30 do ok. 17.00

Spotkajmy się, dla budzenia świadomości, co oznacza odzyskiwanie swego światła, dla mocy, podczas pięknego połączenia sił ziemi z niebem. Tylko w ciałach fizycznych możemy to zrobić. Jest na to wiele możliwości, które stosuję na sobie.

Jest tego efekt, bo są osoby sensytywne, które mówią mi: jesteś świadoma siebie. Tak to prawda. Już nie marzę, a realizuję

Przyłączanie do siebie cząstek zagubionego światła to nasze zadanie na zawsze, gdyż rozpraszamy je nieświadomie każdego dnia. Każde przyłączenie odczuwalne jest jako większy spokój, wypełnienie, szersze- głębsze wiedzenie.

Mocno stoję na ziemi i potrafię „fruwać”.
Na zajęciach które prowadzę przekazuję tylko wiedzę użytkową, gdyż cenię nie tylko swój czas, ale także słuchaczy. Jest dużo praktycznych działań.

Czasami opowiadam metaforę, wydaje się że ona nie jest związana z tematem przewodnim spotkania, jednak ma głęboki sens.
Proponuję nie zaśmiecać siebie już historiami, które nic nie wnoszą w budzenie świadomości i radosną kreację. Jak to rozpoznać. No właśnie, tu przydaje się intuicja, która wzrasta z polem serca, które rozbudzamy w grupowym spotkaniu..

W przyjaznej atmosferze, czystej przestrzeni, kiedy kapitulują systemy kontroli, możemy zrobić gigantyczną pracę we własnym wnętrzu.

Zobacz relacje z ostatniego, czerwcowego  zjazdu kobiet. Kliknij

Proszę pytaj, dzwoń, są jeszcze wolne miejsca.  Zostało wolnych, bezpłatnych  miejsc noclegowych tylko 2. Jest w pobliżu motel.

Szczegóły prześlę zainteresowanym. Tel kontaktowy: 516 148 259

 

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.